RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


lesica -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2016 13:31:08)

Sanjice, ovo je sjajno! Dala si mi ideju [sm=smiley36.gif]
Negde sam videla možda i povoljnije... majku mu, ne mogu da se setim.
Al znam da ga preteraše sa cenama svi od reda... Evo banalno-prave šivaće mašine su od 15000 pa na dalje.

Ja ne znam šta ću klincima..mislim za Lenku još i mogu da smislim, knjižice, bojice, nešto od onih edukativnih setova, a Damjanu ne znam šta bih, vrv će biti neka wow igračka, mada znam da će biti bačene pare, njemu su pas i sestra dovoljni, igračke mu ne trebaju.




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2016 13:31:40)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Ni ja ne znam sta da kupim svojoj deci. One se ne izjasnjavaju uopste. Videla sam poklon koji cu da kupim T za rodjendan. Samo da vidim da li vredi za te pare Klik Mislim da ce da se raspameti, jer je u poslednje vreme u tome. Sta kazete?


Jeste skuplja igracka, ali u poredjenju sa ostalim iste cene, isplati se.
Pogotovo sto taj deo na masini gde ide igla nije od plastike, vec metala, a ima i dosta cuda uz masinu.
Ja sam imala malu masinu kad sam bila mala, i bas sam uzivala, a i otkacila sam se od mamine kad je sila nesto, sile smo svaka na svojoj [sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2016 13:56:39)

jaoooo masina je divnaaaa





Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2016 16:10:19)

Lesice, ako naletis na jeftinije pisi.
A da li ce oni moci sa iglom da barataju? [sm=zmeden.gif]




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2016 18:02:14)

Sanjice super je pokloncic za devojcice. Jest da je cena povisoka....al oni koji dobijaju vaucer , pa da kupe nesto tako...meni je ok.
mi imamo vaucer na 5000 i ja bi uzela jednu igracku za te pare. Ne 5 sitnih. L voli autuce. Imamo par wow autica i bas se lepo igra sa njima. I par imamo onih obicnih metalnih.Uziva da ih vozi po zidovima. Jedan zid nam je tako i usarao sa tim auticima




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2016 19:23:58)

M. je dobio gomilu igracaka pre par dana, iskoristili smo popust u rodi i nakupovali igracaka za obojicu. Dobice paketice od mm firme i jos par tako da mi je suvisno da kupujemo jos i mi. A i M.je rodjus sledece nedelje a bebcu sledeci mesec tako da ce dobiti dovoljno[sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2016 22:43:09)

Lesice, danas sam pricala sa koelginicom koja ima ovu super masinu. Kaze da je super stvar, ali to je tek za 8 godinica. Posle sam procitala sta sve sadrzi. Bas sve kao za krojace. Tako da cemo pricekati.[sm=smiley1.gif]




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 7:32:19)

Jedna ce dobiti gumene kocke, nasla sam prelepe na netu. Za drugu jos da smislim.




MasnaMasnica -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:07:37)

Una je od Deda Mraza trazila Frozen salon za nokte. Stavicu neku garderobicu, slatkise i jos po nesto.
Nori mi je problem , mislim se sta njoj da uzmem, razmislim o onoj ogromnoj Mini Maus lutki ,od 70 cm, obozava plisane igracke ,da se mazi sa njima. I sta vec ona jede, zitarice i neku garderobicu. Dosta edukativnih igrackica je dobila za rodj. A kucu imamo jos od Une obozava je, svaki dan se igra sa njom .
Dobice vaucere od mm,poklone od baka , deka, striceva, tako da ce biti dovoljno.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:28:06)


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Una je od Deda Mraza trazila Frozen salon za nokte.


Ovo zna biti jako ne zahvalno.
Prosle godine su pricale sta bi zelele, posto firma pakuje ne mi, poklonima se nisu uopste obradovale [sm=smiley13.gif][sm=zmeden.gif] ja sam popizzzz. A igracke vrednosti od po 5000. ( znam da je to njima nebitno ali eto)
Ne volim takvo ponasanje, i ove god. sam im rekla sta dobiju dobiju. Nema zanovetanja. Ne znam kako izaci na kraj sa tim, da podele s nama svoje zelje a posle ne dobiju [sm=zmeden.gif]

Mi kad smo bili mali dobijali smo od firmi samo punu kesu slatkisa, kakve crne igracke pa smo se radovali do neba, a oni sad ...pihhh




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:34:52)

Moje se obraduju svakom poklonu. Za poklone ne izvoljevaju. Sta im budemo spakovali odusevice se. Ali to je zato sto su navikle da nema cesto kupovine, a i od najblizih dobijaju samo za rodjendane. Retko kad bude mimo rodjendana. Za sada su skromne. Da se razumemo traze i one nesto kad smo u gradu, ali kad im objasnim da trenutno nemam para za to ne traze vise. Malo plakanje, sto je normalno. I prodje brzo.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:41:17)

Nisii me razumela nemamo mi s tim problem ovako, i ne kupujemo im cesto jer imamo bas dosta igracaka i ne dam da se bacaju pare na to. Nego bas vezano za NG paketic su prosle godine bile toliko zagrejane da ce dobiti bas to sto su pozelele. Vise nisu mozda ni pozelel nego trazile. I bile ubedjene da ce to i dobiti, pa je usledilo razocarenje.




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:43:54)

Ne vredi kad firma vec spakuje. Pa, jel vrede ti pokloni sto oni spakuju?




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:46:17)

Od muževljeve firme ne dobijaju ništa.
Moji su prošle godine uplatili na racun 5000 po detetu pa smo kupili stolice za hranjenje.
Ne znam sta ce biti ove godine.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:48:53)

Ma pokloni su brutalni [sm=smiley36.gif] znaci nesto malo slatkisa , paketic u paketicu a igracka je obicno kazem vrednosti oko 5-6000 , ma odlicna.
Prosle godine dobije kucicu na drvetu pcelice Maje, nema sta nema ogromna igracka, ali ona se nadala nekoj drugoj i eto...
A znas i sama da kad otvore NG paketic koja je to radost i ushicenje, i kod nas do sad bila , i onda mi i bilo zao a i pozelenella sam jer je delovalo tako nezahvalno a nisam ih ucila takve da budu.
Zato sad i ne pricamo o paketicima. samo kazem ako budete dobre donece vam Deda Mraz nesto lepo u paketicu i kraj price [sm=smiley36.gif]




MasnaMasnica -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:49:20)

Anck to jeste bezveze, kad dobijete vec spakovane. Ja cu joj u moj ubaciti taj frozen salon,iako mislim da je bacanje para, ali hajde neka bude.
Od mm dobijaju vaucere ,do sada je bilo po 6000 na kartici, I tu karticu mozes bilo gde provuci, ali ne i podici novac, pa cemo videti sta ce biti ove godine😕




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:53:28)

Masnice, nije mi bzvz jer te igracke sto dobiju su toliko skupe da ja ne bih mogal da ih priustim, mislim bih ali ne bih ni luda..ako me razumes. Ni nama roditelji nisu ispunjavali svaku zelju, pa smo bili srecni i zadovoljni, ma.. presrecni kakvi god da su paketici.
Iskreno se nadam da je to bio samo slucajni ispad prosle godine [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 9:54:24)

Ma, kao sto je moja sestra pitala T sta ce za rodjendan ona trazila frozen neku sminku. Ne znam ni sama sta joj je to. Videla je an reklami. Posle nadjem u gradu to i ono nije ni malo jeftino. I naravno da ce joj kupiti. Ne volim ni ja nesto da obecam, a ne mogu da ispunim.
Znate onu pticu u kavezu. Kosta 3.000 a po meni je glupost. Deca su time ocarana. Vidim da sva deca pricaju o tome. Sve sto se mota na reklama njima je zabavno. A ja bas gledam da bude nesto edukativno. Ili da bude neka knjiga. A na gluposti koje su skupe ne dajem pare.




MasnaMasnica -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 10:00:09)

Sada sam procitala da su dobre igracka , u toliko bolje..😊
Sanjice bas to, i ta snimka je bezveze. Muka mi je vise od frozena[sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 10:03:32)

Masnice, Frozen mi se popela na glavu.[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 10:13:49)

T se obraduje sta god da dobije,od kad dobije kinder jaje ne zna sta ce od srece.Davidu cu mozda onog medu/cuku sa melodijama i to je to,Ko mu je kriv kad ne smije slatkise jos [sm=smiley36.gif]
Vidjela sam set za tusiranje frozen pa cu Dori mozda i to uz tablu i nesto od slatkisa,iako slatkisi uvijek zavrse kod djece od zaove [sm=smiley36.gif]




MishMash -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 10:22:21)

Pridruzujem se klubu, ni ja ne mogu da smislim Frozen vise. Moja M je imala taj Frozen set za sminkanje, pakovanje je bas lepo, ali je sminka ocajna. Poput onih kineskih je. Sreca pa je ima bas malo, te je brzo potrosena. Isto sam obecala bila za rodjendan, a kad sam videla cenu nisam bila bas odusevljena, ali sam morala ispuniti obecano. Sada mi je trazila neki Frozen ogrtac koji se boji, nemam pojma sta je to, znam da ga nece dobiti[sm=smiley36.gif]

Zabranila sam kupovinu plisanih igracaka, zaista ih ima previse, preko 40. To je leglo prasine, stalno moram da ih perem, a zauzimaju i dosta mesta.

Stigla nam je tabla, stvarno sam zadovoljna, povrsina za pisanje je dosta velika na obe strane. Jedva cekam da smizla vidi za NG [sm=smiley1.gif] Moram i do Vulkana da uzmem lepezu sveznalicu, do sada je to bio pun pogodak. Uzecu sigurno jos nekoliko knjiga i to je to.




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 10:30:46)

MishMash i mi cemo tablu,ova sto smo gledali je s jedne strane tabla za pisanje a sa druge imaju slova i brojevi magneti.
Sto se tice Frozen,kod nas to tek sad postaje aktuelno,do prije mjesec dana su bili minioni hit [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 10:34:01)

Mish, te lepezice sveznalice su odlicne. Dobro si me podsetila. Sad trebam da kupim T od sest godina. Ima za ove mladje. A sad ce i Lagunina noc knjige, pa mozda nadjem nesto.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2016 10:34:42)

Pa kad gledaju crtace na Minimax, Mini ultra i sl. isa mo plasiraju reklame -,mamipare, a sto neko rece onaj papagaj i moje su se bile zapalile.. a mi u to vreme imalo zivog papagaja. Pa reko ti pored zivog kupujes ovoga [sm=jezicek.gif
I da...stop Frozenu [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>