RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


branki* -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 14:11:37)

ja hocu da narucim za moju boku ovu kuhinju ,preko neta .to ce joj biti za novu godinu od nas.kuhinja




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 14:19:18)


Ja sam Savi uzela voz sa drvenom prugom, stanicom, mostom, ali sam iz Londona naručila ženi da mi donese, kod nas nema takvih nigde, ima nekih sličnih ali siromašnjih elementima a kod nas su i troduplo skuplji iako su lošiji, Još sam ubola neki Božićni popust, sniženo sa 50 funti na 25, tako da je izašlo 40 sa poštarinom. Doduše tetka plaća ali ja sam naručila, hahahaha i danima jurila i tražila. Ali ću mu složiti celu prugu sa vozom za Božić, na sto, ima da se raspameti. Sutra od RR deke dobija wow kamion, dobio je već brdo autića od drugarica, moje tetke, ovih dana, tako da je ovaj specijalni i meni najdraži poklon (a i njemu će biti garantujem, jer je big fan vozova [sm=smiley36.gif]), sačuvan za najlepši praznik. eno ga u sobi spakovan, pa ću ga na Božićno jutro složiti. Jedva čekam da mu vidim facu!




branki* -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 14:20:57)

super,dunjac[sm=bravo.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 14:24:54)

Branki super je. Mi imamo slicnu.
Sad sam dokupila deci jos nesto za paketic. Teodori sam kupila zvucnu Pepeljugu iskakalicu. Predivna je. Na popustu 1000 dinara. Inace je 3.000. I lepezicu sveznalicu. To je sve vulkancic. On ima divne knjige.
Sofiji sam kupila slagalicu muzicku. Predivne su te italijanske lusciani. A nisu skupe. Pogledajte devojke. Mi imamo par njihovih.




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 16:16:22)

juce sam nabrojala da ce T ove godine dobiti 8 paketica,toliko i David.ja pojma nemam sta da radim sa svim tim slatkisima.T ih jako malo jede,a i ne jede sve.




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 16:23:28)

Mi se odlucili za mini usisivac i krevetac . Dobila je kuhinjski pribor...




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 16:44:27)

Mi idemo u utorak u potragu za poklonom.




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 17:11:41)

Mi smo kupili po telefon,svira neke razne melodije,jednog patka muzickog,hoda,peva,pomera mu se kljun i ima dugmice pa i tu razne melodije, bas sada vole zvučne igračke. Jos neke kocke da uzmem i slatkiše, tipa plazma, smoki,kinder čokolade, neki nestle dezert i to je to.




LauraAndrija -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 18:30:19)

Mi spremamo 8 i oni ce dobiti po 8, ne brinem se sta cu sa slatkišima, od mog brata klinci (dva sina i cerkica) svaki dan dolaze i pojesce se. L je od tate dobila tablet i kupicemo joj lutku onu veliku klasicnu, posto to trazi.A za A još uvek ne znamo, razmišljamo.




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 18:32:30)

Ja spremam 5 plus za moje dve devojceice2,znači 7 [sm=smiley1.gif]
A one ce dobiti po 5 sigurno, a nije isključeno jos i neki više, manje nece biti.




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 18:41:08)

Ami danas dobio jos 2 paketica.
Bice secera kad isti opadne a on spava [sm=smiley36.gif][sm=zz_dance.gif]
Al sto je ludje meni secer "opadne" samo kad ima slatkisa na vidiku.




mila83 -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 18:52:36)

Moji klinci naravno najvise dobijaju slatkisa...Od mm firme uvek budu lepi paketici, obavezno po dve tri igracke i paketic slatkisa.Ove godine su bile igracke iz Dexy Co, T je dobila kuhinju i pametan tablet, D je dobio set lego kocaka Vatrogasci, i neku masku Ironman, a M je dobila neki playdoh Da vinci Frozen(sama ukrasava kutiju za nakit,lepo je) i nesto iz Clementija ,kao neki naucni eksperiment sa biljkama... od moje skole smo dobili poklon vaucer Dexy Co u vrednosti od 1500 dinara po detetu, to planiram da im kupim za sva tri vaucera zajedno komplet lego classic kocke. i tako,bice jos nekih sitnica od najblize porodice.




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 18:54:11)

U dva paketica danas dobise brdo slatkisa, beba dobila isto iako ne jede pa ce biti Eleni x 2, majko mila! Pocecu da ih trpam po ormarima [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2016 19:04:39)

Ja sam prije davala djeci od zaove ali mi je rekla da ce me zadavit ako i ove godine tako jer njeni previse slatko jedu [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Novogodišnji paketići (4.1.2017 9:30:42)

moram da se pohvalim ,boka se mnogo lepo igra svojim poklonima iz paketica,dobila je jednu bebu,svud je seca sa sobom,hrani je,stavlja na nosu,kuva rucak na onoj kuhinji za bebu,pravi caj,ma milina jedna,uzme mene za ruku i bebu i kaze -ajde,bebo da ucis ,sedi,ajde mama[sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Novogodišnji paketići (26.11.2017 10:39:29)

Imamo tema o poklonima ihaj, ali ova je meni nekako baš za decu.

Ja bih ovo tako rado nabavila KLIK al mi nešto preskupo.
Al kad se samo setim koliko sam ja volela.

Mada našla sam neke slične varijante raznih konstruktora al ne u Srbiji.




MamaNecaVo -> RE: Novogodišnji paketići (26.11.2017 11:31:51)

L skoro sam videla negde,seticu se gde,bili su do 4000,ako se ne varam i bolja varijanta od ovog sa slike.
Moram mm pitati gde tacno jer smo nesto slicno uzeli jednom tinejdzeru za rodjus.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (26.11.2017 14:35:17)

Wooow lesice gde se ovoga seti. prvo nisma skontala al kad sam problizila [sm=jezicek.gif]
Secam se da sam se s ovim igrala kao date. Al ne mogu da verujem koja cifra [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




lesica -> RE: Novogodišnji paketići (26.11.2017 14:43:22)

Caka je što se ovo sad vodi kao kolekcionarstvo, pa otud i cena.

I ja mislim da sam viđala negde slično nešto, ali ni približno ovako dobro.

Anck, i ja sam obožavala ovo.




dddaca -> RE: Novogodišnji paketići (26.11.2017 15:10:44)

Nek' je i kolekcionarstvo - preskupo je




MamaNecaVo -> RE: Novogodišnji paketići (26.11.2017 15:49:19)

Duplo skuplje nego novo.
Ali predpostavljam da novi setovi nisu bas "ovakvi".
Javljam sutra gde smo snimili.




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (27.11.2017 0:21:36)

Bas je preskupo, ali verujem da ste uzivale igrajuci se sa time.




Mariya -> RE: Novogodišnji paketići (27.11.2017 0:36:34)

Jaao, i ja sam mnogo volela da se igram sa tim!
Mi smo uzeli nešto slično, samo sa mnogo manje delova u Mađarskoj.




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (2.12.2017 20:46:13)

Mi čekamo oko 20. decembra da nam stigne voz iz Engleske, da dopunimo prugu koju već imamo, i onda se tek neće imati gde proći u stanu [sm=smiley36.gif]U ovo koferče , koje je ujedno i železnička stanica, spakuje se posla sve kada se završi igra.
Ali on to voli, pa nisam odolela. Pita me malopre - mama pada sneg, jel krenuo Božić Bata ka meni sa vozom [sm=smiley1.gif]

[img]https://www.dodaj.rs/images/4s0BE.th.png[/img]

Za RR deku će nešto drugo, i još planiram da nađem neki dobar aquadoodle, samo nikako da nađem neki koji valja, ali uspeću sigurna sam.




dddaca -> RE: Novogodišnji paketići (2.12.2017 21:09:14)

Dunja sta je aquadoodle? Shvatam da je za crtanje, ali ne mogu sa slika da utvrdim kako to funkcionise?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 [16] 17 18   Sledeća stranica >   >>