RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 13:22:37)

Uopste nemam ideju sta da kupim A. Ili ce biti neke kocke, ili plastelin. Njemu bi idealno bilo kad bih mu kupila mala pakovanja kozmetike, ocaran je tim malim pakovanjima. Naravno slatkisi su najmanji problem, sve voli [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 13:24:44)

Ja ne pravim paketice jer ih bas dosta dobiju, sto od baka, firmi, prijatelja ako nesto bas zele kaze mami da im ona uzme u paketic.




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 13:50:30)

Jao mi vec pricali , sta bi L mogao da dobije ove godine za Novu godinu. Ja se salila pa rekoh nošu
Svakoako bi nam uskoro trebala [sm=smiley1.gif]




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 13:56:41)

Vec paketici tema,ja cu cu Dori napraviti paketic i uz to neku igracku,od Davida ce dobit knjigu.Davidu ce dobit cokolino [sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 16:13:23)

Dobice od obe firme vaučer jedan da iskoristimo u Pertiniju, jedan u DexyCo. Dobice od baba i dede. Uzecemo i mi jos nesto korisno, a za tri dana posle NG mu je i rodjendan pa ce i tu dobiti pokloncice




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 16:42:24)

Uhhh treba da se razmišlja već i o tome.
Ja bih one male guralice, valjda se tako zovu. Mogu i po kući Da guraju i voze se, a taman će do tad da prohodaju i očvrsnu fino, uz to slatkiši.
A mužu? Svake godine i njemu pravim paketić [sm=smiley36.gif]neću menjati tradiciju ni ove godine. Samo da smislim šta ću...




IvanaSK RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 19:13:37)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Davidu ce dobit cokolino [sm=smiley36.gif]

Hahaha, to ce mu i devojka dobiti, taman ce imati osam meseci [sm=smiley36.gif]




Khaleesi -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 19:32:43)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Uhhh treba da se razmišlja već i o tome.
Ja bih one male guralice, valjda se tako zovu. Mogu i po kući Da guraju i voze se, a taman će do tad da prohodaju i očvrsnu fino, uz to slatkiši.
A mužu? Svake godine i njemu pravim paketić [sm=smiley36.gif]neću menjati tradiciju ni ove godine. Samo da smislim šta ću...

Suzi guralica je auper moja odavno gura sekinu... a i starija je dugo vozila i sada je ponekad provoza...




MasnaMasnica -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 19:38:39)

Suzi ja sam uzela Nori sada Mini ,divnu.
Nemsm ideju jos uvek as paketice😕




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 22:46:46)

Ja ovde kupujem neki od 6 mjeseci ide,Dora ga jos jede.Obozava ga[sm=smiley36.gif]
Dora ce dobit paketic od nas,od svekijevaca,tetke i od mojih.Ne znam sta cu sa tolikim slatkisima jer ona jede puno slatkise




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 22:51:35)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Ja ovde kupujem neki od 6 mjeseci ide,Dora ga jos jede.Obozava ga[sm=smiley36.gif]
Dora ce dobit paketic od nas,od svekijevaca,tetke i od mojih.Ne znam sta cu sa tolikim slatkisima jer ona jede puno slatkise

Sakrijes, pa kad ti opadne secer mirna si [sm=smiley36.gif]
Svi klinci tamane slatkise, i da se oni pitaju samo bi to jeli.




Animsaj9 -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 22:56:57)

Ne znas ko se vise obraduje slatkom mi ili oni[sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 23:02:09)

Misu ja sam izbirljiva,mi kad kupujemo slatkise od nas troje sto ih jedemo svi biramo drugacije.Mm jede uglavnom tamne cokolade,nas dvije koliko toliko imamo slican ukus.




veselicaa -> RE: Novogodišnji paketići (26.10.2016 23:07:18)

Vec tema paketici,kad pre [sm=smiley1.gif]
Emice i ja i A.imamo slican ukus za slatkise,a mm i S.totalno drugaciji pa svi kupujemo posebno.
Ove godine pravimo paketic i za N.jedva cekam,imace 3 meseca tada,dobice igrackice i odecu,pribor za hranjenje i mozda neku kutiju zitarica da ne bude da nema slatkisa za nju [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 12:13:09)

Sta kupiti decaku od 14-15 meseci. Mm je zapeo da to bude ferari na daljinski. Imamo vaucer za Lavirint , tako da trebamo nesto tamo uzeti , a ja bas i nemam neku ideju. Bila sam do Lavirinta i nista mi nesto nije zapalo za oko. Sve je il za vecu decu il bas za bebe. Neka ideja?[sm=zmeden.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 12:23:35)

Maraj, mislim da ferari na daljinski nije za dete tog uzrasta. To je po meni za starije dete od 4 god. Ja bih u tom uzrastu uzela neku guralicu, nešto čime će se dete stvarno igrati i koristiti.




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 12:27:44)

Imamo dve guralice.
A auto na daljinski je smislio mm. Kaze on ce da vozi tj upravlja daljinskim a L ce se igrati sa auticem




branki* -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 12:48:26)

Slazem se,neka guralica ili nesto sa muzickim zvucima,tipa lap top deciji na baterije ili slicno.




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 12:52:33)

Branki meni je to palo na pamet. Imaju ti lap topovi. Videla sam na njihovom sajtu. I lap top a i tablet. Da l tako nesto uzeti
Videcu da odem do njih , da vidim sta ima na tim tabletima




branki* -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 12:59:24)

Kazem ti,ja se prisecam sta je u tom uzrastu mojoj boki bilo zanimljivo.taj lap top i ima kao neki sintisajzer ili klavir deciji isto na baterije,pa svaka tipka,druga muzika,to joj je drzali paznju malo vise.




Mala Elena -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 13:04:09)

Mozda ona udaraljka ksilofon . Ja sam prosle dodine uzela E a imala je 20 meseci i super je zanimljivo cak i manjoj bebi..tada je bilo u obliku puza i moglo je da se vuce po kuci...




IvanaSK RR -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 13:12:49)

Ima i onaj kuca sto prica i svira, tako nesto.
Sto se tice autica, mozete vi uzeti, ne znam koliko ce mu biti zanimljivo trenutno. Jedino da ga onda ostavite sa strane pa nek se igra kad mu bude zanimljivo.




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 14:34:02)

Uzecemo ga , ak ne nadjemo nista zanimljivije. Pa da ga cuvamo za posle. Svakako trebamo potrositi taj vaucer a ne bi da mu uzimam neke gluposti od 300-400 din.
Npr. Kod nas u radnji gde se prodaje plastika ima kamioncici duzine 25-30cm. Super su. Oko 300-400 din su bili letos. Nisam sada bila. A u Lavirintu isti ti plastični 800 i 900 din. Cista glupost da za plastiku dajem skoro jednu crvenu




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 15:20:05)

Maraj hoce auto zbog sebe [sm=smiley36.gif]
Mozete mu uzeti i ono kao biciko sa ruckom za guranje,meni je to super.




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2016 17:16:49)

Joj i ja sam na mukama.
Maraj meni se Emicina ideja najvise svidja.
Ja sa za moje devojcice smislila bila ove guralice koje smo vec7kupili. Onda onaj kao sintisajzer na baterije pre neki dan im je kupila moja drugarica, imaju i dve one kocke za ubacivanje predmeta razlicitih oblika, tako da ja bas ne znam sta bih.
Kupicu im bebu celavka [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>