RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (5.12.2017 22:26:46)

Ja cu verovatno Sofi neke puzle
A T se jos uvek premisljam, jer ce dobiti glavni poklon za rodjendan, a to je bas u januaru. Verovatno nesto za slikanje i crtanje.
Svaka ce da dobije u paketicu po jednu knjigu i kinder jaje.




Srecko47E -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 1:26:34)

Knjige su uvek dobar poklon.
Mi smo nasoj mustri uzeli zvucne knjige.
Mislim da ce se oduseviti.




MasnaMasnica -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 8:05:11)

Ja mislim Uni da uzmem ovo[img]https://s17.postimg.org/97v65waov/Screenshot_2017-12-03-05-13-21.png[/img]
I neku garderobicu
Nori cu neku bebu, obozava ih i garderobicu.

A Bebi cu teddy paticice, nesto od garderobice. I videla sam u aksi neki projektor.




Peace* -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 8:44:52)

Iskreno, nemam pojma šta ću im kupiti. Već su veliki za igračke.

Luki bih mogla kupiti nov telefon jer se ovaj malko razbio, a i Marku je lagano vreme za telefon.
Naime, Luki je razbijen ekran na tabletu (duga priča, nije on kriv za to), a Marku se pokvario tablet, pa smatram da je lakše kupiti im telefone nego nove tablete.

Druga opcija su slušalice, to obojica žele.

Luki bih mogla uplatiti časove snowboard-a, pošto ćemo svakako biti na planini za doček.

Sve u svemu - nemam pojma.
Sve te varijante su mi skupe prilično.





emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 8:50:58)

peace veca djeca veci pokloni [sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 8:53:57)

Мени је већ компликовано шта да купим Теодори, а камоли теби са старијима.




Duškić -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 9:10:45)

Kucica je preslatka.
Moja je jedno vreme samo lego kocke trazila i igrala se, sad se odmah posvadjaju i rasture mi po stanu.




Zemunka85 -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 12:01:13)

Masnice, ja sam Lari htela to, ali - ipak sam se odlucila za PlyMobil kucicu. Prvo, ja sam zapravo htela jos vec - tako da je to ipak mnogo prostora u kuci, a mi bas nemamo, sve i da imamo, kucica je ogromna i u njoj se igra sano sa vecim lutkama sto Lara nema, od onih sitnih ima miiiiiliiiiio tako da stalno moze da menja. Dalje, kada negde idemo, ne mozemo da je ponesemo, a super je poneti da se igra i trece - sve te kucice imaju minimalno namestaja, sto je glupost, jer generalno igru sa tom kucicom cini namestaj i te sitnice, a te kucice imaju po 10ak komada namestaja i ne mozes se ni igrati kako valja :D.
Mi smo Lari sad za peti rodj uzeli Play Mobil kucicu feeeenomenalna je, fenomenalna! Kosta 5000 ima 4 prostorije i tooonu namestaja stvari i stinica. lutkice se savijaju, pomeraju ruke i noge i sve drze u rukama, detalji su nenormalni. Kucica je kao kofercic i Lara je svuda nosi. Ne postoje reci da opisem koliko je ooobooozaava, svaki dan se s njom igra i svi dolaze kod nas da se igraju sa tim. Kada sma bila u porodilistu B joj je kupio jos setova za kucicu a ona je toliko odlepila da je sada od deda mraza trazila tj nacrtala sta zeli a to je - jos jedan set za kucicu - bolja decija soba. Mi sada imamo ozbiljnu kolekciju i kada krenemo da se igramo napravimo gradic ceo. Planiram da joj uzmem i akva park i igraliste - od nas za NG i mislim da ce do plafona skakati .... Eto cisto pogledaj, playmobil kucicu kao lego je samo jeftinije.




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 12:19:04)

Mm dobio vaucer od firme. Za Lavirint. Ne znam sta bi mu uzela. U Lavirintu je bas slab izbor. A i to sto ima je dosta skuplje u odnosu na druge radnje. Al eto kad dobismo vaucer moramo ga iskoristiti....

Mm misli da mu uzme neku garazu i tobogan za automobile. Znate na sta mislim... L je fasciniran automobilima




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 12:46:12)

Nemam pojma sta da uzmemo deci. Uopste ne znam sta kupiti detetu za 7.rodj.i za novu godinu. Bebac ce dobiti neke autice ili tako nesto. A starijem nemam ideju. Zeleo je brod titanim, ali toga nema nigde, maketu vec imamo, od kockica ne zeli. Hteo je bas metalni brod i sad moramo da smislimo zamenu jer on nema nikakvu ideju.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 13:55:27)

Isidora istu muku imam.
Malisi kupila stazu i autice to naj vise voli.
Mladja cera rekla hoce ranac za skolu , kupila.
A za T nemam pojma , sta devojcice od 7 god vole da budem iskrena.
Kupila joj kapu i rukavice, neke sitnice za skolu sto znam da bi volela da ima ali neki onako jedan veci lep poklon....bas bas ne znam [sm=smiley13.gif]




Figaro88 -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 13:58:27)

Monster Haj lutku,neki kviz,lol lutkicu i slatkise.To voli,obradovace se [sm=bravo.gif] Ubacicu gumica za kosu,snalica,sljokicavo labelo,i tata bi novu loptu za rukomet,a ja nisam za to jer baca svuda po stanu,cudo je da jos nista nije slomila.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 13:59:23)

IZVORNA PORUKA: Peace*

Iskreno, nemam pojma šta ću im kupiti. Već su veliki za igračke.


Vas tako.

Jesi ih pitala sta bi zeleli.
T ima i tablet i mob tako da mi to otpada , mislim njih dve zajedno koriste.

A za vece stvari se nije izjasnjavala.




bojana92 -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 14:30:23)

Mladjem sam kupila kamion Lena,bas je dobar.Sta cu starijem nemam pojma.Mozda nesto od patrolnih sapa jer ih obozava.




Peace* -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 14:37:52)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Peace*

Iskreno, nemam pojma šta ću im kupiti. Već su veliki za igračke.


Vas tako.

Jesi ih pitala sta bi zeleli.
T ima i tablet i mob tako da mi to otpada , mislim njih dve zajedno koriste.

A za vece stvari se nije izjasnjavala.


Ma neću da pitam.
Imaće čudne želje, ili pak nikakve.
A i onda se ja smorim tražeći to nešto.

Evo od firme vaučer u Pertiniju ili Dexy Co. Ma... pobogu!




dddaca -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 15:56:32)

Ja bas ne znam sta da kupim. Jos malo pa ce tri godine i svaku igracku izgustira za dva dana. A i ne daje mi se bas nesto previse novca za to




Srecko47E -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 16:02:02)

Dok su deca manja nekako je lakse za ng poklone.
Sta im uzmes to im je.Stariji biraju i imaju zelje i prohteve sto je i logicno.

Ona kucica je divna i povoljna.
A tu drugu cemo pogledati.
Svidja mi se.
A ja sam ipak za varijante od tih vecih i skupljih stvari da uzmem za kasnije.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 19:48:06)

IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Peace*

Iskreno, nemam pojma šta ću im kupiti. Već su veliki za igračke.


Vas tako.

Jesi ih pitala sta bi zeleli.
T ima i tablet i mob tako da mi to otpada , mislim njih dve zajedno koriste.

A za vece stvari se nije izjasnjavala.


Ma neću da pitam.
Imaće čudne želje, ili pak nikakve.
A i onda se ja smorim tražeći to nešto


[sm=smiley36.gif]
[sm=smiley36.gif] i to sto kazes.
kad ih pitas dobices odgovor od kog te boli glava, al kad ne pitas nemas pojma sta bi.

T je veceras rekla da hoce onu stolicu sto se okrece i spusta (za radni sto)
E sad samo da smislim kako stolicu da ubacim u paketic [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]



Joooj kako je lako kad su mali, igracke i caoooo!




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 20:08:59)

Ja ne znam šta bih mogla mojima mackicama.
Vidim da sada hoće da slažu sliku na sliku, gledala ovde u dve knjižare, nemaju ništa slično.

Negde u glavi sam zamislila da bi bilo dobro da bude kao magnetna tabla pa sa raznim oblicima, životinjama i sl a da one stavljaju isto na isto- sliku na sliku, ne znam jesam li vam dobro objasnila?

Gledala sam neke zvučne knjige, pa kao knjiga tablete sa raznim zvukovima ali nešto mislim da su to prerasle i da im nebi bilo interesantno.




mama Jo -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 20:14:20)

Joj a ja sam bas mislila da je devojcicama lako - da se uvek obraduju nekoj super garderobi.... izgleda da cu za koju godinu imati ozbiljan problem sta kupiti dvema 😂
Secam se kad smo isli kod rodjake na 7.rodjus ona je pozelela one kucne patike kao sto imaju nekog velikog medu ili zeku, znate na sta mislim, u bekom obliku su uglavnom, neka zivotinja. Sve drugarice su bile odusevljene tim poklonom, kontam da su smarale roditelje da im to kupe... - eto ako moj predlog mozda pomogne...

A u petak je Noc knjige, mozda i to da probamo da iskoristimo... bice sve na snizenju!




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 20:17:04)

IZVORNA PORUKA: mama Jo

Joj a ja sam bas mislila da je devojcicama lako - da se uvek obraduju nekoj super garderobi.... izgleda da cu za koju godinu imati ozbiljan problem sta kupiti dvema 😂
Secam se kad smo isli kod rodjake na 7.rodjus ona je pozelela one kucne patike kao sto imaju nekog velikog medu ili zeku, znate na sta mislim, u bekom obliku su uglavnom, neka zivotinja. Sve drugarice su bile odusevljene tim poklonom, kontam da su smarale roditelje da im to kupe... - eto ako moj predlog mozda pomogne...

A u petak je Noc knjige, mozda i to da probamo da iskoristimo... bice sve na snizenju!

Meni nikad nije problem u odabiru poklona kad imam pare.[sm=smiley36.gif]
Noc knjige je sledece nedelje. Zeljnoje iscekujem.




mama Jo -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 20:23:17)

Sanjice, i to si u pravu... Svega ima zaista, i od igracaka i garderobs, samo da je vise para 😊
Ali bas zato sto i ima svega- svi imamo problem- sta sad kupiti? 😁

Jes' da, sledeci petak, 15.12... skroz sam permutovala da je sad ovaj petak...
I ja ga isto zeljno iscekujem, svaki dan pravim spisak knjiga 😂




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (6.12.2017 20:46:46)

Moje se nesto bas i ne raduju garderobi. Mozda H ponekad T je ravnodusna [sm=smiley36.gif]
Pogotovo u paketicu samo pogleda i odlozi sa strane [sm=smiley36.gif]




medamisko -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2017 11:00:48)

Moja devojka obozava carapice, bira kad ustane koje ce "capice".
Paketice od sindikata ce dobiti i od mije firme!




Peace* -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2017 11:44:01)

T je veceras rekla da hoce onu stolicu sto se okrece i spusta (za radni sto)
E sad samo da smislim kako stolicu da ubacim u paketic user posted image user posted image


Uzmi u Ikei, oni dostavljaju rasklopljeno. [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>