RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


Srecko47E -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2017 12:06:51)

Hvala za info da je noc knjiga sledece nedelje.
Znaci!




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (7.12.2017 12:10:40)

Danas smo nakupovali 2 ogromne kese igracaka. Bebcu smo uzeli neki bager na kiji moze da sedne i da vozi, ogroman je, moze dete do 50kg da ga vozi tako da ce obojica uzivati. Uzeli smo jos neku kosilicu, neki auto oldtimer, set za majstore, play dooh plastelin sa modlama i nekim cudima i neki kamion djubretarac. Muz i ja ne znamo kako izrzati do nove godine da krijemo, gori smo od dece[sm=smiley36.gif]




mama krava -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 9:37:54)

BrainBox

Ja sam se set_ila suuuuper poklona za starije klince, tj školarce. Naša Nada je dobila za rodjendan ovo sa gradovima sveta i oduševljena je. Svima se hvali i kada joj dodju drugarice, obavezno se time igraju!




emicaa -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 9:52:55)

Isi ja kupila Dori puzle i sakrila vec sad bih joj dala pa da sklapamo [sm=smiley36.gif] mogu misliti kako je tek vama sa tolikim igrackama [sm=smiley1.gif]




Kokonat -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 10:00:19)

Moji se toliko bahate sa igračkama u poslednje vreme, da se ozbiljno razmišljam da ne dobiju igračke ove godine za Ng.




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 10:08:02)


IZVORNA PORUKA: mama krava

BrainBox

Ja sam se set_ila suuuuper poklona za starije klince, tj školarce. Naša Nada je dobila za rodjendan ovo sa gradovima sveta i oduševljena je. Svima se hvali i kada joj dodju drugarice, obavezno se time igraju!

Мама Крава, то сам планирала да узмем Т за Нову Годину.




Kokonat -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 10:10:52)

Kakva je to igra?




mama krava -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 10:18:46)

Super, je...

Imaš kutiju, npr sa 50ak kartica na kojoj su nacrtane i napisane, na jednoj strani najznačajnije stvari o tom gradu - hrana, spomenici, poznate gradjevine i sl... i na poledjini po 8 pitanja vezano za te nacrtane i napisane stvari... i onda imaš kockicu sa 8 strana i mali peščanisat koji meri 10 sec. Onda se izvlači kartica i jedan igrač pokušava da za 10 sec ili 20 sec upamti što više pojmova koji su navedeni i slika koje su nacrtane i onda daje karticu ovom drugom koji meri vreme, pa baci kockicu i koji broj padne odgovara na pitanje, koje mu postavlja ovaj što meri vreme. Ako tačno odgovori njemu ide kartica i opet vuče novu ,a ako pogreši odgovor onda ovaj drugi dobija karticu i onda on vuče karticu. Pobednik je onaj koji na kraju ima najviše kartica. Ova sa gradovima je baš zanimljiva i dosta interesantnih stvari se nauči.




Ana RR -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 11:39:17)

Ovo je sjajno.. moje dete voli da uči o gradovima i državama, mislim da bi mu se dopala igrica. Tnx, mk [sm=bravo.gif]




mama krava -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 12:46:27)

Ovo je odlična društvena igra, ali nij ebaš povoljna...milim da košta ok 4 hilj din, ali vredi!




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 12:47:07)

Super je igra[sm=bravo.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 12:52:23)

Mama krava ovo mi se bas svidja!
Ovako lepo uvce nesto pametno.
Kako 4 000 ja kliknula.pise 1.799 din? Sa popustom 1200




mama krava -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 13:03:53)

ma nemam pojma, možda sam i lupila, a možda su i spustili cene, mi to već imamo godinu dana...
Još bolje ako je tako kako kažeš![sm=smiley1.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 13:18:05)

Nikad nije bilo 4.000 od kad je izaslo.




Anck Su Nmaun -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 13:33:11)

Sad me interesuje s kakvim to popustom Laguna, ja imam onu njihovu karticu, jel moguce da je to?




Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (8.12.2017 13:54:14)

To je popust sa tom karticom.




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2017 11:37:05)

Mislila sam da Amiju iz ono za crtanje, uzmem i gotov paketic slatkisa, ali tu uvek ima onih slatkisa koje ne jede, pa mi je to malo bezveze. A i to ce dobiti verovatno od nekog drugog, tako da cu da mu kupujem posebno slatkise, i trpam u kesu dedamrazovsku.
Mada, ako nastavi da mi pravi sra[sm=smiley35.gif] sa prosipanjem svih mogucih i nemogucih tecnosti, moze da mu zapadne i kilo praska [sm=hudicek1.gif]




medamisko -> RE: Novogodišnji paketići (9.12.2017 11:48:22)

Bas interesantno. I ja sam pogledala sad.




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 21:39:28)

Stigla pre par dana, i počele su kod nas igre bez granica [sm=smiley36.gif]

[img]https://www.dodaj.rs/images/6yiTv.jpg[/img]


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Mi čekamo oko 20. decembra da nam stigne voz iz Engleske, da dopunimo prugu koju već imamo, i onda se tek neće imati gde proći u stanu [sm=smiley36.gif]U ovo koferče , koje je ujedno i železnička stanica, spakuje se posla sve kada se završi igra.
Ali on to voli, pa nisam odolela. Pita me malopre - mama pada sneg, jel krenuo Božić Bata ka meni sa vozom [sm=smiley1.gif]

[img]https://www.dodaj.rs/images/4s0BE.th.png[/img]

Za RR deku će nešto drugo, i još planiram da nađem neki dobar aquadoodle, samo nikako da nađem neki koji valja, ali uspeću sigurna sam.





Ana RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 22:03:50)

Suzi, fantastično je [sm=bravo.gif] mislim da se tata igra koliko i sin (ako ne i više [sm=smiley36.gif])




Sarav -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 22:10:21)

Dunja, predivno! Ne smem da pokažem mm sliku jer će i on da traži "za decu"[sm=smiley36.gif]

Sofiji sam uspela da nađem Plačljivicu Lalu, a Petri je stigao WOW komplet sa zmajem i vitezom. Još samo neke slatkiše i sokiće da kupim i to je to od Deda Mraza za ovu NG.




dddaca -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 22:22:40)

Stvarno je super! Ima sve i vozice i automobile, bas mi se svidja [sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 22:33:04)

A ona rampa levo, pored glavne železničke (ova napred je stara i sporedna [sm=smiley36.gif]), elem ta rampa svetli i ispušta zvuke kada prođe voz. Zvuci nisu jaki, taman kako treba i zvuče kao pravi pružni prelaz, englezi su to. sve je cakup pakum [sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 22:34:52)

Daaa, i mama [sm=smiley36.gif]

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Suzi, fantastično je [sm=bravo.gif] mislim da se tata igra koliko i sin (ako ne i više [sm=smiley36.gif])





Sanjica26 RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 23:07:05)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

A ona rampa levo, pored glavne železničke (ova napred je stara i sporedna [sm=smiley36.gif]), elem ta rampa svetli i ispušta zvuke kada prođe voz. Zvuci nisu jaki, taman kako treba i zvuče kao pravi pružni prelaz, englezi su to. sve je cakup pakum [sm=smiley36.gif]

Vazno da nisu kineski zvuci [sm=smiley36.gif]
Divna je pruga. I ja bih se vrlo rado igrala.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>