RE: Znojenje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


jagodp -> RE: Znojenje (28.4.2018 2:12:47)

Ja sam se znojila non stop, da li od nespavanja ili hormona, ali bas! Cak sam imala utisak da, mirisem, drugacije, iako sam koristila dezodorans




mama ivane -> RE: Znojenje (16.5.2018 12:56:58)

I ja sam se u trudnoci znojila kao luda i ostalo mi je to da se znojim ogromne promene u organizmu se desavaju , ali da li ce to znojenje prestati i kada[sm=zmeden.gif]




IvanaSK RR -> RE: Znojenje (16.5.2018 12:58:58)

Ako dojis bebu, onda ce se smiriti kada prestanes dojiti.




mama ivane -> RE: Znojenje (16.5.2018 13:06:15)

Prestala sam da dojim ima 8 meseci vec i neprestaje znojenje uopste




lokicagagica -> RE: Znojenje (16.5.2018 14:31:54)

Takodje imam problem sa znojenjem od trudnoce, pa i sada. Najiskrenije se nadam da ce kao sto kaze Ivana prestati kad prestanem sa dojenjem. Jer ovo znojenje mi je horor




jess021 -> RE: Znojenje (20.10.2018 21:40:36)

Dodje mi da ovo pisem kao anonimna 😅
Nije bas znojenje, ali ne nadjoh drugu temu. 
Zene, imam problem sa neprijatnim mirisom ispod pazuha. Cini mi se u poslednjih mesec dana. Ne pomaze ni soda ni razni dezodoransi, nista...Nista nisam menjala, jos uvek dojim. Sad me vec stvarno nervira😔




IvanaSK RR -> RE: Znojenje (20.10.2018 21:57:45)

Jess, jesi skoro proveravala hormone?
I meni je trenutno skroz Neutro Roberts, u nekim slučajevima koristim i roll on i dezodorans.




Maraj -> RE: Znojenje (20.10.2018 22:36:58)

Joj jess...i ja sam imala ta desavanja. Kao devojka, i to samo jedna pazuh. Bas mi se neprijatno osecao. Cak sam isla i na uz dojke. Svasta mi je u vezi toga sa 20-ak god padalo na pamet. Al proslo je samo od sebe
Verovatno je bilo hormonski.




Sanjica26 RR -> RE: Znojenje (20.10.2018 23:04:47)

A sta raditi sa smrdljivim nogama[sm=smiley36.gif]

Jess, meni se to desava periodicno. Onda prestane i opet.




jess021 -> RE: Znojenje (20.10.2018 23:09:15)

Sanjice, nasmeja me sad. 
Ivana, nisam skoro radila analize hormona. Ja se  uopste ne znojim, ali taj miris, da ne kazem smrad, je tu.
Ne brinem nista, nego me nervira. 
Evo veceras bili na nekom rodjendanu, pre toga naravno tusiranje, dezodorans, sve cista garderoba. ...I posle nekog vremena ga oset_im. Stvarno ne znam u cemu je caka. 




dunja RR -> RE: Znojenje (21.10.2018 0:19:49)

Jess, neutro roberts rolon i dezodorans bez aluminijuma, pomazu. Jao koliko sam se ja znojila ispod pazuha za vreme ove vto, strasno. Sada se uopste ne znojim  i kosa mi se manje masti, u trudnoci. 




Misha i Ljisha -> RE: Znojenje (21.10.2018 6:48:57)

Jao Jess razumem te i meni se to periodicno dogadja isto nista ne pomaze. Ali je bolja situacija kad npr uzmem od mm dezodorans da li zato sto je jaci ne znam ali probaj. Ja nema sta nisam pokusavala u tim periodima narucivala neke cak dezodoranse u kristalu koje pokvasis pa koristis kao rol on pa neke neutralne pa bebi puder sodu i td. I na kraju uvek prodje samo od sebe 




jess021 -> RE: Znojenje (21.10.2018 9:23:08)

Ljiso, koliko ti periodi traju? 😅




Ana RR -> RE: Znojenje (21.10.2018 10:18:43)

Jes, možda ti se bliži ciklus pa zbog?




jess021 -> RE: Znojenje (21.10.2018 10:27:06)

Ana, jok. Sad sam negde na pola, a i ovo stanje traje vec nekih mesec dana.




Rosita -> RE: Znojenje (21.10.2018 11:26:09)



Tekst
Jess, deluje mi kao koristan tekst.




jess021 -> RE: Znojenje (21.10.2018 11:53:24)

Rosita, hvala!




Misha i Ljisha -> RE: Znojenje (21.10.2018 19:33:21)

Jess ne znam da ti kazem.ja sam osoba kpja se inace puno znoji. Pod stresom se znojim znojim se leti haos sve mi kaplje niz lice ali imam problem s neprijatnim mirisom ispod pazuha uglavnom iskreno zimi i s proleca. I to tako sta znam kako doslo tako i otislo. Pa mi se desavalp da pobacam i gomilu majica. Iako uvek nosim sve pamucno i od prirodbih materijala nekako se uvuce tajd smrad. Bojim se da dignem ruku jer sama sebi smrdim. Kapiram da je problem stres.




jess021 -> RE: Znojenje (21.10.2018 20:34:15)

E to Ljiso, imam nekad utisak da majica smrdi, a kad je skinem ispod pazuha nije uopste tako strasno😂😂
Nadam se da postoji neka jeftinija varijanta sem da menjam garderobu. 




Misha i Ljisha -> RE: Znojenje (21.10.2018 20:54:40)

I mm se to desava isto pobacao gomilu majica. Sad smo trenutno mirisljavi 😂😂😂 do narednog naleta haha uzas. Ali u potpunosti te razumem. Kaze snajka i njok se desava ali onda ona stavi prasak za pecivo. E to jos nisam probala. Sodu jesam. Seticu se sledeci put praska za pecivo heheh... Ma verovatno kombinacija pada imuniteta stresa i mozda majice koja nije onog sadrzaja sto pise. Nemam pojma. Vrlo je neprijatno. Jaoo jedne zime mi se cinilo valjda da mi kroz jaknu smrad izbija. Joj uzas kad se set_im. Bas psihicki utice to na mene. Ajd sto sam debela al ne moram jos i da smrdim 😂😂😂




Maraj -> RE: Znojenje (21.10.2018 21:27:59)

Kod jess je verovatno i to sto doji malenu.
Ja sam jednom uzasno "mirisala"
Htela sam da ojacam imunitet i pila ekomer. Tad je bio popularan, pre mozda 5-6 god. Covece, koliko sam ja tada neprijatno zaudarala. Batalila sam brzo taj ekomer. Kroz pore izbija samo tako...




Duškić -> RE: Znojenje (21.10.2018 22:03:07)

Mm se desavalo ali mu onda promenim dezodorans ili stik, on kad mu se dopadne miris koristi ga dugo.
A sodu sam mu stavljala i on je tapkao i ziva glupost sto se mene tice.




milicicak -> RE: Znojenje (20.12.2018 20:19:03)



IZVORNA PORUKA: jess021

Dodje mi da ovo pisem kao anonimna 😅
Nije bas znojenje, ali ne nadjoh drugu temu. 
Zene, imam problem sa neprijatnim mirisom ispod pazuha. Cini mi se u poslednjih mesec dana. Ne pomaze ni soda ni razni dezodoransi, nista...Nista nisam menjala, jos uvek dojim. Sad me vec stvarno nervira😔



Meni se isto ali potpuno isto desava u poslednjih par dana! Uopste se ne znojim ali sama sebi uzasno mirisem. Bojim se izazvacu sebi migrenu sopstvenim smradom 😂
Nosim iskljucivo pamuk, na sintetiku sam alergicna, nije do toga.
Jess, kako si resila problem?




jess021 -> RE: Znojenje (20.12.2018 20:30:05)

Milicicak, htela sam pre neko vece da pisem na ovu temu ali sam zaboravila. Proslo samo od sebe. Iskreno, ne znam tacno koliko je trajalo, mozda nekih mesec dana i dalje ne mogu da povezem ni za cim, bitno da je proslo. Dok je trajalo, nije bilo neke velike pomoci. 




Maraj -> RE: Znojenje (20.12.2018 20:44:48)

Ja da se upisem...da mi se jako znoje stopala od ovog 2.porodjaja. u toku dana , po kuci samo osetim vrelinu u stopalima i moram da se izujem. Inace nosim grubin klompe po kuci. Kad mi naleti ta vrucina moram i klompe i carape da izujem. I naravno usmrdele mi se klompe. Prala sam ih
Al ja to povezujem sa porodjajem i dojenjem. Stace valjda uskoro




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sledeća stranica >   >>