RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Mariya -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (26.2.2015 15:41:34)

U Goodwill apoteci su mi rekli da ce je naruciti.Ni ja ne bih da ih mesam ali eto pedijatar mi kaže da može bez problema.
A ovo je stvarno strašno, ovo se u normalnoj državi nemože desiti, ali u zemlji Srbiji čuda su moguća[sm=smiley35.gif][sm=smiley7.gif][sm=zz_banghead.gif]




imperial -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (26.2.2015 15:48:40)

Kakav je to haos sa vakcinama,mi kao da ne zivimo u istij drzavi??!!Mi smo sve do sad primili bez problema, na vreme i bez ikakvih para,nema ni govora o nestasici ili o tome da mora da se plati....




jovicaa -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (26.2.2015 15:51:22)

serpicee ovo je stvarno da se smrznes... ostaje nam samo da se nadamo da nece bas nase dete tesko podneti vakcinaciju i imati posledice[sm=smiley13.gif]
posle svega sto sam cula i procitala strepecu posle svake vakcinacije.. uf...




Lota -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (3.3.2015 10:34:28)

Mislim da su glasine da je MMR vakcina kriva za autizam, odavno napustene. Imam drugaricu lekara koja u Americi radi na ispitivanju autizma. Uzrok se i dalje ne zna, ali kaze da se vreme primanja vakcine poklapa sa vremenom kada nastaju promene na mozgu kod autisticne dece i da je to razlog zasto ljudi povezuju vakcinu sa autizmom.

Inace, mi treba da primimo Pentaxim, revakcinu za dva dana, naravno, nema je i dalje u prodaji. Mesec dana sam obilazila sve moguce apoteke i odgovor je svuda isti:"NEMA"!




Modessty -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (5.3.2015 10:04:45)

za vakcinu nije nikad kasno. Nemojte da požurite, a nećete zakasniti sigurno.
Nikola još nije primio zadnju dozu Pentaxima, što zbog njegovog zdravlja što zbog nestašice. Juče mi reče kuma koja radi u apoteci da vakcina neće biti do kraja aprila.
Što se tiče hexa ili tih šestovalentnih, one koliko se sećam su i protiv hepatitisa, a moje dete je to već isprimao pa ne vidim razlog da mu je dajem opet, a i nenormalno je skupa! Negde je 5000 a negde čak 6000 din.
Tako da i mi čekamo Pentaxim




daca77 -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (5.3.2015 10:19:25)

Mod, a zar niste primili Pentaxim one srede, kada sam i ja bila?




Modessty -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (5.3.2015 14:05:43)

nismo Daco. NEma Pentaxima pa nismo mogli ni da ga primimo. Mi ne upadamo u one besplatne vakcine




Anarunika -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (5.3.2015 14:13:05)

Zar se Pentaxim ne daje od januara o trošku države[sm=zmeden.gif]
Šta bi sa tim?




Štetica -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (5.3.2015 17:03:40)

Daje se o trosku drzave ali za decu rodjenu od novembra. Pre par dana je ministar najavio uvoz 65.000doza sredinom marta,aj da vidimo i to. Inace ni mi nismo primili vakcinu sa dva meseca,rekli su nam u DZ da ce zvati kad stignu.




Lota -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 7:59:31)

mi smo juce bili na sistematskom pregledu, vakcinu naravno nismo primili. Bile su jos dve bebe koje treba da prime pentaxim o trosku drzave, ali ih nema ni u dispanzeru, tako da svi cekaju. Doktorka nam je rekla da mozemo da cekamo 2, 3 meseca.




MakiJ -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 8:38:00)

Ja sam cula da pentaxim nece vise moci da se kupi




Modessty -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 8:39:06)

Ma biće ga smao je pitanje kada.




serpica -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 8:39:21)


IZVORNA PORUKA: MakiJ

Ja sam cula da pentaxim nece vise moci da se kupi





I sta cemo onda? da primamo onu iz dz? ili kako?




MakiJ -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 9:00:01)

Tako kazu da uzmemo drzavnu, mi nikako to necemo




adulence -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 9:14:26)

ja prosto ne mogu da verujem sta se desava u 21.veku




serpica -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 9:17:17)

A sta se desava ako se ne primi poslednja doza? jel tada padaju u vodu i prve tri doze pa organizam nije zasticen?
mi smo samo prvu dozu primili drzavnu i bilo je bogu plakati ja to nikad necu da zaboravim,a imao je samo dva meseca [sm=smiley13.gif]




adulence -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 9:19:31)

koliko sme da se kasni sa revakcinom,tom poslednjom vakcinom jer mi prilicno kasnimo??




MakiJ -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 9:29:07)

razdvajaju decu, sad stize jedna tura ali u domove zdravlja




Anarunika -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (6.3.2015 18:56:40)

Čitam ovo i mislim samo šta nas čeka za mesec dana. Koliko neko mora da ima OBRAZ ĐON da bi mogao da se igra sa zdravljem beba i dece.Strašno!




MakiJ -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (8.3.2015 8:02:01)

Sad trenutno ni u dispanzerima nema vakcina




MakiJ -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (13.3.2015 10:42:49)


IZVORNA PORUKA: Mariya

U Goodwill apoteci su mi rekli da ce je naruciti.Ni ja ne bih da ih mesam ali eto pedijatar mi kaže da može bez problema.
A ovo je stvarno strašno, ovo se u normalnoj državi nemože desiti, ali u zemlji Srbiji čuda su moguća[sm=smiley35.gif][sm=smiley7.gif][sm=zz_banghead.gif]

Meni rekli da ne mogu[sm=zmeden.gif]




Modessty -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (14.3.2015 22:14:45)


IZVORNA PORUKA: MakiJ

razdvajaju decu, sad stize jedna tura ali u domove zdravlja



Nisam mogla da verujem u ovo ali istina je! Stiže vakcina samo za Domove zdravlja. Znači deca rođena pre novembra nek crknu! Jbt koja smo kretenska država!
započeta distribucija petovalentnih vakcina




MakiJ -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (14.3.2015 22:23:59)

Mene svekrva sinoc zove sva sretna sto stizu vakcine, a onaj deo kad je ministar rekao da u domove zdravlja to nije cula.
Mi jos nismo nasli resenje za trecu dozu.




vesnadj -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (16.3.2015 21:26:25)

Dragi svi. Pored domova zdravlja vakcinu je dobila u privatna bolnica Belmedic u Beogradu. Mi zakazali vakcinaciju za sutra. Vakcina +pregled oko 9.000 dinara. Apoteke je nece imati u ovoj turi.




klimentije -> RE: Pentaxim i Infanrix vakcina (17.3.2015 14:41:16)

Zvali Belmedic i nemaju Pentaxim...a nema ni u domu zdravlja :(




Stranica: <<   < Prethodna stranica  39 40 [41] 42 43   Sledeća stranica >   >>