|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: opremanje kuhinje
27.7.2011 16:08:04   
PoisonEve
user posted image

user posted image

Evo nase mini kuhinice!

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: opremanje kuhinje
27.7.2011 16:51:39   
Anoniman
PE preslatka je user posted image user posted image user posted image Svasta si uspela da stavis na tako mali prostor, svaka cast.

(odgovor članu PoisonEve)
  Direktna veza do poruke: 102
   RE: opremanje kuhinje
27.7.2011 17:18:32   
PoisonEve
Hvalauser posted image Pa kad nemamo puno mesta onda gleadm da najbolje iskoristim i to sto imamouser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: opremanje kuhinje
27.7.2011 17:20:41   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image prelepa kuhinja!user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: opremanje kuhinje
25.8.2011 20:45:31   
Anck Su Nmaun
Evo je i nasa kithen user posted image

user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: opremanje kuhinje
25.8.2011 21:15:18   
Didy
Copy - Paste iz teme kakav namestaj volite
IZVORNA PORUKA: Didy
Mi smo se nedavno uselili u kuću. Ovo nam je kuhinja.
user posted image
user posted image
Mašina za suđe nam je poklon za svadbu. Hteli smo da je ugradimo da se ne vidi, pošto je ona jedina bela od tehnike, ali se nismo najbolje razumeli s majstorom koji nam je pravio kuhinju (on je shvatio da je mašina ugradna i napravio je kutiju u koju ova nije mogla da se spakuje), tako da je ostala ovako bela vidljiva. Nameravamo da prelepimo zelenu foliju preko nje da bude manje upadljiva.



< Poruku je uredio Didy -- 25.8.2011 21:16:03 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2011 8:38:14   
jance
Didy, kuhinja izgleda odlicno! nije bas moja boja, al je lepo otvorila prostor... inace jel to mermerna sudopera u crnoj boji? il samo tako pada senka...
pitam jer mi imamo takvu...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2011 9:09:24   
Didy
Hvala, Janče. Nije mermerna sudopera. Slikano je uveče, pa se čini.
Ja jako volim boje, pa otud i kuhinja takva.user posted image

< Poruku je uredio Didy -- 26.8.2011 9:10:30 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2011 9:36:31   
Lu
Didy extra ti je kuhinja i boja mi se jako sviđauser posted image
Možete pitati majstora da vam posebno napravi jednu ploču naprijed za mašinu za suđe malo će biti izbočeno tek za taj oklop mašine ali će ljepše izgledati.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2011 9:44:11   
Didy
Lu, razmatrali smo i to kao opciju, ali bi vrata štrčala izvan radne ploče, ako me razumeš. Mi imamo "oklop" u koji je trebalo da se upakuje mašina i vrata u zelenoj boji, ali fali 2mm da bi se mašina ugurala. Već sam se nekako saživela sa tim. Mm kaže - Nadam se da će da crkne uskoro, pa ćemo kupiti novu srebrnu.user posted image A ja je toliko volim da joj opraštam i tu belu boju.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: opremanje kuhinje
26.8.2011 9:46:22   
Lu
Ma u pravu s,i ne treba se opterećivati sa tim, jednostavno se saživimo sa nekim stvarimauser posted image
Ja sam se tako nervirala zbog nečeg na fasadi kuće pa mi je mm rekao, za mjesec dana nećeš to ni primjećivati i tako je i bilouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 22:12:16   
madre
zene, koja boja plocica je najzahvalnija za kuhine? ja imam utisak da su bez (krem)... je l ima neko iskustva sa braonkastim plocicama? da li su teske za odrzavanje?
i uopste sto se tice kuhinja, koje su to stvari koje je vredno znati, sto se tice lakseg odrzavanja?user posted image mislim koje boje, materijale kuhinjskih delova preporucujete/ne preporucujete?

< Poruku je uredio madre -- 2.12.2011 22:13:12 >


_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 22:22:18   
Didy
Moj savet - Kanjižine pločice su jedno 10 puta bolje od svih ostalih domaćih. Ja za kuhinju imam sa njihovog SAJTA ove Dora 10 i nekoliko ovih ukrasnih Dora beige rustic i takvu istu listelu i prezadovoljna sam. Savršeno izgledaju, a na njima se ništa ne vidi. Prebrišem ih kad se setim, nema onog briskanja svakog dana.
Materijal smo koristili egger. Malo je jeftiniji od medijapana, a mi smo vrlo zadovoljni.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 22:25:51   
Didy
Da, još nešto, imaš reljefnih i skroz ravnih pločastih materijala za kuhinje. Ja sam namerno tražila one koji nisu reljefni, iako su mi manje lepi. Prosto mislim da je lakše samo prevući krpu preko površine, nego briskati one reljefne kad se zavuče prljavština u svaku poricu. To je neki moj savet.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 22:30:30   
madre
hvala, didyuser posted image sad cu bas da pogledam ovaj kanjizin sajt.
ja sam isto nasla neke bezkaste, jer se uklapaju u sve. ne znam jos ni koje cu boje kuhinjske elementeuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 23:07:15   
Nensi*
Mi kuhinju radimo deo po deo jer nemamo para da odradimo sve odjednom user posted image
Uradili smo donji deo (deo gde je sudopera),sutra dolazi majstor da se dogovorimo za zatvaranje jednog dela kuhinje koji je bio sank,i isto smo izabrali zelenu boju,ali nije jednobojna,nego ima nekoliko nijansi zelene boje,jako je neobicna. Slikacu kad odradimo celu kuhinju user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 23:19:04   
Nensi*
Evo,slikala sam na brzinu cisto da vidite dezen,meni se jako svidja i otvara prostor,moramo i plocice da menjamo,ali kao sto rekoh jedno po jedno

user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 23:29:17   
MarijaBg
Bas je slatko Nensi user posted image
Ja ovih dana radim kuhinju, novi aparati kupljeni, jos da majstor odradi svoj deo posla... Ne moze rerna da mi stane u visoki element, mora da ide ispod ploce, a ja kupila nezavisne aparate user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 23:31:32   
Anoniman
Evo i naše kuhinje, mi smo uspeli da iskoristimo naš minijaturni prostor na najbolji mogući način, posebno što je zid gde su frižider i rerna kos (sa jedne strane je dubina 50 a sa druge 66).
Sto još nismo našli onakav kakav smo zamilsili pa smo kupili najjeftiniji dok ne pronađemo stakleni sa metalnim nogama, odgovarajućih dimenzija, a da se pri tom razvlači (mnogo tražim, al valjda ću naći).
Mikrotalasna ovih dana treba da se preseli iznad rerne a da se vrata tog elementa skrate.
I onda ostaje da štrči samo beli frižider dok ne crkne pa kupimo inox...

user posted image

user posted image

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 23:34:56   
Anoniman
Inače mi imamo 2 plinske i 2 obične ringle. Ja nisam htela da čujem za plinski šporet dok me mm nije ubedio, sad ga ne bih menjala ni za šta na svetu. Trošimo 2 velike boce godišnje a sve se skuva za čas!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 23:36:13   
Nensi*
Jos jedna zelena kuhinja user posted image
Jako mi se svidjaju plocice,takve bi bas legle kod nas user posted image Gde ste ih kupili?
Ne znam da li ces naci stakleni sto koji moze da se razvuce,bar ja to nisam nigde videla user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: opremanje kuhinje
2.12.2011 23:39:21   
Nensi*
Mene jako nervira sto nam je ves masina u kuhinji,ali nemamo mesta za nju u kupatilu,to ce se resiti jeeeeeeeeednog leepog dana kad budemo renovirali i kupatilo da napravimo raspored kakav nam odgovara.

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: opremanje kuhinje
3.12.2011 5:19:05   
Anoniman
Pločice su kupljene u Metalcoop-u, ima ih kod Dušanovačke pijace i u Tošinom bunaru, super su, zahvalne su i za održavanje a mislim da su među jeftinijima. Jedini problem je što ih ima u nekoliko sličnih nijansi pa ne možeš da dokupiš ako ne znaš tačnu šifru sa kutije. Mi smo tako postavili ove svetle i kad smo se predomislili oko rasporeda u kuhinji pa nam trebalo da dodamo pločica nismo znali koja je šifra. Prodavac kaže razlika je toliko mala da se ovako ne vidi tek kad se polepi veća površina počeće da odskače. Onda smo uzeli ove tamnije ako će da se razlikuje makar nek bude iz fazona. I super ispade na kraju...

Staklenih stolova na razvlačenje ima, čak sam našla 2 u dimenzijama koje nam odgovaraju ali 1 je preskup a 2 je ružan. Tako da ostaje ovaj dok se ne pojavi neki 3. ili ne skupimo pare za onaj prvi...

(odgovor članu Nensi*)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: opremanje kuhinje
3.12.2011 9:24:06   
minavb
STa je bre ovo, svima kuhinje zeleneuser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: opremanje kuhinje
3.12.2011 9:36:30   
NadaR
Moja je crvena . Sada ludim muza da je prefarba u bijelo . Nece ni da cuje user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here