RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (6.10.2012 9:57:56)

IZVORNA PORUKA: n i n a

Uživaj!!! Nego, koliko ćete ostati nakon zahvata???
subotičanke odmah puštaju kući,ali one su blizu...


Punkcija je u ponedeljak ali ne znam još kada će mi vraćati embrione. Ja sam hotel rezervisala do 14.10. ujutru - računam da će mi vraćati 11.,12. ili 13.10.-. tako da i ako bude 13.10. ja sutra dan putujem kući. Mada, možda ću uzeti sobu na još jedan dan u tom slučaju, jer mi ovaj mir baš odgovara [sm=smiley1.gif]




mihi -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (6.10.2012 9:59:44)

Stvarno Dunja kakve su cene?




Anoniman -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (6.10.2012 10:00:51)

Tako ti je kod nas na severu [sm=smiley1.gif] Uvek mirno...

Pa to će biti onda sve u nekih nedelju dana. Sjajno!




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (6.10.2012 10:02:33)

Sve je povoljnije nego kod nas.

Ovo mi je već 4. put u mesec dana da sam ovde. Do sada sam samo hranu kupovala, u Cori, i super je povoljno - sirevi, pick kobasice itd ..

Ručak smo plaćali u restoranu, moja drugarica i ja prošli put:

2 gulaša (ogromneee porcije)
1 salata
točeno pivo
Bitter lemon
Flaširana voda 1l
korpa hleba

= 12 eura




mihi -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (6.10.2012 10:53:18)

U baš je velika razlika u odnosu na naše kafane.




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (6.10.2012 18:27:55)


Mozak na pašu i odoh opet u šetnju Segedinom. Sada sam malo odspavala, trudim se da što više odmorim jer sam ovih dana puno radila na nekom projektu. Odoh na riblju čorbu koju mi je Mišonja preporučila, jer smo gulaš ipak ostavili za neki drugi dan. Danas smo klopali Pickove kobaje, njem, njam ..




plačljiva -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (6.10.2012 23:58:52)

Dunja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]Molim te raspitaj mi se tamo koliko je cena IUI i folikulometrije [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




dunja RR -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (7.10.2012 22:47:01)

IZVORNA PORUKA: MaliMis

VTO je u ovoj klinici oko 1200-1300 eur (jos nisam uzela cenovnik iz kola [sm=zmeden.gif]). Ne znam da li sam stavila u prvom postu da se posle anestezije i vadjena JC kod njih u tom postoperativnom lezi 4h


Znači 4 sata ležanja me čeka sutra, pa dobro ..

Sada mi mm dao injekciju ovetrila, uskoro ću na spavanjac, stavljam jednu vaginaletu i nema jela i pića (od 7/9h večeras).



Mišonjo, jel'' tebe nije ništa bolelo posle punckije?

Mada, razmišljam, posle svih operacija koje sam prošla, ova punkcija bi trebalo da bude pesmica, videćemo :)




Anoniman -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (7.10.2012 22:59:10)

Nista, prvo sto ti rade u totalu, a nista posle nisam osecala niti sam imala neka krvarenja i slicno (sto i ne treba da se desi naravno)

Ma prespavaces dobar deo toga. Ponesi nesto za klopu i vodu i to stavi u neku kesicu u torbu. To ce ti doneti sestra posle 2h kad budes smela da jedes. JA sam kao ponela knjigu ali vise sam kunjala nego citala. Mozes da stavis neku muziku na telefon pa da slusas, ali i to ce morati da ti donese


Aj, cekam sutra da se javis. Jesi li overila John Bull Pub?




dunja RR -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (7.10.2012 23:03:59)

Nisam još, ali znam gde je [sm=smiley1.gif]

Kada mogu pivo da pijem?

Ja juče nagovorila mm da proba neko mađarsko pivo, sada razmišljam da možda nisma trebala da ga nagovaram, zbog spermograma, ili to nema veze, oni svakako biraju najbolje plivače?

Jel' i on sutra daje svoj "materijal"?:) I jel' to bude isto ujutru (meni su zakazali punkciju u 9.15) ili će njemu kasnije? Moj darling ne zna engleski, pa moram sve da mu nacrtam. Jes da ni oni ne znaju, tj. samo jedna sestra zna, i to naglaba [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (7.10.2012 23:08:50)

E za alkohol ne znam, ja nisam pila stvarno.

Mislim da mu casa piva nece smetati.

Nego kako vam to nisu rekli. Mora i on ujutru da da "uzorak" hahhaha. Mi smo poneli od njih posudu pa taj deo obavili u hotelu i doneli. ali on mora da udje i da prezentira i pasos u toj varijanti. U suprotnom, mora tamo u neki sobicak i naravno pasos.

U Pub, koliko sutra, taman ce sluziti klopu kad ti zavrsis.




dunja RR -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (7.10.2012 23:12:36)

Za njega mi ništa nisu rekli, ali pretpostavljala sam da je sutra:) Ma, neka obavi tamo, nije mu to teško valjda. Pasoš će svakako biti kod njega [sm=smiley1.gif]




sanji -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (7.10.2012 23:54:25)

Držimo ti fige za sutra!!! [sm=smiley31.gif]




dunja RR -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (8.10.2012 0:07:00)

Hvala punoooo [sm=smiley31.gif]




Verolina -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (8.10.2012 0:14:09)

Samo [sm=smiley16.gif] (ali nemate onoga sa ruzicastim cvikama, pa je morao i ovaj da posluzi)[sm=bravo.gif]




daca77 -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (8.10.2012 7:42:12)

Dunja, navijam jakooo[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (8.10.2012 8:24:15)

Držimo fige!!!




pari -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (8.10.2012 8:39:05)

mislimo na tebe dunja i čekamo da se javiš! [sm=bravo.gif]




mihi -> RE: IUI i VTO u Madjarskoj (8.10.2012 10:36:26)

Ajde Dunja sad ti odmaraš, čim budeš mogla piši!




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (8.10.2012 10:47:55)

Evo me .. nešto se čudno desilo jutros ..elem ..dr mi je u petak rekao da je stanje super i da u nedelju primim ovidrel i stavim vaginaletu i da u ponedeljak (danas) ujutru dođem na punkciju. Ja nisam imala pojma da se ovidrel mora dati bar 24 h pre punkcije. Dr- kaže da se nismo razumeli, tj. da je on rekao saturday, a ja razuela sunday. Tako da sam ovidrel praktično primila dan kasnije. Odložio mi je punkciju za sutra.
Baš sam nervozna, nešto mi je objašnjavao da postoji mogućnost da sam već ovulirala, i to je onda problem. U svakom slučaju rekao mi je da odmaram i da dođem rano ujutru.

Celo jutro lupam glavu o tome, kako sam ga pogrešno čula, nije mi jasno. Sada zbog te gluposti može sve da propadne.
A kada me jutros gledao na UZ, rekao je je da je sve fenomenalno, i krenuli smo na punkciju i tada me slučajno pitao za ovidrel,.Nije mi jasno kako obda vidi na UZ da je super, a možda je bila ovulacija već?

Ma ne znam, jedva čekam da prođa ovaj dan, mislim da ću poludeti. Moliću se Bogu da ipak ujutru bude sve kako treba. Rekao je da može da bude sve OK, a može i da ne bude ...




vonavoj -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (8.10.2012 10:50:40)

uh,draga,probaj da se odmoris danas,i ne lupaj previse glavu,nazad nema..nadaj se da ce sve biti u redu,a ja verujem da hoce,jer zasluzujes [sm=duda.gif]




daca77 -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (8.10.2012 10:51:02)

Dunjice, pokusaj da se smiris. Navijam da sve bude ok[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (8.10.2012 10:53:35)

Čini mi se da osećam ovulaciju, baš je počeo da me žiga desni janik, nadam se da je to dobra znak, više nemam pojma. Zbunjena sam totalno ..




Meisje -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (8.10.2012 10:53:37)

Joooj ваљда није била О,држим фиге јако[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
Бића све супер,само мисли позитивно




Modessty -> RE: IUI i IVF u Mađarskoj + cene (8.10.2012 10:56:02)

ovidrel je isto što i pregnil? On se daje da bi pukli folikuli, tj da izazovu ovulaciju, jel tako beše?
Dunja mislim da ti nije ništa zakasnilo i da će sve biti ok. Meni kad je dr davao pregnil reko ja da mu treba i do 48 sati da organizam odreaguje na njega. A da ga na primer nisam uopšte primila, trebalo bi više vremena da dodje do ovulacije prirodno. Tako da stvarno mislim onako laički da nećeš zakasniti. Želim ti uspešan dan sutra!! Veeeeliki poljubac




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>