RE: Da li verujete u bapske priče? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


doktorkakristal -> RE: Da li verujete u bapske priče? (12.9.2014 15:39:01)

citam i ne verujem [sm=smiley22.gif]




emicaa -> RE: Da li verujete u bapske priče? (12.9.2014 16:19:49)

meni kad baba pocne pricati Bog neka mi oprosti ali krstila bih se nogama a ne rukama




Mala Elena -> RE: Da li verujete u bapske priče? (12.9.2014 16:29:20)


IZVORNA PORUKA: srculence25

[sm=smiley36.gif] Klarita i ja sam prosla kroz to i pogledala sam u ruke sa okrenutim dlanovima ka zemlji i bilo je kao bice decak
A znacenje nisam znala a sad videcemo dali je bapska prica bila u pravu [sm=jezicek.gif]


Nije tacno , provereno! Kad gledas u ruke, neko te ogovara , a kada su ti vruce usi i crvene se onda ti neko j ... kevu koliko te ogovara hahaha [sm=jezicek.gif] ja mislila to zaljubljenost




srculence25 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (13.9.2014 13:37:25)

da znam to kao kad gledas u nokte neko te ogovara [sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]
Rekla sam danas babi da mi negovori te babske vragolije i znacenja samo me optereti.
Znaci sa njom smo u kuci i svaki put kad me vidi samo me zgleda i prati sta radim pa pocne sa njenim glupostima




Mala Elena -> RE: Da li verujete u bapske priče? (13.9.2014 15:50:32)

Ako trudnica ode na groblje, beba ce joj biti bleda.[sm=smiley36.gif]




Olga75 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 9:29:29)

inspirisao me je Serpicin post i teme dragih saveta :
nemoj nista iz posluznice da probas jer ce ti svekrva imati velika usta [sm=smiley36.gif]
i nikako olizati noz , bice svadje




Trcosava -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 9:36:28)

E skoro mi pade jedna

Žensku decu mame prenesu, muški se rode pre roka ili u roku.

Pa zate li kako me žiiiivo interesuje. Anu sam prebacila preko roka. Da vidimo sad ovo [sm=jezicek.gif]




Olga75 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 9:44:20)

moja se rodila pre termina a i ja sam se rodila pre termina i matori je rodjen pre termina [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 10:05:01)

Danila sam rodila 7 dana nakon termina, znači prenela ga.




emicaa -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 10:08:10)

Ja sam čula da curicu rodiš ranije a moja dama kasnila 6 dana [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 10:37:51)

Emice , ja sam cula da se devojcice uglavnom prenose, ja je rodila cetiri dana pre. .inace bi bila aprilska sala [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 10:44:33)

Ako ti gore obrazi neko te ogovara a ako usi onda neko prica lepo o tebi...ako stucad dok jedes neko te pruje a kad zavrsis sa jelom i stucas,neko te hvali...




degu -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 15:53:56)

Joj a šta je s onim obuci se dobro prehladićeš mleko i da se bebin veš mora pokupiti pre nego što ga "uhvati" mrak jer šta će se desiti, videće ga urokljive oči il šta, nemam pojma al s tim me izludeše ljudi [sm=smiley36.gif]




mati -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 15:56:46)

To za ves sam i ja cula, ali da se pokuplja do 40 dana... Ne znam meni je to 100 ljudi 100 cudi...
I naravno verovali ili ne verovali svako ima pravo na svoje misljenje...




big mum -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 16:01:06)


IZVORNA PORUKA: Olga RR

inspirisao me je Serpicin post i teme dragih saveta :
nemoj nista iz posluznice da probas jer ce ti svekrva imati velika usta [sm=smiley36.gif]
i nikako olizati noz , bice svadje



Jedino nastane problematika ako već ima velika usta i šta tad[sm=zmeden2.gif]


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

E skoro mi pade jedna

Žensku decu mame prenesu, muški se rode pre roka ili u roku.

Pa zate li kako me žiiiivo interesuje. Anu sam prebacila preko roka. Da vidimo sad ovo [sm=jezicek.gif]



Sofiu rodila 1.dan 9 m znači 36+1ned a Strahinju 39+2ned.
Znači mmmmmmmmmmm[sm=smiley24.gif] teorija nije tačna




emicaa -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 16:02:44)

Najviše mrzim kad kažu kad si trudna ako sretneš djete sa posebnim potrebama okreni glavu jer će i tvoje biti takvo,jbt kao da su takva djeca čudovišta [sm=zz_devil.png]...to sam čula kad je komšinici njena mama rekla.
Muslim da su kod nas u Bosni posebni po tim pričama




mati -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 16:04:49)

Ja sam moje jedno musko prenela 12 dana a drugo rodila 7 dana ranije...[sm=smiley36.gif]
Emice e to je vec glupost i uvreda, cak diskriminacija...




emicaa -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 16:24:03)

to je po meni ne ljudskost,bezobrazluk i bolest...zbog tih glupih prica sam uvjek ludila




wivern -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 17:00:01)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Najviše mrzim kad kažu kad si trudna ako sretneš djete sa posebnim potrebama okreni glavu jer će i tvoje biti takvo,jbt kao da su takva djeca čudovišta [sm=zz_devil.png]...to sam čula kad je komšinici njena mama rekla.
Muslim da su kod nas u Bosni posebni po tim pričama

[img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/a080.gif[/img]Strasno




Anoniman -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 19:56:29)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Ja sam čula da curicu rodiš ranije a moja dama kasnila 6 dana [sm=smiley1.gif]


Isto i kod nas kazu da se devojcice radjaju ranije, a decaci kasnije, moja U 2 dana posle termina[sm=smiley36.gif]




Sanchy -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 20:13:03)


IZVORNA PORUKA: emicaa

Najviše mrzim kad kažu kad si trudna ako sretneš djete sa posebnim potrebama okreni glavu jer će i tvoje biti takvo,jbt kao da su takva djeca čudovišta [sm=zz_devil.png]...to sam čula kad je komšinici njena mama rekla.
Muslim da su kod nas u Bosni posebni po tim pričama

X puta sam u trudnoci isla u Mek na Banovom Brdu,ko zivi tamo zna da tu ima radnika sa posebnim potrebama uglavnom sa Daunovim sindromom,tako da stvarno neverovatno sta ce ljudi izmisliti...oni su mi cak pomogli da shvatim da cak i da je amniocenteza pokazala trizomiju tesko da bih se odlucila na ab




17 joka -> RE: Da li verujete u bapske priče? (23.9.2014 20:20:31)


IZVORNA PORUKA: wivern


IZVORNA PORUKA: emicaa

Najviše mrzim kad kažu kad si trudna ako sretneš djete sa posebnim potrebama okreni glavu jer će i tvoje biti takvo,jbt kao da su takva djeca čudovišta [sm=zz_devil.png]...to sam čula kad je komšinici njena mama rekla.
Muslim da su kod nas u Bosni posebni po tim pričama

[img]http://www.cheesebuerger.de/images/smilie/konfus/a080.gif[/img]Strasno




kuku kakva glupost strasno




srculence25 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (25.9.2014 11:53:43)

Evo je opet baba poludecu od nje.
Videla je da sam kupila farbu za kosu i kaze da se nesmem farbati jer ce mi dete imati takvu kosu [sm=zz_banghead.gif]




emicaa -> RE: Da li verujete u bapske priče? (25.9.2014 13:08:19)

Srculence trebala si joj reći ako slučajno ne bude imalo da ćeš ga ofarbati [sm=smiley1.gif]




srculence25 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (25.9.2014 13:47:28)

Rekla sam da me mane sa tim njenim pricama.Pa kaze ona kako je njena neka
prijateljica se farbala u crveno i kad se porodila sa blizancima imali su crvenu kosu [sm=smiley29.gif]
A ja se farbam u zlatno smedju tj svetlo smedju kaze ona pa to je gadno zuta kao lisica [sm=hudicek1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  48 49 [50] 51 52   Sledeća stranica >   >>