RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


choopa choops -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (23.4.2011 23:13:35)

IZVORNA PORUKA: Tash

Aj Choopa, kad već tražiš, vidi i Dexy Co. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]



Nema kod Dexy-ja na netu. Bar ja ne nadjoh. Sto ne znaci da nemaju po radnjama i to sigurno jeftinije nego u TL [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley4.gif[/image]

I zaboravih ti i ja pohvalit mamin izbor [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley20.gif[/image]




vukosava -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (26.4.2011 4:19:28)

slagala sam. bas za uskrs sam otisla i kupila joj kompletnu garderobu jer joj je sve sto ima malo. nedelja neradan dan pa mi lepo ispalo. sad ima 4.5 meseca i 72 cm pa sam morala da kupujem velicinu 12 meseci. i ok je joj je. znaci dobila je haljinicu, pidzamu, troje helanke/pantalone, dvoje stramplice sa dugackim rukavima i troje bez rukava.




Didy -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (16.4.2014 23:27:50)

Da malo podignem temu - Sta ce zeka doneti decici za ovaj Uskrs? Mi zajedno naberemo trave i stavimo na terasu, napravimo gnezdo i onda im stavimo tu slatkise, kinder jaja, sarena jaja, neke bojice, bojankice, knjizice, lopte... Tako svasta, a nista preterano i previse. Ujutro ustanu pa vire u gnezdo, onda se kao i mm i ja skupimo, a oni odusevljeno vade jedni po jednu stvar. Bude bas slatko! [sm=smiley1.gif]




Žapkić -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (17.4.2014 17:00:38)

Ja sam baš malopre za Tinu kupila helanke sa Mikijem i Mini. Biće oduševljena.[sm=smiley1.gif] Kupiću joj još neku sitnicu, neku igračkiicu i kinder jaja. Lepo ću upakovati, a njoj je najvaznije da poklon ima mašnu!!![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (17.4.2014 19:18:04)

Uzela sam H helanke i suknjicu a T haljinu i suknjicu (suknjice su iste kao za bliznakinje [sm=smiley36.gif]
Po par kinder jaja , i jos par slatkisa koje one vole, i + igrackice Pcelice Maju i Pava ... to su zelele.

Uvek gledam da im ispunim neku sitnu zeljicu kad su ti pokloni u pitanju.

I da i ja sam kao dete brala travu za zeku pa to praktikujem i kod moje dece..al ove god se bojim da ne pokupim i nekog krpelja [sm=smiley29.gif][sm=smiley17.gif]




bubulence -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (17.4.2014 19:35:05)

hn, bice drugacije nego sto smo planirali...
uglavnom, pre nedelju dana smo isli nesto da kupujemo pa je ona naravno najbolje prosla. uz odecu koju smo joj kupili dobila je i hello kitty torbicu, narukvicu isto kitty, kolica za bebe i knjizicu pepa prase. a sve to sam joj planirala za Uskrs...
tako da ce u nedelju naci gnezdasce sa kinder jajima, knjigom moj mali poni i igrom memorije... mislim da ce se svakako obradovati...




jovicaa -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (17.4.2014 19:55:58)

bublence dobra ideja, mozda i ja uzmem aleksu igru memorije, posto je igrao na kompu malo...
nasi ce najverovatnije dobiti patike... posto im to sad treba. i mozda po nekog onog cokoladnog zeku i sl...




minnica -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (17.4.2014 20:37:09)

Ćerki majicu, konopac za preskakanje i dodaću još neke slatkiše, a sinu košuljicu i plastični kamiončić. Ne želim da ih navikavam na neke megalomanske poklone, čisto da se obraduju malo.




lesica -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (17.4.2014 21:22:41)

Joooj što ja volim Uskrs i kupovinu sitnica... Elem, kupila sam joj kinder jaja, velika i mala, i malena [sm=smiley36.gif] i kinder zeku. I mikro štrumfove, taman da dovrši selo, i haljinicu za fino vreme [sm=jezicek.gif] ( od tuge i žalosti)




Didy -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (18.4.2014 11:53:22)

Ja sam mojima juče kupila: debele krede pošto stalno crtaju po dvorištu kad je lepo vreme, voštane boje jer su im pri kraju, balončiće od sapunice, Stefanu nekoliko dinosaurusa, Sofiji neki mikser igračku i par sudića uz njega, po kinder jaje, čokoladu i smoki i to ćeme sve da im stavimo u gnezdo za koje smo već jutros načupali travu. Da, i neku klupicu na koju se Sofija penje kad pere ruke u kupatilu jer se neki dan slomila stara, pa je gospođica bila tužna.[sm=smiley36.gif]
2012. kad je Sofiija bila beba ovako je izgledalo:
[img]http://www.dodaj.rs/f/1U/cF/IhJPveI/picture-002.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/1T/N6/2yFtYx2N/picture-008.jpg[/img]




Torbica -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (18.4.2014 12:05:13)

Ijao Didy [sm=9nebesa.gif] preslatki su!
I mi pravimo gnezdo. Ja mojima kupujem one Bambijeve 70% kakao cokoladice, jako su ukusne, ima ih i sa narandzom i visnjom a i obicne. Naravno ovo je prilika da se i kinder jaja ubace, obavezno flomasteri i bojanke i sitne igrackice. Karamel bonboncice takodje, oako rasute [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (18.4.2014 12:08:01)

Ammm ništa?[sm=zmeden.gif]




Ana RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (18.4.2014 14:30:28)

Kupila sam mu neki Pepa prase set za crtanje, kinder jaja, sokiće, perece.. Ništa posebno ali svakako će se obradovati, kao i svako dete [sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (19.4.2014 19:42:19)

Kupili smo u Tesco-u neke Nestle, Milka i Kinder slatkise (dzinovska jaja, zeke sa likovima iz Vini Pua, obicne cokolade, kinder jaja itd.) i po igracku (Kolji neki drveni vozic, Kaci neku figuricu Malog ponija). I po obicno farbano jaje. Pripremila sam kese koje sam napravila a izgledaju kao velike sargarepe.




veselicaa -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (8.3.2015 19:35:26)

Kod nas je obicaj da se deci kupuje garderoba pa im obicno kupim sve,obucu,neku haljinicu,kompletic,farmerice bas sve novo od glave do pete.I obavezno po neku igrackicu i one uskrsnje slatkise,cokoladne zeke i slicno,




Mala Elena -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (8.3.2015 19:55:08)

Nismo jos razmisljali ali sigurno cemo joj nesto kupiti...u kinder jajetu je mlecna cokolada? Ako jeste moze jer vec jede coko bananice...




veselicaa -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (8.3.2015 19:56:48)

Jeste Me mlecna kinder cokolada [sm=smiley1.gif]




mila83 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (8.3.2015 20:07:06)

Mi kupujemo lsatkise, lepo im upakujem u korpice,obavezno bude par cokoladnih zeka ,pilica i jaja,kinder jaje,bombone...eventualno neka igrackica..A od ostale rodbine(i tamo zeka dodje i donese nesto za njih[sm=smiley36.gif]) bude uglavnom garderoba sa malo slatkisa.




Bibilib -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (10.3.2015 12:31:37)

Kupujemo cokoladne zeke,jaja cokoladna pa stavimo u korpicu.... i ako nadjemo nesto sto je simbol Uskrsa kupimo ako smo u mogucnosti....




mila83 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (10.3.2015 12:34:37)

Ne treba ni preterivati sa tim,ti pokloni i nisu sustina Uskrsa !




veselicaa -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (10.3.2015 12:38:26)

Mi uvek kupimo dosta toga deci,kod nas je to obicaj.A i za decu uvek ima.




Bibilib -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (10.3.2015 12:43:46)


IZVORNA PORUKA: mila83

Ne treba ni preterivati sa tim,ti pokloni i nisu sustina Uskrsa !



Slazem se Mila...farbanje jaja je glavno za Uskrs i radost dece dok ih saramo....




mila83 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (10.3.2015 12:50:04)

Upravo tako.Cerka malo vise razume Uskrs,starija je. Ali mislim da nema radosnijeg praznika,pored Bozica. Jedva cekam i ove godine ! Vec gledam ideje za farbanje jaja,stalno probamo nesto novo.[sm=smiley1.gif]




acalukic -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (10.3.2015 13:34:13)

cokolade od zeke, jaja




Sanjica26 RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 14:19:58)

Malo da podignemo ovu temu.
Da li ste kupili nesto deci za Vaskrs?

Ja sam svojoj deci kupila neku sitnicu. Teodori neki kviz, a Sofiji knjizicu koju mi je trazila.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>