RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


emicaa -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 14:31:08)

ja ne kupujem nista djeci za Vaskrs.Kupim im samo po cokoladnog zeku i to je to




Sanjica26 RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 14:43:20)

Moji su nama uvek za Vaskrs kupovali nesto od odela. Obicno i ja kupujem nesto od odece, ali ovog puta nisam.




mama Jo -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 15:06:17)

Mi ,,sakrijemo" korpicu sa jajima i slatkisima, kao to je doneo zeka 😊




IvanaSK RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 16:02:53)

Nista [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 16:15:38)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nista [sm=smiley36.gif]


Takođe [sm=smiley36.gif] grozne smo. Dobio je kinder jaja i čokoladu, dosta mu je [sm=smiley36.gif]




vonavoj -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 16:32:18)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Mi ,,sakrijemo" korpicu sa jajima i slatkisima, kao to je doneo zeka 😊

Pricam J kako ce joj zeka doneti jaje..na sta ona meni kaze.mama zeka ne nosi jaja,KOKOSKA nosi jaja[sm=smiley36.gif]
Inace.mi smo od babe i dede uvek dobijaje sakrivena jaja u dvoristu i neku cokoladu,igracku..a moja deca nista..a evo nas kod svekijevaca..kod njih nema ni korindjanja,ni zeke..




Anck Su Nmaun -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 16:35:51)

IZVORNA PORUKA: Ana RR


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Nista [sm=smiley36.gif]


Takođe [sm=smiley36.gif] grozne smo. Dobio je kinder jaja i čokoladu, dosta mu je [sm=smiley36.gif]

Hahahah pa vi ste show
Meni je naj lepse ono ujutru kad traze po dvoristu gde je zeka ostavio slatkise. To sam i ja kao dete jedva cekala.
Uvek slatkise uzimamo a igracke bas i ne. Mada se sad RR pobrinula za igrackice i uzela sam T dnevnik sa kljucicem to mi je trazila, mada sam to htela svakako da joj kupim pa eto prilike. Mada je rekla znam mama ti si zeka [sm=jezicek.gif]




Ana RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 16:57:40)

Ja se sećam da su meni moji, dok smo živeli u Hr, ostavljali korpicu sa jajima i poklonom ispred vrata, ujutru čim se probudim trčim da vidim šta je zeka doneo [sm=smiley36.gif]
Marko je išao u egg hunt u Kanadi, stvarno je uživao. Ovde nema tih aktivnosti a ni mi nešto to ne potenciramo.




Sarav -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 20:10:49)

Ove godine ništa ni ja[sm=smiley36.gif]
Obično kupim neke igračke.




madre -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 20:15:31)

Sem velikih kinder jaja ili slatkisa koji simbolizuju uskrs, nista....




jess021 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (6.4.2018 20:53:26)

Mi smo im kupili igracke, zivimo u stanu pa ne mozemo bas da trazimo po dvoristu iako mi je to super.
Stvarno im ne kupujemo nesto igracke i ovo za Uskrs ili Novu Godinu/Bozic mi je skroz prihvatljivo.




mama ivane -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (16.5.2018 10:53:42)

Cerka voli da pravimo zajedno kolace u raznim obliima i to je njeno odusevljenje , kupim sinu i njoj po velikog cokoladnog zeku bas da nebude bez icega




Misha i Ljisha -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (30.4.2019 11:25:31)

Mi D ne kupujemo.nista za Uskrs. I sad ona ceka zeku jeltr vec danima jadna. Hahah...i juce mi bili kof mojih ja.napakovala brasna da ponesem sunke ma kojesta. Testa maka i td i td. I kad smo stigli kuvi D ja i P izasli iz kola.i igrali se i sve stvari je mm izvadio. I nesto se mm vratio u kola. U svakom slucaju d nije videla da je mm bionu kuci. I ulazimo a ono kojesta na stolu a ona pocela da cici od srece bio nam jr zeka bio nam je zeka

 Doneo nam brasno da pravimo palacinke 😂 ( ka joj prekjuce bas rekla nemam brasna za palacinke) vidi sta nam je sve doneo. Mm me pogledao u fazonu nase dete nije normalno a onda rekao D da je bas neki koristan zeka doneo sve sto nama treba 😂 i sunke cak




bubulence -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (30.4.2019 11:51:44)

Dobiju sta god pozele, odnosno sto napisu zeki u pismu. Za Uskrs i Bizic ne stedimo kada su igracke u pitanju. Ove god je mladja trazila barbiku sa macom i skuterom. Starija je trazila nesto, meni lici na pacova😂, ona tvrdi da je zec sa kucicom i neznamcim. Zeka uvek razbaca kinder jaja i ostale slatkise po dvoristu a poklon negde dobro sakrije pa onda potraznja traje po pola sata i duze a radost ceo dan





Filadendronka -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (30.4.2019 12:31:49)


Bubulence, svaka cas_t na ideji, prvi put cujem da neko ima takav obicaj. Ne racunam strane filmove . :) 
IZVORNA PORUKA: bubulence

Dobiju sta god pozele, odnosno sto napisu zeki u pismu. Za Uskrs i Bizic ne stedimo kada su igracke u pitanju. Ove god je mladja trazila barbiku sa macom i skuterom. Starija je trazila nesto, meni lici na pacova😂, ona tvrdi da je zec sa kucicom i neznamcim. Zeka uvek razbaca kinder jaja i ostale slatkise po dvoristu a poklon negde dobro sakrije pa onda potraznja traje po pola sata i duze a radost ceo dan








kamičak -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (30.4.2019 18:14:41)

Paketice sa coko zekom i jajima




flamingos -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (11.7.2019 8:14:09)

Sada,kada je veća kupujemo joj ono što poželi.Ranije smo joj kupovali igračke,nešto od garderobe.I sada su igračke,izabere.Seçam se nekih zeka,bilo plišanih,ima i interaktivnog zeca,deca ko deca





Duškić -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (11.7.2019 8:17:46)

Pa nista specijalno uglavnom ta cokoladna jaja i zeke.




Sanjica26 RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (11.7.2019 8:34:16)

Odavno su prosli praznici[sm=jezicek.gif]




flamingos -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (11.7.2019 9:39:06)

Prošli su,ali traje nagradna igra,ha,ha





nata11 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (23.3.2020 17:38:26)

Mame jel smisljate poklone za Uskrs?

Ja bih ona jaja - tommy eggs, neku knjigu, nesto od odece ( ne znam da li da joj uzmem kupaci jer ce to svakako trebati a ostalo ima), njene omiljene vocne kasice. E sad nasla ideju da sve to stavim u mali bazen pa jos ubacim sarena plasticna jaja. 
Malo ce skuplje izaci ove godine jer sve porucujem on line. 
Sad razmisljam da li sacekati 2 nedelje pa kod kineza pogledati cega ima. A opet nece proci virus do tada 😵








princezica1 -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (23.3.2020 18:17:02)

Nato lepe su ti ideje ali ce pricekati do sledeceg Uskrsa verovatno.




flamingos -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (23.3.2020 19:05:37)

Ja sam joj kupila😁Zbog opšte situacije,još dok sam izlazila,u Dexi.co-upakovali joj i eno u regalu,čeka Uskrs❤





bubulence -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (23.3.2020 19:13:09)

Nato super ti je ideja!Mi cemo ovako: najstarijoj lego i rolere. Mladjoj: lego i ako nadjem lol kombi a da nije 150e (nadam se nekom dobrom snizenju). Bebcu jos ne znam... Garderobe ima tiliko da je miran naredne 2 godine, igracaka isto ima dosta a nista mu još uvek ne privlači pažnju. Mozda onu sveznalicu... I jos neke sitnice




Ana RR -> RE: Šta kupujete Vašoj deci za Uskršnje praznike? (23.3.2020 19:39:17)

Ne kupujemo poklone za Uskrs sem onih standardnih, korpica sa jajima i slatkišima.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>