RE: Kome smete da ostavite dete? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zabavište i čuvanje deteta



Poruka


Tijana M -> RE: Kome smete da ostavite dete? (10.12.2018 16:45:39)

Iskreno najmirnija sam kada je sa muzem.... 




Misha i Ljisha -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (10.12.2018 20:20:31)


IZVORNA PORUKA: Stefanovamama

Nažalost moja porodica je daleko a muževa bas i ne pokazuje interesovanje. Beba ima 6. Meseci i samo je 2 puta bio odvojen od mene (sa mojim roditeljima , kada smo bili u Srb). E, sad , možete misliti kako je dete koje 6 meseci je provelo sa mamom i tatom( kada se vrati sa posla) , i da hoću nekome da ga ostavim sada , pa čak i sa tatom, to je drama. :) pokušacemo sada za praznike malo da ostanemo sa ujakom, tetkom i bakom i dekom :) 

To je samo do deteta to apsolutno nema veze sto ga niko nije cuvao. Evo moj P, non stop sa mnom pa kad neko dodje ni ne pogleda me. Ali bukvalno. Ja se salim da sam mu dojadila. Kad je frka i kad mu se spava ili kad je gladan onda mama dolazi na red, ako je podmiren nema brige. Ostavila sam ga sa svekrvom recimo 3 puta, jednom sam isla na razgovor za posao, bio super, drugi put nesto na kratko tipa 15 min, i evo treci put bas danas da idem u dom zdravlja a da ga ne teglim sa sobom i isto bio odlican. Tako da ja mislim da to nema veze sa tim sto dete provodi stalno vreme sa mamom. Cak mislim da je vise do mame nego do deteta. Cerku mi niko nikad nije pricuvao cak sam je teglila sa sobom na pregled kod ginekologa kao bebicu, ma ne znam da li smo se do vrtica odvojile na duze od dva sata i usla je u vrtic i zaboravila me. Nikad plakala. Odmah posle par dana ostala na spavanju. Ja sam misljenja da decu NE treba ostavljati, niti ih ostavljati da placu. Ako ih ostavite pa im se "otegne" pomisle da ih je mama ostavila i da se nece vratiti i onda kad se vratite ne mozete da ih se otarasite onda i placu kad polaze u vrtic i td. Evo primer mojih bratanaca vecito ih je cuvala moja mama, snajka i brat se iskradali iz kuce. To nikad nisam uradila niti je mm uradio kad odlazi na posao. Naprotiv dodje poljubi i lepo kaze pa pa i nikad nismo imali problem plakanja za mamom i tataom




vocicana -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (10.12.2018 20:27:17)

Dete sam uvek imala poverenj da ostavim bilo kod muzevljevih bilo kod mojih bilo kod moje sestre. Jedino sada nikako sa svekrom, nestabilan je, star je covek, refleksi su mu nikakvi, ima dijabet pa sporije reaguje na sve, inace bez problema. Cuvaju ga bolje nego aj sto se kaze, tudje dete cuvas 10 puta pazljivije od svog.




Olga75 -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (11.12.2018 13:41:13)

Moje dete sad već može da bude samo neko vreme.
Da treba preko noći da ostane mogu da je ostavim: kod brata i snaje, kod zaove i njene porodice, kod mog ujaka, kod moje tetke, kod ečike ( to je ujak mog matorog),. Sad je već lako.
Sad babe i dede ne dolaze u obzir, njih više nema na ovom svetu [sm=smiley19.gif]




Jekica86 -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (11.12.2018 19:20:22)

Kod dede i babe . Kod muzevljevih sestara.




MimaKos -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (21.7.2019 13:03:53)

Svekru i svekrvi, mojoj mami i nikome vise, niti smem niti ostavljam





Dragce86 -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (6.9.2020 22:09:03)

Mami i muzu i to je to. 





jess021 -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (6.9.2020 23:04:47)

Mami, muzu, sestri, ekipi sa igrališta 





Misha i Ljisha -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (7.9.2020 7:06:04)

D se vise ne racuna 😂 ona mi je velika. Moze i sama. P kad ostavljam a desilo se sad preko leta da moram u skolu gledala sam da budu tu i moji mama i tata za duze cuvanje. Mogy i svekrvi ali na "krace" cuvanje do 4h. Inace verujem samo vrticu i muzu. P je djavo i napravi neku glupost o cas posla. Kad aam ga ostavila sa mamom i tatom izgrebao je dve stolice sa nekim šilom koje niko ne zna gde je nasao. Dobro je da nije auto ili slicno. I onda kad ja kazem da  se na njega mora motriti svakog sekunda ja sam luda😂




mikica88 -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (7.9.2020 8:00:26)

Meni sestra redovno ostavlja klince, tako da su to moja deca.




SaraLana -> RE: Kome smete da ostavite dete a kome NE? (29.11.2020 21:22:16)

Joj najvise verujem mojoj mami,ok mi je i kad su sa muzem sad kada su starije,ranije kad su bile bebe zurila sam kuci ko bez glave.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]