RE: Mider gaće i steznik (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (2.9.2015 20:30:33)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Ja sam uzela ovaj http://www.farlin.rs/sr/pojas-sa-dvostrukom-cicak-trakom-bf-600a/285 2200 din, danas sam ga pocela nositi i bas mi prija,moze se podesavati gornji i donji deo.
Da li se moze nositi ceo dan ili da ga skidam povremeno?da li se nosi i kad odmaram,lezim, ili samo kad sam na nogama?


Superm, ja cu ti preporučiti ovaj moj iz gornjeg posta jer drugi nisam probala[sm=smiley1.gif]Meni je ok služio.




superm -> RE: Mider gaće i steznik (2.9.2015 20:36:50)

Ok. Kako da odredim veličinu?




Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (2.9.2015 20:39:55)

Po obimu struka pre trudnoće, tako meni reče apotekarka kad sam ga poručivala.




superm -> RE: Mider gaće i steznik (2.9.2015 22:36:24)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Po obimu struka pre trudnoće, tako meni reče apotekarka kad sam ga poručivala.


Ko će toga da se seti[sm=zmeden.gif] thanks anyway!




adulence -> RE: Mider gaće i steznik (3.9.2015 10:38:52)

ja sam kupila pamucne ekstra duboke gacice,one sto imaju kao pojas...




janabons -> RE: Mider gaće i steznik (3.9.2015 10:42:34)

MAriya, koliko je praktican da se nosi posle carskog reza, jel ne pritiska rez?




superm -> RE: Mider gaće i steznik (3.9.2015 14:51:41)

Steznik se preporučuje i posle CR, nisam ga koristila prethodna dva puta i puno pogrešila. Sada samo da pitam dr posle koliko dana mogu da počnem. Guglala sam danas nešto na tu temu, žene hvale Chicco steznik.




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (26.10.2015 14:43:50)

Jer ima neka preporuka koji da kupim? Danas mi je 26 dana nakon CR. Kad mogu da krenem da ga nosim. Beba mi ima preko 4,5kg i vec mi je tezak pa se plasim kila da mi sexne stvori ...jer da gledam da budu kao gace ti steznici?




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (27.10.2015 16:36:30)

Ja porucila Liscin mider. Opet gledam cicak trake mi nece drzati ranu nakon CR pa zato narucih mider. Htela sam chiccov al nisam nasla ni u jednoj internet radnji. Javljam kakav je...




branki* -> RE: Mider gaće i steznik (27.10.2015 16:37:24)

ja sam imala dva carska i nisam nosila nikakkav steznik,niti mider gace,sve je ok,nisam imala nikakav problem.




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (27.10.2015 17:24:51)

Ja narucila da stegnem stomak tj ranu. Naplasise me sa mogućnošću stvaranja kile pa rekoh zbog toga da uzmem




Animsaj9 -> RE: Mider gaće i steznik (28.10.2015 11:02:15)

Posle koliko vremena od porodjaja ste pocele nositi steznik?




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (28.10.2015 14:45:58)

Meni stigle danas Liscine mider gace. 2850sam ih platila. Ne stigoh da ih probam od bekana. Inace narucih velicinu 70 iako bi sad po obimu struka trebalo da narucim 80 ili 85 al ja narucih velcicinu pre trudnoce. Mislim da me ovi veći ne bi stezali mnogo




Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (28.10.2015 19:59:51)

IZVORNA PORUKA: janabons

MAriya, koliko je praktican da se nosi posle carskog reza, jel ne pritiska rez?


Jano, ja tek sad videh pitanje.
Nemam pojma da li pritiska jer sam se ja porodila prirodno.


IZVORNA PORUKA: Animsaj9

Posle koliko vremena od porodjaja ste pocele nositi steznik?

10 dana posle porodjaja. Zato sto sam ga tad kupila. Posle prirodnog ga mozes nositi odmah.




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (28.10.2015 20:35:19)

Ja mislim da bi ubrzo i makon cr trebalo nositi jer podizemo bebu a postoji mogućnost stvaranja kile od podizanja tereta. Moj je npr rodjen sa 4050gr i tezi mi je za podizanje. Mislim da je steznik tj mider potrebniji zbog toga kod cr nego kod prirodnog porodjaja. Kod prirodnog se nosi samo radi estetike tj vracanja stomaka a kod cr je potrebniji zbog rane....to je moje misljenje....




Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (29.10.2015 16:49:40)


IZVORNA PORUKA: Maraj
Kod prirodnog se nosi samo radi estetike tj vracanja stomaka a kod cr je potrebniji zbog rane....to je moje misljenje....


Slazem se[sm=smiley36.gif]




Animsaj9 -> RE: Mider gaće i steznik (1.11.2015 19:07:24)

I ja mislim da je kod cr potrebnije




IvanaSK RR -> RE: Mider gaće i steznik (5.6.2016 13:20:27)

Maraj, jesi i ti bese imala carski? Kad si pocela da nosis steznik i koliko si ga nosila?




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (5.6.2016 16:34:22)

Ivana , mesec i po nakon cr sam pocela da nosim. Kupila sam mider gace u Lisci. Sta znam , kad ih obucem stomak odozdo mi se prelije gore i dodje do sisa . Ajd da to zanemarim. Bila zima pa se nije ni videlo. Al leva nogavica pocela jako da me steze u preponi i nisam mogla vise da ga nosim. Jako me prepona bolela od njega. Zuljao me.
tako da sad kad usisavam stavim obican pojas na cicak traku. Samo da mi pridrzava stomak tj da ga ne opterecujem




IvanaSK RR -> RE: Mider gaće i steznik (5.6.2016 18:35:57)

Ja imam neki steznik sto je kao gace i dubok je. Ne znam kako ce mi rana reagovati na stezanje. Probacu ovih dana pa cu videti.




isidora88 -> RE: Mider gaće i steznik (5.6.2016 20:06:41)

Meni je stomak grozan ali se jako znojim i ne bih mogla da podnesem da me jos i to greje.




misika -> RE: Mider gaće i steznik (15.6.2016 22:38:47)

Ja sam pre neki dan kupila Anita maternity steznik, dole se otkopcava kao bodi, a sa strane ima tri nivoa zatezanja. Skup je kao otrov 5800 ali je jako udoban i bas sam zadovoljna. Ja se isto znojim i nije mi problem da ga nosim ceo dan.
Inace se nosi 3-6 meseci svaki dan ceo dan [sm=jezicek.gif]
Meni je ostao stomak i to se do uvece bas opusti i bude velik i krene skroz ispod grudi [sm=smiley19.gif]
U posti su me pitali da li sam trudnica [sm=nosecka.gif]




serpica -> RE: Mider gaće i steznik (15.6.2016 23:18:06)


IZVORNA PORUKA: misika

Ja sam pre neki dan kupila Anita maternity steznik, dole se otkopcava kao bodi, a sa strane ima tri nivoa zatezanja. Skup je kao otrov 5800 ali je jako udoban i bas sam zadovoljna. Ja se isto znojim i nije mi problem da ga nosim ceo dan.
Inace se nosi 3-6 meseci svaki dan ceo dan [sm=jezicek.gif]
Meni je ostao stomak i to se do uvece bas opusti i bude velik i krene skroz ispod grudi [sm=smiley19.gif]
U posti su me pitali da li sam trudnica [sm=nosecka.gif]




Mene ovo pitaju i nakon godinu dana od porodjaja,ali navikla sam i bas im hvala kad me puste preko reda.
Elem,nosim steznik odavno i posle svake trudnoce odmah nakon porodjaja jer mi je bilo lakse,nije on mnogo sakrio stomak ne moze se ovo salo tek tako sakriti,ali ja sam se osecala bolje nekako cvrsce. Ja ga jos uvek nosim,svaki dan i ne smeta mi zbog vrucine,navikla sam,ne mogu bez njega.




emicaa -> RE: Mider gaće i steznik (16.6.2016 17:51:32)

A ima li ikakvog efekta kad bih ga nosila samo noću,ne znam dal bih mogla trpiti cijeli dan [sm=smiley36.gif]




choopa choops -> RE: Mider gaće i steznik (16.6.2016 19:00:38)

Ja jesam kupila steznik, poslije zadnje trudnoće, zato jer sam išla na neku svadbu ubrzo poslije porođaja, pa sam kao malo da stegnem da mi se ne vidi stomačina [sm=smiley36.gif] Uzela sam neki na čičak, i mislim i da sam ga nosila samo tada, i možda još par puta. Nepraktičan je nekako, krut pa se pepolovi na dva djela i svejedno stomak iskoči.
Inače do sada nisam uopšte imala problema sa stomakom, bude mi malo veći prvu godinu, a kasnije splasne. Međutim, ovaj put, iako mi je bio najmanji stomak od svih trudnoća, mi je ostala kao smežurana koža na gornjem djelu stomaka, ispod pluća. I izgleda da neće da se akne bez vježbanja kao do sada [sm=smiley36.gif] Pa ću morat neke trbušnjake i nešto, a za mene je to smrt!!![sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>