RE: Mider gaće i steznik (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


serpica -> RE: Mider gaće i steznik (16.6.2016 20:37:31)

Ja sam kupila liscin kao gace izgledda odlican koza diise ne pali stvarno je dobar




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (16.6.2016 21:21:31)


IZVORNA PORUKA: emicaa

A ima li ikakvog efekta kad bih ga nosila samo noću,ne znam dal bih mogla trpiti cijeli dan [sm=smiley36.gif]

Emice ja mislim da je preporucljiv samo danju da se nosi




emicaa -> RE: Mider gaće i steznik (16.6.2016 22:52:32)

A jel to onaj normalni steznik,duboke gaće da utegnu ono što treba ili su neke posebne.




emicaa -> RE: Mider gaće i steznik (17.6.2016 8:21:24)

nadjoh sad ove,šta mislite [sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Mider gaće i steznik (17.6.2016 8:23:45)

A koji će ti to đavo? [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Mider gaće i steznik (17.6.2016 8:25:46)

Da mi drži stomak dok smjednem početi sa vježbama [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Mider gaće i steznik (17.6.2016 8:27:03)

Eno ja ga nisam nosila pa više nemam stomak. Samo kožu [sm=smiley36.gif] koja visi - a tu mider ne pomaže. Ti taj problem nećeš imati

To je mislim više namenjeno onim ženicama koje su išle na CR




emicaa -> RE: Mider gaće i steznik (17.6.2016 8:32:05)

A kako da se riješim kože,nož u ruke [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Mider gaće i steznik (19.6.2016 11:06:55)

Ja sam odustala od steznika, nervira me sto moram polako da ga skidam kad idem u vc [sm=smiley36.gif], jer je uzak i steze (naravno, to mu je posao) a ja sve radim brzinski i to me smara :)




muzicarka -> RE: Mider gaće i steznik (1.8.2016 0:06:00)

Ja imam steznik, neki sto se lepi, stegnes i zalepis, ima nesto kao cicak traku.... Nosila sam ga i posle prvog porodjaja a i ovaj put...




krin 40 -> RE: Mider gaće i steznik (3.3.2017 8:42:56)

Devojke treba mi informacija na ovu temu😃.Nisam posle prve dve ništa nosila.Dojila sam.Stomak se "turbo" topio i vraćao bez problema.Sada sam dosta
starija i sigurna da kada se porodim to neće ići glatko.Da li vam je pomogao
steznik?Koju marku ste nosile?Ovaj sa podešavanjem dobro zvuči,gde se kupuje?




emicaa -> RE: Mider gaće i steznik (3.3.2017 10:09:19)

Krin ja sam par puta obukla i batalila.Uzasno me nerviao,nije bio dovoljno visok.Ma milion mana sam mu nasla [sm=smiley1.gif]




Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (4.3.2017 18:27:45)

Ja imam ovaj http://www.farlin.rs/sr/pojas-sa-dvostrukom-cicak-trakom-bf-600a/285 2200 din je koštao pre 2,5 godine. Naručila sam ga u Goodwill apoteci.
Meni je ginekolog rekao da mogu da ga nosim odmah nakon porođaja, pošto veći deo dana odmaram ne nosim ga, stavim ga kad idem negde. Koliko je pomogao ne znam, ali prijao mi je zbog leđa, nekako mi je sve držao na mestu.




krin 40 -> RE: Mider gaće i steznik (4.3.2017 18:34:09)

Mariya ovaj izgleda zanimljivo.Emice i mene ce da nervira ali vise ce da me nervira stomak ako se ne povuče😈.Mariya jel tebi ovo pomaže?




Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (4.3.2017 18:42:57)

Pa šta ja znam... Prijao mi je zbog leđa. E sad, da li je pomogao da mi se vrati stomak, to ne znam. U svakom slučaju imam ga pa ga nosim.[sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Mider gaće i steznik (4.3.2017 19:56:04)

Ja imam jedan sa gacama,njega sam nosila ispod haljine ali me nerviralo kako se ocrtava. Imam i jedan za vezbanje, na cicak trazu.
Sad kad sam bila u bolnici dr mi je reko da nosim pojas kako bi se rana bolje drenirala, pa smo uzeli neki samo za stomak ali se kaci, ima par zakacaljki.




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (4.3.2017 22:53:48)

Ja imam liscine mider gace. Nisam htela steznik zbog carskog. Mislim da su mider gace za carski. E sad iz nekog razloga mene je on zuljao u levoj preponi. Bas me bolelo. Tako da nisam mogla dugo da ga nosim. Pri tom kad sednem sve iskipi van njega pa kao da imam 5 stomaka. Sve se prelije. Ma uzas. A zadnjicu mi spljosti kao da me neko tiganjem opalio. Sta znam. Ja nesto nosam zadovoljna kako to "radi".
Mozda je steznik ok al mislim da onne radi "posao" kod carskog jer ne drzi donji stomak gde je rana od carskog




Khaleesi -> RE: Mider gaće i steznik (5.3.2017 8:40:47)

Ja imam one kao sorts nivea i uzela sam ga zbog trcanja najvise, nekako mi je lepse da trcim tako stegnuta[sm=jezicek.gif]




Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (5.3.2017 13:14:10)

Meni se ništa ne preliva sa ovim mojim pojasom[sm=zmeden.gif] Ali ja sam niska 165cm, nemam puno cm od struka do grudi, pojas tu skoro sve pokriva.
Super je što se podešava posebno, gornji i donji čičak.
Minus je što se ocrtava ispod odeće. I što su se oni držači (plastične trake) kako se zovu ne znam, brzo ižuljali materijal pa sam morala da ih ušivam ali radi steznik radi posao, služi svrsi.




Skockica -> RE: Mider gaće i steznik (6.3.2017 8:05:33)

Mariya jel smemo mi koristiti steznjake dok jos krvarimo? Mene nesto strah jer i pre neki dan kad sam obukla neke uze pantalone osecala sam kako mi jace izlazi...




Mariya -> RE: Mider gaće i steznik (7.3.2017 23:29:15)

Ja ga koristim, ali samo kad idem negde,kad sam na nogama, kad ležim kući (što radim ovih dana) onda ne. nisam primetila da jače krvarim.
A ginekolog mi na otpustu rekao da mogu odmah da počnem da nosim steznik.




SaraLana -> RE: Mider gaće i steznik (22.4.2017 0:18:56)

Nakon prvog porodjaja vratila sam se kuci sa ogromnim stomakom kao vreca neka osecala sam se pomalo kao kegnur...[sm=smiley36.gif]
Nosila sam steznik danima da bih ga malo vratila da ne visi.
Sad nakon drugog nema potrebe za steznikom,stomak mi je ravan ali mekan,a to ce se resiti vezbicama i ishranom nadam se iskreno.[sm=smiley1.gif]




Ba na na men -> RE: Mider gaće i steznik (19.10.2017 21:28:23)

Meni dosta pomazu Afroditine helanke za mrsavljenje,prijatan je materijal a opet cvrsto drzi stomak.
Cena mu je malo jaca ali vredi.




Dragce86 -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 14:42:39)

A sme li se nositi neki steznik ( potpora za stomak, sta god..) dok smo u drugom stanju ili ne?




Anck Su Nmaun -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 14:51:46)

Da postoji pojas za trudnice koji je namenjen zenama koje nisko nose.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>