RE: Mider gaće i steznik (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


Sarav -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 15:57:38)

IZVORNA PORUKA: Dragce86

A sme li se nositi neki steznik ( potpora za stomak, sta god..) dok smo u drugom stanju ili ne?

Postoji steznik za trudnice i baš sam pričala sa ginekologom u vezi toga. Naime, drugu trudnoću sam nosila veoma nisko a ostali su mi razmaknuti mišići prednjeg trbušnog zida od prethodne trudnoće. Njegov stav je da nikako ne treba da se nosi pojas u slučaju kao što je moj jer kad daje potporu mišićima "ulenje se" i onda bude još veći problem posle porođaja.
Za druge vrste problema ne znam da li je steznik opcija.




mama Jo -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 21:10:53)

To je najbolje posavetovati se sa dr... moja sestra je imala isti problem kao Sarav, i na svoju ruku je nosila steznik u drugoj trudnoci, sad ima problema bas




Sarav -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 21:13:02)

Zato i kažem, svako ima drugu muku, pa onda najbolje da ginekolog posavetuje.




Srecko47E -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 23:48:15)

Uzela sam steznik pre neki dan.Sa reklame.Bacene pare al ajde
Povuce stmak a sa strane se raspilavi pa zaplivam u salcicima




Dragce86 -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 23:54:45)

Hehehehe, nasmeja me Srecko [sm=smiley36.gif] [sm=bravo.gif] Pa bolje i da ne uzimam nista onda, al vidim vec da ce mi u ovoj drugoj trudnoci biti puuno veci stomak. U prvoj ga skoro nisam ni imala. Svi su mi pricali dok sam bila u 9.mesecu kao da sam tek 7.




Srecko47E -> RE: Mider gaće i steznik (21.2.2018 23:59:19)

Ja nisam imala stomaka posle porodjaja a sta mi sada bi me znam.Sta bi sa onim da zena koja doji gube kilograme.Zasto me lazu hehe

Koji si mesec?❤




Dragce86 -> RE: Mider gaće i steznik (22.2.2018 0:00:26)

Pa sad sam tek 8 nedelja i sitno :D Al vec pocinje da se vidi, sto sa prvom nije bilo ni pomena, maltene do 4.meseca. Ne brine me zaista stomak, ali ne bih volela da popucam od strija :(




Srecko47E -> RE: Mider gaće i steznik (22.2.2018 0:04:48)

Joj sto sime nasmejala sad zeno.E jesi blesava.Kad pre.he he
Skoro mi je neko rekao da kada je decak stomak je vidljiviji a sa druge strane da je u deugoj trudnoci veci stomak.Bapske price svakako.

Mazi Mustelu meni je super bila.Cena je jaca ali traje mesecima jer je stavlja kap mleka




Dragce86 -> RE: Mider gaće i steznik (22.2.2018 0:06:21)

E gledali mi u dlan - kazu bice opet cura :D A i druga babska prica - ako dete kaze mama, i drugo ce biti zensko :D A moja naravno rekla MAMA :) Koristila sam u prvoj trudnoci Saljicevu mast i ono Eucerin ulje za tusiranje - nije lose ni ono, al isto je malo skuplje!




Srecko47E -> RE: Mider gaće i steznik (23.2.2018 0:44:48)

Sta god da bude,neka je zivo i zdravo.Zato mani se midera i steznika bezi sa ove teme.[sm=smiley36.gif]
Vrati se za 9 meseci. He he





Dora89 -> RE: Mider gaće i steznik (1.3.2018 12:43:15)

Ja sam nosila posle porođaja, ništa specijalno mi nije pomogao, ali je prijao ženama koje su se porodile carskim rezom.




Misha i Ljisha -> RE: Mider gaće i steznik (21.3.2018 17:53:19)

Zaboravila sam. Posle porodjaja jel mora da prodje neko vreme da se nosi steznik ili.mogu vec na izlazu iz porodilista. Secam se da mi je prijalo za ledja dok sam ga nosila jer sam ustvari drzala D non stop u rukama pa sam imala dodatnu potporu i lakse mi je bilo. Ali ne mogu da s e setim jesam li ga nosila odmah nalon porodjaja ili sam cekala neko vreme




lokicagagica -> RE: Mider gaće i steznik (27.3.2018 14:20:02)

Ne znam da li sme odmah po izlasku iz porodilista. Ja sam pocela da ga nosim kad je proslo mesec dana od porodjaja. Nosim ga svakodnevno, ali ne bas po citav dan, i ne vidim bas neko poboljsanje. [sm=smiley13.gif] Ostao mi je mali stomak, ali me nervira strasno.




jance -> RE: Mider gaće i steznik (11.1.2019 16:01:30)

Nosila sam jedan steznik - gace u trudnoci, jako mi je prijao. Posto vec imam bruh - incizionu kilu koja je nastala posle operacije a pre trudnoce je bila premala da se operise, sad bih posle porodjaja ponajvise zbog toga uzela jos jedan. Ta bruh je gore kod zeluca i bas ruzno visi mada se ne povecava i ne boli. Mozda uz dobar steznik tako i ostane.... 




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (11.1.2019 16:07:08)

Jance ti zbog te kile i moras da nosis steznik




jance -> RE: Mider gaće i steznik (11.1.2019 16:17:13)

Da. Kontam. Sad samo da skontam koji. Uzela sam jedan iz jedne radnje u NS koja ih vise ne proizvodi a bas su bili strava... da li gace ili onaj obican sto se samo obmota oko stomaka.... 




Maraj -> RE: Mider gaće i steznik (11.1.2019 16:21:40)

Pa ne znam...ako ti je isppd zeludca, mozda ti bude ok i onaj koji se samo obmota.
Moja svekrva ima isti problem. Al ona nije htela da nosi. Oslabila joj ta maramica pa joj bas tezi ta kila. Jos ih sada ima 3[sm=smiley13.gif]




MimaKos -> RE: Mider gaće i steznik (21.7.2019 10:32:15)

Ne ada mi.na pamet da to nosim, uzasno.bih se neprijatno osecala





Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]