RE: BOLNICKA DIJETA (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


pandina -> RE: BOLNICKA DIJETA (14.6.2013 22:44:40)

Ja sam od sutra na ovoj dijeti. Moram na brzaka da se sredim za more.




Figaro88 -> RE: BOLNICKA DIJETA (14.6.2013 23:22:22)

E sad da ti kazem moje iskustvo[sm=smiley36.gif]Dijeta mi se uopste ne svidja,obroci su obilniji uvece umesto da budu takvi ujutru.A i nisam izgubila ni pola od ove obecane kilaze.Isto sam htela da skinem nesto brzinski pred bratovu svadbu,i nikada vise je necu drzati[sm=smiley36.gif]




pandina -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 1:31:53)

E, Figaro, ti me dokusuri[sm=smiley36.gif]

Meni je nekad bila dobra, ali ne drzim se ja bas doslovno. Npr. zamenim veceru i rucak ili zamenim jedno povrce drugim, ali recimo 85% postujem. Ma, i 5 kg da smrsam, puna kapa.




Figaro88 -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 11:11:58)

I ja sam razmisljala da bi bila mnogo bolja kada bi se zamenili vecera i dorucak[sm=smiley36.gif]Pokusaj,videces vec u tih prvih pet dana da li ti odgovara[sm=smiley1.gif]A nemas puno da izgubis.




nink -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 12:51:51)

I ja od sutra krecem[sm=bravo.gif],sve sam kupila sta mi treba jos samo da izdrzim i bicu najzgodnija na plazi[sm=smiley36.gif].Imam viska 5 kg od porodjaja i nikako da skinem...




pandina -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 12:54:11)

E, nink, odlicno, taman cemo lakse podneti u drustvu, da se bodrimo [sm=bravo.gif]




nink -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 12:58:46)

Naravno pandina,nisam imala vremena da iscitam bas sve ali nadam se da je ona sa prve strane ta dijeta....Ne mogu da se setim jer sam odavno cula za nju ali mislim da je bitno jesti jedno po jedno i to bas tim redosledom kako pise...ili gresim?




pandina -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 13:01:49)

Tacno tako, bitno je da se drzis redosleda. Ja sam je drzala jednom pre sest godina i moram da priznam da se nisam drzala redosleda, cak sam znala i nesto vise da pojedem nego sto treba (ali malo vise), npr. ako treba jedna pomorandza ja pojedem to i jos jednu jabuku. To ne bi trebalo, ali eto, [sm=jezicek.gif] Smrsala sam koliko se secam oko 5 kg. Ko se drzi dosledno svega smrsa i vise.




Olga75 -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 13:03:50)

pa ja sam drzala tu dijetu i jela sam svakako , bilo je dana kad sam od tih namirnica pravila salatu pa jela odjednom a bilo je dana kad sam ih jela jedno po jedno ali bukvalno ceo dan , kafa , pa dva sata razmaka pa dvopek pa dva sata razmaka pa narandza
i tako
pila sma jaaako puno vode jer sam po ceo dana razmisljala o hrani [sm=smiley36.gif]
teska je dijeta i nekako mislim da se pre nje treba konsultovati sa lekarom ili eventualno drzati je par dana pa onda pauzirati
i nemojte da vam padne secer , pazite se
kile ce sici , nemojte da ugrozite zdravlje
drzim vam fige




pandina -> RE: BOLNICKA DIJETA (15.6.2013 13:06:59)

Ja veceras idem na rodjendan, moracu pojesti parce torte[sm=smiley36.gif]





mila1 -> RE: BOLNICKA DIJETA (29.7.2013 9:37:47)

Moze li mi neko reci da li je to medicinska dijeta ili Scarsdale dijeta.Naši su preveli i kao pomorandža dijeta,dvopek dijeta,naišla sam i na termin VMA dijeta ? [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: BOLNICKA DIJETA (1.11.2013 15:13:16)

Baš sam se nasmejala kada sam videla ovu temu[sm=smiley36.gif] Kod mene je bolnička dijeta bila efikasna,za dva dana 2 kg manje,ali je ne bih preporučila nikome,[sm=smiley36.gif] dva dana samo na infuziji i plus još jedan dan dok se nisam vratila u normalu,izgubila sam apetit skroz u bolnici




adulence -> RE: BOLNICKA DIJETA (22.11.2013 13:56:08)

Naletela malopre na ovu dijetu i citam temu od pocetka i slatko sam se nasmejala...pisu dijana olga,nada ,indy jos mnoge kako se bodre zajedno drze dijetu,mnogo ste mi slatke . Cni mi se da sada nema takvog bodrenja...




Anoniman -> RE: BOLNICKA DIJETA (26.11.2013 13:05:20)

cao svima, kako ide dijeta [sm=bravo.gif] ja sam pocela pre neki dan pa sam zabrljala, i danas opet sam pocela od 1 dan, jel ima jos nekog sto sad skoro poceo i kako vam ide [sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: BOLNICKA DIJETA (26.11.2013 15:46:41)

IZVORNA PORUKA: adulence

Naletela malopre na ovu dijetu i citam temu od pocetka i slatko sam se nasmejala...pisu dijana olga,nada ,indy jos mnoge kako se bodre zajedno drze dijetu,mnogo ste mi slatke . Cni mi se da sada nema takvog bodrenja...


Bas nam je bilo zanimljivo [sm=smiley36.gif]
Iskreno , do neba sam zahvalna Indy koja nas je pokrenula a i ostalim djevojkama na podrsci . Meni su jako pomogle na pocetku a kad su kg krenuli dole ,onda je sve bilo lakse. [sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: BOLNICKA DIJETA (26.11.2013 15:55:15)

Precakane ate mi bile dok sam citala...bilo bi lepo imati sada neku podrsku na nekoj dijeti...




serpica -> RE: BOLNICKA DIJETA (26.11.2013 18:44:35)

Sa ovom dijetom sam za 5 dana smrsala 2.5kg tesko je gladujem,ali kazu da je svaki naredni dan sve lakse,pisacu vam kad postignem cilj.[sm=smiley1.gif]




Diabla -> RE: BOLNICKA DIJETA (19.3.2015 15:55:03)

Po prvi put u zivotu sam odlucila da drzim dijetu, i to sam bas danas pocela. Hoce neko sa mnom? Da mi lakse bidne?[sm=smiley36.gif]

Inace, nisam karakter i uvijek prekrsim. Ali, blizi se prvi rodjendan, pa zaovina svadba, i moram skinuti 4 kg. To mi je visak od novogodisnjih paketica. Inace sam mj dana nakon porodjaja imala staru kilazu. Bem ti paketice!!!! Nikada se ne bih na ovo odlucila, jer sam pobornik krvnicok treninga, da nisam zaista pocela prije mj i po dana da pazim sta jedem i da se krecem. Ali jednostavno, kg nece dolje i gotovo.

Nije mi tesko, jedem sve po malo, znaci, ne sve od jednom. Nisam gladna i ne kriziram, jer mislim da je sve iz glave. Kad sam vidjela sliku koju je uslikao stariji sin, glava otekla, izgubila sam apetit. A jos sam ga vise izgubila kad sam vidjela staru sliku sa tih -4 kg.




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (19.3.2015 17:32:13)

ja ne mogu jos uvek na ovako rigoroznu dijetu,jer dojim,a beba ima tek nesto vise od 2 meseca..ali,ipak sam od pre par dana pocela da vodimracuna sta i koliko jedem,ne mogu vise,idu lepi dani,cini me jos vise depresivnom i nezadovoljnom kad mi kilaza nije kako sam zamislila.




Diabla -> RE: BOLNICKA DIJETA (22.3.2015 21:34:23)


IZVORNA PORUKA: branki RR

cini me jos vise depresivnom i nezadovoljnom kad mi kilaza nije kako sam zamislila.

Ovo je glavni razlog zasto sam krenula na dijetu. Naravno, ti sad ne smijes da drzis ovu dijetu. Ima vremena.
Ja sad citala temu unazad i vidim da sam prije 4 god kao pocela sa forumasicama da drzim dijetu i prvi dan varala. Drugi odustala. Prvi put u zivotu da nisam ni varala, izdrzala sam, i danas mi je 4.dan...

Ne mogu da vjerujem da nema nikoga da mi se pridruzi, mnogo je lakse kad nas je vise.




NadaR -> RE: BOLNICKA DIJETA (22.3.2015 21:42:13)

Diabla,potrazi na fb grupu Medicinska dijeta. Bas je aktivna,ima puno zenica koje mrsave na taj nacin. :-)




Diabla -> RE: BOLNICKA DIJETA (22.3.2015 21:46:13)

Nado, nemam Fb vec odavno niti se mislim vracati.

Koliko si ti onda smrsala sa ovom dijetom?





NadaR -> RE: BOLNICKA DIJETA (22.3.2015 21:49:58)

Cini mi se oko 8-9 kg. Moram vidjeti.
Kasnije sam otkrila dijetu bez uh i njoj se redovno vracam kad pretjeram.




Diabla -> RE: BOLNICKA DIJETA (22.3.2015 22:11:13)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Cini mi se oko 8-9 kg. Moram vidjeti.
Kasnije sam otkrila dijetu bez uh i njoj se redovno vracam kad pretjeram.


Koja, koja?[sm=smiley1.gif] Je l' Atkinsonova? Je li brza kao ova? Nisam se jos vagala. Ne znam da li cu izdrzati nakon 5 dana. Jer idemo kod svekijevaca sutra, ne znam kako cu se odbraniti tamo.




NadaR -> RE: BOLNICKA DIJETA (23.3.2015 13:45:17)

Cini mi se da je i brza od ove medicinske. Vrlo brzo se stanje noge i i struk. Za nekih deset dana se vidi razlika.
Jako slicna Atkinsu. Mislim da je dozvoljen unos oko 20 uh dnevno:-)
Ja sam svakako mesozder pa mi ne pada tesko. Jos uz to dodam dozvoljeno povrce,salatu i ja prezadovoljna.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  69 70 [71] 72 73   Sledeća stranica >   >>