RE: BOLNICKA DIJETA (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Mršavljenje



Poruka


branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (28.4.2015 16:36:32)

nado,jesi ti na toj dijeti sa mesom?
jooj,ja jedva cekam da krenem sa redukcijom i bas cu da isprobam ovu bolnicku.dosadna sam vise sa ovim svojim mrsavljenjem[sm=smiley36.gif]




Klarita -> RE: BOLNICKA DIJETA (30.8.2015 0:59:29)

Nado, koja ti je to dijeta? Ja sam vratila 3-4kg i moram ih se podhitno resiti za kratko vreme[sm=hudicek1.gif] Mislila sam od ponedeljka da krenem sa ovom dijetom, kad procitah Nadin post...Tako da, nadoooooooooooooooooooooooooo???




NadaR -> RE: BOLNICKA DIJETA (30.8.2015 8:03:17)

Klarita,dijeta bez ugljenih hidrata . Proguglaj malo . Meni je odlicna.Na fb imas puno grupa podrske sa receptima . Mogu te i ja ubaciti u neku.
Ako želis, sibni mi pp da te dodam na fb.




Klarita -> RE: BOLNICKA DIJETA (31.8.2015 14:54:39)

Danas dan prvi
Upravo jedem rucak[sm=smiley19.gif]
Ima li jos nekog da si budemo podrska[sm=smiley4.gif]?




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (31.8.2015 14:56:48)

eeeej,klari,srecan i uspesan pocetak[sm=bravo.gif]




Klarita -> RE: BOLNICKA DIJETA (31.8.2015 14:59:40)

Fala, setsro, fala[sm=smiley8.gif] bice ovo najduzih 5 dana u mom zivotu[sm=jezicek.gif]




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (31.8.2015 15:08:07)

kako 5,zar dijeta ne traje dve nedelje[sm=zmeden.gif]
veceras cu da je proucim po stoti put,pa cu videti da li ti se pridruzujem..imam neku svadbu 19.




Klarita -> RE: BOLNICKA DIJETA (31.8.2015 15:24:21)

Idu tri ciklusa po 5 dana. Drzi se 5 dana, pa dva pauza, pa opet 5 dana, pa dva pauza, i onda jos 5 dana. Imala sam ranije papir sa faksimilom lekara iz Sremske kamenice, pa sam 100% sigurna. Papir sam izgubila, ali jos sto pamtim je da ne ide pavlaka, vec kiselo mleko i da se narandza moze menjati bilo kojim vocem sem bananom[sm=smiley2.gif]




Klarita -> RE: BOLNICKA DIJETA (1.9.2015 15:10:23)

I ja da se samopodrzim[sm=smiley36.gif]
Dan DRUGI[
Za sada odlicno uspevam, verovatno sto sam pocela da radim, pa sam okupirana brigama o poslu, Nikolaj krenuo u vrtic,pa mislim dosta o tome i adaptacija i sve...videcemo kako ce biti i da li cu izdrzati do kraja[sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: BOLNICKA DIJETA (1.9.2015 19:20:19)

Klari, samo naprijed misim da cu ti se i ja od sutra priduržiti[sm=smiley36.gif]!




isidora88 -> RE: BOLNICKA DIJETA (1.9.2015 19:32:57)

Klari izdrzi[sm=bravo.gif] da se sto pre resis kila, ja se pridruzujem sledece godine[sm=smiley36.gif]




eca89 -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 7:01:37)

Klari, evo i mene, tebi je vec 3 dan, kako li cu ja danas, valjda cu nekako!




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 9:10:39)

eco,i ti si na dijeti[sm=bravo.gif]evo i mene,onda.juce sam isto bila na dijeti,ali ne na ovoj,jer nisam se bas drzala ovog menija.ali,nema veze.onda danas krecemo !
nervira me jer nemam vagu.moram da teram muza da donese od svekrve,ona ima dve.




madre -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 9:13:43)

branki, koliko imas u planu da skines kilograma?
mislis da ne bi uspela kada bi izbacila gluposti iz ishrane, tipa secer, brasno, grickalice i tako to? ovo mi deluje nekako tesko[sm=smiley24.gif]




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 9:58:36)

madere,ja ne jedem kako treba,ili se prezdaravam ili gladujem.ovako cu da imam meru,orijentir i cilj.imam u planu 5 kg ,jer ja volim da vuce na mrsavije.valjda se nece smanjiti grudi i guza,sad su bas suer,a i dojim jos uvek.mada ja dupe imam i inace,a grudi su ko u vrapca.imam neku svadbu u septembru,a u oktobru se mozda zeni brat,pa moram da izdominiram[sm=jezicek.gif]




Klarita -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 17:03:51)

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii [sm=bravo.gif] nisam sama[sm=smiley1.gif]
Meni uspesan (za sada) treci dan.
Devojke, samo da vas podsetim, jedite namirnicu po namirnicu, sto bi rekla moja mama "u etape" . Mm recimo drzi sa mnom ali ne striktno, vec pojede usput po nesto i recimo jede sve zajedno: jaje, sa paradajzom i meso...ja ne, ja bas pratim redosled.




eca89 -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 17:13:56)

Nisi sama Klari, evo i nas tu, mada ja se nalivam vodom koliko mogu, sad sam trenutno u "krizi". Ja ću kao i ti, 5 držati, pa 2 pauza.




adulence -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 17:14:19)

Zene a gde subpravila te djjete,jel sam pogresno shvatila ne drzite ovh bolnicku vec neku proteinsku?




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 20:26:58)

Imaju na prvoj stranici pravila dijete.ja odoh da se nalijem kiselom vodom!




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 21:40:58)

Ja sam gladna[sm=smiley13.gif]samo razmisljam o onom djuvecu u frizideru..uhh




dijana1* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 21:48:42)

Ne mogu da vam ne kazem.
Ja sam bila na ovoj dijeti i skinula sam kilograme ali.... posle je pocelo da me ziga nesto oko vrata itd... izvadim hormone i stitna nije dobra. Vec 3 godine pijem letrox.
Necu nikoga da plasim, verujte mi da mi to nije namera ali ova dijeta nije zdrava i nije dobra. Bolje se prebaciti na hrono ishranu ili kombinaciju namirnica. Gubicete kilograme ali zdravo.
Ova dijeta je sok za organizam[sm=smiley13.gif]




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 21:51:50)

Znam da nije zdravo,ali bih ja nekako da brzo izgubim te kg[sm=smiley36.gif]a,posle cu da kombinujem namirnice.znam da je i indi pisala da joj se stitna poremetila nesto.a,dijo mislis da ti je bas zbog ove dijetebotisla stitna?mozda je drugo nesto u pitanju[sm=zmeden.gif]




dijana1* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 21:57:27)

Branki ne mogu da kazem e dijeta je kriva. Kako da znam. Ali za vreme dijete i posle nesto me je zigalo u vratu. Ne boli ali je bilo neprijatno. Stalno sam rukom trljala, tacno mi je nesto smetalo a i vrat mi je bio malo otekao.
U svakom slucaju nemoj preterivati i samo polako. A ja sam kombinacijom namirnica i UN dijetom posle skidala i odrzavala kilograme koji se nisu vracali. A sto je najbitnije nisam.bila gladna a gubila sam kilograme.




adulence -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 21:57:52)

Ok,hvala ja sam razumela da je neka druga,moja sestra je imala jako veliki prob zbog ove dijete ,drzala ju je i smrsal super je izgledala ali nakon fijete sta god bi pojela ona bi povracala i stalno mrsavila...bilo mi je zao gledati je,srecon se izvukla..ja sam mislila neka druga je pa me zaintrigiralo za buducnost..




branki* -> RE: BOLNICKA DIJETA (2.9.2015 22:01:45)

Adulence,onda se tvojoj sestri zeludac namucio i prestao da vari,tj nije mogao da vari tu hranu.meni se to desilo na faxu kad sam gladovala da bih smrsala i osusila sam se,prestala da dobijam mensruaciju,povracala cak i supu jedno vreme.
Uh,meni je dijeta uvek povezana sa gladovanjem,prosto mi nemoguce da budem sita,a da mrsavim.jer ja nemam kontrolu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  70 71 [72] 73 74   Sledeća stranica >   >>