RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


tamara dada -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (24.12.2015 23:59:04)

DRage mame i buduće mame što se tiče same bolnice i ja sam čula sve reci hvale,sta više moja mama se tu porodila sa nas troje i sestra mi se porodila tu čak ih je porodio i isti doktor u pitanju je doktor Antić...
Ali nažalost na meni se prelomilo,nisam imala odredjenog doktora-ku već na svakoj kontroli su se smenjivali.
Iz doma zdravlja su me poslali sa ctg-om i uputom da me pregledaju jer ctg je pokazivao da nesto nije u redu,na salteru su me primili i u ordinaciju me je primio dr.Zoran loncar,pitao me je zbog cega sam dosla ja sam mu odgovorila,ali doktor NIJE MOGAO DA RAZMATRA CTG i poslao me kuci.
Posle dan i po prokrvarila sam otisla sam u Dragise Misovic,stavili me na ultra zvuk i srce je bebi i dalje kucalo,popela sam se u porodiliste,sredili su me,stavili na sto za porodjaj,medjutim nisu mogli da mu nadju otkucaje srca na ctg-u ,svi oko mene su poceli da vicu,da dozivaju doktora i odveli su me na hitan carski rez.
Kada sam se probudila iz anestezije,rekli su mi da sam ja dobro,ali da bebi nisu mogli da pomognu...
Srce je htelo da mi pukne,cekala sam ga devet meseci ,osecala ga u stomaku,i odjednom ga vise nije bilo...
Posle toga cula sam da mu ja nisam jedini slucaj i videla ovde na forumu da nema niko nista lepo da kaze za njega,ZATO VAS MOLIM DA MI SE JAVITE U MAIL,SVE KOJE SU IMALE SLICAN SLUCAJ ILI AKO NEKOG ZNAJU KOME JE ON ,,VODIO" TRUDNOCU,DA MI POMOGNETE DA GA SKLONIMO IZ BOLNICE I DA MU ODUZMEMO ZVANJE DOKTORA JER TO NE ZASLUZUJE...
MAIL JE: tamarajocic.jocic2@gmail.com




Anarunika -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (25.12.2015 10:47:04)

Tamara jako mi je žao zbog toga što ti se desilo ,ne mogu da zamislim kako ti je. Ja sam se porađala u Mišoviću tri puta i imala sam nekoliko susreta sa pomenutim doktorom ali na sreću ne značajnih. Kada sam ga prvi put videla bilo mi je jasno da nije dobar, jednom rečju zlo. Kada ga čovek vidi poželi da pobegne od njega. Nemam konkretan slučaj sa kojim bih mogla da ti pomognem ali te potpuno razumem i podržavam. Nadam se da ćeš uspeti u svojoj nameri ,rekoh nemam konkretan slučaj, samo par susreta iz kojih sam zaključila da on i nije baš na mestu. Ako to može da pomogne...




Tri musketara -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (26.1.2016 11:44:22)

Dobar dan svima.
Porodila sam se dva puta u DM i iskustva su bila drugacija.
Sa prvim sinom 2010 primili su me u bolnicu kada sam bila samo dva prsta otvorena zbog mesta i indukovali porodjaj. Luka nije bio spreman da izadje i jako smo se namucili i on i ja. Bio je visoko i doktor je morao da mi sedne na stomak da ga izgura napolje.Imala sam masnicu preko stomaka narednih nedelju dana. Bebu su brzo odveli na razna ispitivanja jer je dugo bio zaglavljen u kanalu. Nasredna dva dana jedva da sam ga vidjala a sestre mi nisu davale puno informacija. Preplakala sam te dane i hvala Bogu na divnim zenama sa kojima sam delila sobu, da nije bilo njih i njihove podrske poludela bih. Zelela bih da istaknem DR Zdjelar koja mi je prva iskreno ispricala sta rade mom detetu i zasto i konacno me smirila.Luka je danas ok i sve je proslo u najboljem redu ali se tog iskustva ne secam sa osmehom na licu.
Iskustvo sa Teom je bilo potpuno drugacije. Porodila me je DR Radunovic i bila je fantasticna. Sve se zavrsilo u pola sata i naredna tri dana sam uzivala. Istina sestre nisu najljubaznije ali su pomgle kad je trebalo. Mislim da znaju svoj posao i ja se ne mogu pozaliti. Soba je ciscena svaki dan, toalet takodje, spavacice sam mogla da menjam na svakih pola sata ako treba, kreveti su zatezani i posteljina menjana redovno. Hrana nije bila Bog zna sta ali meni to nije bilo bitno za ta tri dana. Bitno mi je bilo da je beba ok i da sam ja ok. To je bio 2. feb i napolju je bila mecava ali su sobe bile tople taman koliko treba.
Sada sam opet trudna i na zalsot necu moci da se porodim i DM a jako bih to volela. Da li kod DR Jakovljevica ili Dr Radunovic nije bitno. Verujte mi da postoje mnogo gore stvari od namrgodjenog osoblja. Ovde gde sam sada problem je naci dobrog doktora kome mogu da verujem a jos teze sestre i babice koje znaju sta rade. Bolnice su divne i ciste sa savremenom opremom ali dzabe.....
Neka vam je svima sa srecom.




Khaleesi -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (8.3.2016 21:32:33)

2012. godine sam rodila prvu kcerkicu u DM, dr Radunovic me je porodila, i stvarno svaka cast zeni. Soba sa cetiri kreveta, jedno kupatilo sve ok je proslo.
U drugoj trudnoci mi je dr Radunovic vodila opet trudnocu mada je nekoliko puta bila zauzeta pa su bili drugi dr u ambulanti.
Posto sam premasila termin, dolazila sam svaka dva dana na kontrolu. Posle deset dana od termina prokrvarim i ispadne mi cep. Bolove sam imala mada nisu bili jaki i ucestali. Dr Loncar me je primio jer dr Radunovic nije bila tu, dezurala je prethodni dan. Uglavnom posle pregleda mi je dr Loncar rekao da ne krvarim, da nisam otvorena i da mogu da idem kuci. Kada sam se pobunila kako to ne krvarim, on je rekao da to nije krv, da mi se ucinilo ali ako zelim da mogu da odemu Visegradsku ili u NF. Zvala sam moju dr koja ga je nazvala ali on je smatrao da nije za prijem i da ne sme da me primi. Otisla sam u NF, posle tri sata rodila sam druku kcerkicu.
Od jedne trudnice sam cula da treba da dam dr Loncaru bar sto evra za krevet... Uzas... Nemam reci za etiku i ponasanje tog lekara...




marinic -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (2.4.2016 9:14:57)

za ovo porodiliste kazu, makar trenutno da je najbolje u nasoj zemlji, skoro kao privatno
malo je, ali kazu da te paze i gledaju bas, samo je jedini problem mesto, veoma je mali kapacitet
tako da nema veze ako si njihov pacijent i tamo ako si vodio trudnocu, u momentu kad dodjes na porodjaj, moze se lako desiti da nemaju mesta




Maya Haze -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (16.4.2016 22:58:54)

Imala sam toliko divno iskustvo u ovom porodilistu, da prosto moram da ga podelim sa svima :)
Prvo dete sam rodila u Visegradskoj i kada bih samo mogla da izbrisem citav taj dogadjaj iz secanja, bila bih presrecna. Da ne detaljisem - ni jedan jedini deo citavog procesa (od prijema, do otpusta) nije bio kako treba. Kada sam ostala u drugom stanju sa drugim detetom, citavu trudnocu sam provela u strahu od porodjaja (ironija: sa prvim detetom nisam razmisljala o porodjaju, a kamoli bila uplasena). Elem, poslednjih par meseci mi je trudnocu 'vodila' dr. Puric. Ne znam kakva su iskustva ostalih koji su isli kod nje, ali ja imam samo reci hvale za nju. Genijalna je! Dosla sam na pregled, ne znajuci da sam otvorena 8 prstiju (!!!), sa sve cerkom od 16 meseci u rukama. Naravno, ne bih je dovela da sam ijednog trenutka osetila i najmanju kontrakciju. Primili su me odmah u krcato porodiliste, poradjala sam se u nekoj sobi koja nije porodjajna sala, a koja izgleda kao one sobe iz privatnih porodilista. Sve vreme je sa mnom bio neko - ili doktorka ili anesteziolog ili babica... U Visegradskoj me je za 12 sati tek pogledao neko ko je u prolazu. Tokom samog porodjaja svi su bili tu, i toliko me zabavljali da sam zaboravila gde sam. Beskrajno sam ima zahvalna na citavom tretmanu od momenta kad sam usla, sve dok nisam izasla iz bolnice.




Visnjabg -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (23.4.2016 2:33:13)

Zdravo mame! Prva mi je trudnoca i vodim je u DM kod dr Maje Antic koja je DIVNA! Nadam se da ce imati mesta kada budem otisla na porodjaj, jer sam cula da vracaju ako nema slobodnih mesta.




Khaleesi -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (15.5.2016 20:45:32)

Mene je Loncar vratio kuci, tj rekao da mogu kuci da idem, ja otisla do Narodnog fronta i za tri sata se porodila... Tako da da vracaju... Meni je Gordana Radunovic vodila obe trudnoce, prvi put je bila tu pa me primila i porodila, drugi put posle dezurstva otisla kuci i Loncar me vratio...




Anarunika -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (18.5.2016 17:12:25)


IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Mene je Loncar vratio kuci, tj rekao da mogu kuci da idem, ja otisla do Narodnog fronta i za tri sata se porodila... Tako da da vracaju... Meni je Gordana Radunovic vodila obe trudnoce, prvi put je bila tu pa me primila i porodila, drugi put posle dezurstva otisla kuci i Loncar me vratio...



Khaleesi ti baš nisi imala sreće kad si naišla na Lončara [sm=smiley13.gif] Sa njim u glavi nešto nije u redu.




Khaleesi -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (18.5.2016 17:45:23)

Znas ga :-) definitivno nije ok u glavi




Visnjabg -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (18.5.2016 17:55:57)

Radi li on i dalje u DM? [sm=zmeden.gif]




Khaleesi -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (18.5.2016 18:01:19)

U septembru je radio kada sam poslednji put bila u DM..




Anarunika -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (19.5.2016 14:19:28)

IZVORNA PORUKA: Khaleesi

Znas ga :-) definitivno nije ok u glavi



Znam ga. sva sreća pa mi nije radio o glavi,ali me je drugi put otpuštao iz bolnice,hteo da me zadrži još jedan dan,krenuo nešto da filozofira ,lupeta.Sva sreća neonatolog je već bio napisao otpusnu listu za Iskona pa je morao da me pusti. I sad ,rtreći put mi je bio na jednom pregledu tu slučajno,i opet nešto krenuo da lupeta...ja mislim da njega i kolege gledaju kao ludaka ali ne mogu mu ništa.
A da! kad sam se treći put p porodila, ležim ja u šok sobi sa još jednom ženicom i čekamo da se oslobodi neki krevet da nas smeste. I ulazi on i kaže: "Sedio sam vam krevete,dobićete sobe. Eto šta sve čovek čini, i kako je dobar a posle ga po forumima ogovaraju,eno čitam svakave gluposti...2 Znači majke mi je ovo rekao od reči do reči,sad kad pišem shvatam kolike nebuloze on izgovara.Šta on tamo radi ja ne znam ,i zašto ne mogu da ga sklone. Možda da ne izbije skandal neki.

A to na pregledu ja sedim i sada treba na UZ da me pregleda doktor kad on ulazi. To je ona soba u prizmelju gde primaju pacijente na preglled. I meni na stočiću pored kompjutera stoji torba i džemper recimo. Kad on uzima to ,daje mi i kaže:"Molim vas sklonite ove svoje stvari odavde, ovo je naše mesto,za doktore, a vi se smestite na stlicu za pacijente, i pokaza mi preko puta. Znači kompleks,kompleks,kompleks!!!




Khaleesi -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (19.5.2016 22:28:25)

Eh mozda je bio pre neki ok dr, ali sada nemam reci. Jednom me je pregledao, na kontroli sam bila moja dr nije bila tu vec u sali, i on mi je na UZ pola sata gledao. Onda je dosao nacelnik Djekic mislim da se zove, i isterao Loncara napolje... sestre i ja u smeh, ali stvarno... Sta mu nije rekao. Onda je odradio meni UZ za 2 min rekao da je ok i zakazao za mesec dana... Meni to govori da ga nesto specijalno ne postuje kad ga je tako isprozivao pred pacijentom i sestrama...[sm=smiley1.gif]




novamami -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (28.5.2016 12:21:22)

Dobar dan svima.
Da li neko može da mi kaže šta je sve potrebno poneti u porodilište? Ja znam oni imaju neki spisak, pitala sam juče na šalteru ali oni to nisu imali.




Anarunika -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (29.5.2016 10:42:41)

Da ima Đekić u Mišoviću. ma strašno ! Treba što više žena obavestiti o tome,da kada čuju ime Lončar zahtevaju obavezno drugog lekara!!! Mislim da na to imamo pravo.




tamara dada -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (11.6.2016 20:44:28)

Dobar dan svima..
za porodiliste stvarno nemam nijednu zamerku,kao i za doktora Djekica koji mi je spasio zivot,za sestra Gocu koja je bila uz mene sve vreme,sestre takodje...
,,Doktoru "Loncaru cu reci zamerku licno,ali na sudu....
Doticnog gospodina sam tuzila i ima da odgovara pred zakonom za svaku gresku koju je napravio...
Nadam se da cu uspeti u tome...
Meni moje dete nista nece vratiti ,ali ne zelim da ijedna druga buduca mama oseti ono sto sam ja osetila...
A sto se tice postovanja...
Covek koji upropastava neciji zivot ne zasluzuje ni trunku postovanja...
Cela bolnica sigurno zna za njegov rad,sta mislite da li zasluzuje postovanje...?




Ana RR -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (11.6.2016 21:22:46)

Tamara, jako mi je žao [sm=smiley13.gif] mislim da je vaša priča bila i u novinama, možda grešim...




marasbg -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (20.7.2016 16:26:48)

Zdravo svima :) čitam ovu temu, posto sam se sa trecim detetom porodila u misovicu, a planiram i sada sa cetvrtim. Za utehu buducim mamama koje se plaše da ne naidju na čuvenog lončara, od odlazi u penziju za dva meseca, tako da mozemo da odahnemo :) postoji jos jedan lekar poput njega, perić, pa izbegavajte i njega u sirokom luku... Posto su svi shvatili da su njih dvojica nesposobni za rad u porodilištu, oni su zaduzeni za prijem pacijenata u ambulanti, vise ne rade u sali... Osim lončara, na porodjaju mi je sve bilo ok, zadovoljna sam bila i babicama i sestrama i lekarima... Uslovi nisu savršeni, ali sve je u granicama pristojnosti...
Eto, toliko od mene, pozdrav ;)




Khaleesi -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (26.7.2016 22:54:25)

Naletela sam na Perica jednom, uzas, sat vremena jednu zenu je preggledao...
Nije strasno ni poroditi se u drugom porodilistu... Ja sam mislila DM i DM, ali kada sam otisla u Frontu sam ok sasvim prosla... Tako da ako nema mesta u DM, ne ocajavajte mamike[sm=smiley36.gif]




Mama3decaka -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (6.11.2016 12:30:59)

Drage trudnice,
Pre 5 meseci sam postala mama treceg decaka i sva tri puta sam se poradjala u DM Dedinje. Za predhodna dva puta nemam nikakvih zamerki ali poslednji put sam dozivela ozbiljno razocarenje. Bolnica nije vise ono sto je bila: jako je prljavo,cistacicu ne mozes da pronadjes ni za lek (a ranije su cistile i po tri puta dnevno), nema cistih posteljina bukvalno sam 5 dana lezala na posteljini na mojoj sam ye i poradjala(znaci na krvavoj), i to nije do osoblja,oni su divni i trude se da vam pronadju sta imaju jednostavno imaju problema sa perionicom.... Dalje kod njih nikada nisi mogao da uneses ni papuce ni spavacicu a sada moras da poneses jer i toga nemaju,naravno opet problem perionica, u kupatilu u kadi gamizu neke sitne crne bubice od kojih ti je odvratno i da udjes kamo li da se okupas... Sve u svemu jedna jedina bolnica koja je delovala i vazila za ozbiljnu i izrazito cistu raspala se iz nekog razloga... Hrana je vise nego ocajna za porodilje za koje se podrazumeva da im treba kvalitetna ishrana radi mleka... I jedna od najozbiljnijih zamerki mi je sto doktorima vise nije dozvoljeno da dolaze i poradjaju svoje pacijente van njihovog radnog vremena sto je kretenizan jer ako u budjavom DZ imas mogucnost da odaberes lekara smatram da bi trebalo da mozes i da biras ko ce te poroditi...
STO SE TICE OSOBLJA DIVNI SU I U PORODILISTU I NA PATOLOGIJI I U AMBULANTAMA I NA PRIJEMU,BUKVALNO ZA SVE POHVALE ALI LJUDI NEMAJU SA CIM DA OPSLUZE TRUDNICE.... Ako se budem poradjala i 4ti put to ce biti tamo ali samo zbog najbolje dr na svetu Dr.GR i verujte nije bitna bolnica ipak je najbitnije ko ce vas poradjati....
Srecno svim trudnicama....




sanyyy -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (10.11.2016 23:32:54)

Samo da vam saopštim da sam danas dok sam čekala pregled u DM ,lično svojim očima videla da se zloglasni dr Lončar oprašta sa svima i odlazi u penziju 😊




AnaLanaDina -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (24.11.2016 11:18:19)

Drage trudnice,

I ja sam pre dva meseca postala mama druge devojcice koju sam rodila u misovicu. Kada sam rodila prvo dete pre 6 godina sve je bilo savrseno nikakve zamerke na porodiliste nisam imala. Sada sam se isto razocarala u higijenu oni nemaju dovoljno ciste posteljine i to sto imaju je polu iscepano i staro. Ja sam lezala isto u carsavu sa porodjaja koji su stavili ispod drugog carsava i celu noc sam spavala u krvi jer je to proslo sa donjeg carsava
Sestre su mi se izvinjavale ali nisu imale ni jedan carsav. Problem je kako sam cula to sto im se ves pere negde u eksterno u nekoj firmi i nikada ne vrate istu kolicinu posteljine i ona je rasparna na njoj cak pisu nazivi drugih bolnica sto je kod mene bio slucaj. Isto tako nema spavacica, pelena tetra i benkica za bebe, sve smo to od kuce donosili jer bebe stalno bljuckaju pa treba puno pelena i benkica. Ja koliko znam DM ima svoju vesernicu ali je nekome vise odgovaralo da stavi pare u dzep nekoj firmi nego da uposli raspolozivo osoblje. Uzas i katastrofa sta je porodiliste postalo. Kada sam dosla u sobu i ustala prvi put da se okupam tus kabina je bila zapusena od dlaka sve prljavo cistacicu ne mozes naci dodje malo pomete nekom metlom i nista vise. Sto se tice doktora meni je i prvu i drugu trudnocu vodila dr. Gordana Radunovic, samo reci hvale veoma posvecena doktorka iako se mozda tako ne cini jer obicno ima malo vremena ali jako brine o svojim pacijentima ja sam prezadovoljna kakav je to strucnjak. Anestezilozi isto super jedna dobra ekipa ljudi je bila u toj smeni. Sve sestre koje su se promenile tih dana i pedijatrijske i sa ginekologije su manje vise super, neke starog kova malo strozije a neke mlade i jos uvek orne da rade svoj posao. U svakom slucaju sam jako zadovoljna, sve ruzno zaboravis kada drzis svoju zdravu bebu u rukama ali mi je zao da vidim sta je ta institucija sebi dozvolila sto se tice higijene.




szana -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (25.11.2016 14:02:15)

Zdravo svima. Da li neko zna da li dr Golubovic ili neko drugi iz Misovica radi i negde privatno /ima privatnu ordinaciju i da li takav vid moze povecati sansu za prijem u ovo porodiliste kada dodje vreme?




Nikita19 -> RE: Porodilište - KBC Dr Dragiša Mišović (3.3.2017 21:42:54)

Pozdrav svima!

Nova sam na forumu i vidim da se odavno nije pisalo na ovu temu... Malo sam iscitavala vec napisana iskustva i informacije pa me interesuje ima li nekog da se skoro porodio u DM i da li jedino veza "radi" za ovo porodiliste? Ja vodim tamo trudnocu od 22. nedelje i tek skoro sam saznala da postoji verovatnoca da te vrate pa sam malo zabrinuta i vec neko vreme razmisljam da li da odustanem od DM i odem u drugo porodiliste posto nemam vezu. [sm=smiley19.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sledeća stranica >   >>