RE: RAK (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


branki* -> RE: RAK (17.8.2015 11:18:41)

Nije dobar nalaz,opet je na vma,ipak je maligni melanom.




dunja RR -> RE: RAK (17.8.2015 11:25:39)

Uh Branki [sm=smiley31.gif]

Šta sada sledi, šta su vam rekli?




branki* -> RE: RAK (17.8.2015 11:30:02)

Ne znam,u sredu je konzilijum.morace to mesto da ciste,da vide koliko je duboko zahvaceno,pa da krpe.to je sigurno.sad se samo nadam da se nije prosirilo i na druga mesta,jer je to najgore.onda...




wivern -> RE: RAK (17.8.2015 11:31:52)

Jao Branki , sta su vam rekli sta dalje?
Drzi se [sm=smiley31.gif]




Anoniman -> RE: RAK (17.8.2015 11:38:41)

Branki[sm=smiley13.gif] nadam se da ce sve biti dobro[sm=smiley31.gif]a da je tesko, tesko je....




NadaR -> RE: RAK (17.8.2015 11:51:21)

Branki [sm=smiley13.gif] :-*




jess021 -> RE: RAK (17.8.2015 13:57:29)

Branki, bice dobro[sm=smiley31.gif]




adulence -> RE: RAK (17.8.2015 14:24:18)

Branki necu da te lazom melanom je grozan ali isto cu ti reci jednu stvar,mojoj mami je je otkriven i sreca sto jeste jer ce ici cesto na kontrole i cak i ako se vrati na vreme ce se videti..mojoj mami su dr rekli da ljudi umru od melanoma a ni ne znaju da su ga imali,sreca ako ga vec na zalost imaju da ga dr pod kontrolom...i tobje vecita borba ali svaka te samo ojaca i bice u redu...ljubkm te i pozdravljam...




choopa choops -> RE: RAK (17.8.2015 15:46:57)

branki [sm=smiley31.gif] Nadam se da će sve biti dobro...




branki* -> RE: RAK (17.8.2015 18:25:30)

Hvala,drugarice na brizi i recima utehe!
Tata je kod mene.on je bas nikakav,nema volju ni za cim,cak ne zeli ni da ide na operaciju.
Nadam se da nema udaljenih metastaza jedino.uh...ne znam sta da mislim,mora se dalje.




wivern -> RE: RAK (18.8.2015 0:28:03)

Branki najgore je kad čovek padne psihički, tako je i moj otac. Bilo bi dobro da ga nekako prodrmate da se bori, da ne odustaje.
Baš te sve napalo sada, ženo drži se raspasces se jurcajuci na 100 strana i razmišljajući o svemu. [sm=smiley31.gif]




branki* -> RE: RAK (11.11.2015 15:28:23)

Zene,jeste li cule da je neko koristio kubanske bube kao pomocno sredstvo u lecenju?moja mama nabavila za tatu.na netu citam da su to stvarno neke bube i da treba da se jedu[sm=smiley13.gif]




Ivanka 75 -> RE: RAK (11.11.2015 15:30:47)

Moj tata je primio kubansku vakcinu nije bube.




choopa choops -> RE: RAK (11.11.2015 17:08:48)

Ja znam za vakcine...ali slaba vajda od njih.




milicicak -> RE: RAK (14.1.2016 23:04:49)

Mama je krajem decembra bila na rutinskoj mamografiji u ponedeljak su je hitno zvali da dodje po rezultate... Uglavnom, ima tumor koji je po morfologiji najverovatnije maligni (dr je vrlo otvoreno rekao ne postoji sansa da nije). Dr je optimistican po pitanju svega, kaze da je rano otkriven i da ce sve biti u redu. Sad smo u fazi prikuljanja dokumentacije za konzilijum. Ona je dobro, optimisticna je i uverena je da ce sve biti u redu, s druge strane cela familja se polako raspada...
Mama nema nikakve simptome, promena ne moze da se napipa, na UZ se ne vidi, najverovarnije ga ne bi ni otkrli dok ne bude prekasno da ona ne ide na redovne godisnje kontrole.
Zamolila bih one koji imaju iskustva sa promenom ishrane da napisu prakticne savete i recepte i podele korisne linkove.
Hvala puno




Ana RR -> RE: RAK (14.1.2016 23:19:02)

Uh, mrzim ovu temu...

Milicicak, žao mi je, mogu misliti kako vam je svima... znam da se spominje raw ishrana kod obolelih, o tome mislim da isidora88 može nešto više da napiše (ako nisam pogrešila).




zece -> RE: RAK (14.1.2016 23:55:41)

Milica nadam se da je skoro otkrijen i da ce da bude sve u redu ne gubi samo nada moja majka je imala dva benigni tumori na mozgu operisali su je pre 4god i sad je sve u redu nadam se da ce da bude isto i kod vas tvoja majka neka poce da uzima sad kurkuma od ishrana jer ona ima najvece antikancerogeno dejstvo




isidora88 -> RE: RAK (14.1.2016 23:57:33)

Milicak zao mi je, nadam se da ce sve biti dobro.
Ana pomesala si me, ja nemam pojma raw ishrani, nesto mi se cini da je jovicaa pisala pre o tome ali nje nema na forumu neko vreme...




Ana RR -> RE: RAK (14.1.2016 23:59:09)

E znaš da sam se mislila da je ona ili si ti, skroz sam pobrkala. Izvini molim te.




milicicak -> RE: RAK (15.1.2016 0:21:10)

Hvala, devojke [sm=smiley31.gif]
Pokupila sam teorijske koncepte oko ishrane, sad mi trebaju prakticni saveti, sta, kako, koliko. I zanima me sta od prirodnih preparata da uzmem ovde sam procitala za ulje crnog kima, konoplje, aloju i zeolit. Jos nesto?
Hvala jos jednom.




branki* -> RE: RAK (15.1.2016 5:35:01)

Jao,milucicak[sm=smiley13.gif]ja sve mislila da nije bas to.zao mi je,znam kako ti je sad[sm=smiley13.gif]
Bzv mi da ti pametujem,ali letos sam sa tatom prolazila kroz to,ceo zivot ti prolazi pred ocima,secanja,uspomene,detinjstvo...
Pozitivno i optimisticno,to mora i dobro da je mama takva,ali i vi morate biti takvi,njena podrska i motivacija,pokretaci.moja komsika pije mesavinu od meda,badema,propolisa i polena,svaki dan.znam da ne bi trebalo da jede crveno meso,preradjevine nikako.za konoplju i zeolit sam cula samo,nemam nikakvo iskustvo.i za te kubanske bube,moj tata poceo da ih jede,ne znam koliko i i da li ima efekta.
Dobro u ovoj bolnoj stvari je sto je dojka i sto je na vreme.druga moja komsika je odstranila pre sedam godina i hvala bogu nista od tad.grlim te jako😘
I cula sam za semenke od kajsije u velikoj kolicini,ali opet nemam nikakvo iskustvo.




branki* -> RE: RAK (15.1.2016 6:22:56)

Raw food
Mili,evo teme koju je jovica otvorila.




adulence -> RE: RAK (15.1.2016 7:12:29)

Mili uzasno mi je zao,pogotovu sto znam iz prve ruke kako je to,nemam neki pametan savet,ali punonpptimizma ,sto se tice semenki kajsija kazu da treba izasno veliki br da se pojede da bi se dobila dovoljna kolicina b17 vit.moja mama pije b17 i kada je u prilici gricka te semenke...




wivern -> RE: RAK (15.1.2016 7:12:58)

Mili mojoj mami je pre 15-ak godina isto otkriven karcinom dojke, u ranj fazi plus sto je ona vec tada imala lupus. I evo je sada kida mi zivce ;) .
Bice to ok, najvaznije je da je na vreme otkriveno a tvojoj mami skidam kapu za redovne kontrole. Nase zene ne shvataju koliko je to vazno.
Saljem velikog grlisu za vas sve, drzite se [sm=smiley31.gif]




adulence -> RE: RAK (15.1.2016 7:13:07)

Branki kako ti je tata?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 [28] 29 30   Sledeća stranica >   >>