RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca



Poruka


degu -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (27.7.2017 18:58:15)

T je sa 2 god skinula dnevnu i cim je to skontala picela je i nocu da se budi da piski i budila se suva, tako da je kod nje to odmah islo, ali ona nikad nije imala mleko pred spavanje.




dddaca -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (27.7.2017 19:22:18)

Probacemo Anck, probacemo




veselicaa -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (27.7.2017 19:23:34)

dddaco polako,naucice.Kada se skine dnevna lako je.




Duškić -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (27.7.2017 19:25:17)

Mi smo prvo nocnu skinuli, vruce joj bilo, nervirala je pelena i odemo da kupimo gacice koje se njoj najvise svidjaju i obucemo ih i mora da pazi da ih ne upiski...i tako smo uspeli da se otarasimo pelene.




veselicaa -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (27.7.2017 19:29:03)

Eto,ja prvi put cujem da neko dete prvo nocnu skinulo.




emicaa -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (28.7.2017 22:42:34)


IZVORNA PORUKA: Duškić

Mi smo prvo nocnu skinuli, vruce joj bilo, nervirala je pelena i odemo da kupimo gacice koje se njoj najvise svidjaju i obucemo ih i mora da pazi da ih ne upiski...i tako smo uspeli da se otarasimo pelene.


Ovo i ja prvi cujem [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (28.7.2017 23:09:55)

Pa dobro sve je moguce [sm=smiley36.gif]
Drugara jednog iz vrtica mama kaze da je svojim sinovima skidala tj. Odvikavala od pelena i uspela.u tome sa 10 meseci. Koliko god to ne verovatno zvucalo...




Sanjica26 RR -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (28.7.2017 23:15:57)

Anck ti si onda zakasnila[sm=smiley36.gif]
I ja prvi put cujem da neko skine prvo nocnu.




Anck Su Nmaun -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (28.7.2017 23:19:09)

Ma..ja ne zurim [sm=smiley36.gif] Ne mogu ni da zamislim da mu sad skidam pelenu. Sa H sam probala oko 18 mes al nije islo. Posle 2 god. Kad su deca spremna sve je lakse. Necu ni da se trudim do proleca.




dddaca -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (28.7.2017 23:26:03)

Gledam malenu proslog leta i ovog. Ogromna je razlika kad je dete starije i kad saradjuje.




Duškić -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (29.7.2017 1:04:05)

E moja D je cudo , hihiii..mali tvrdoglavko (bik).




Anck Su Nmaun -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (29.7.2017 6:59:05)

Duskic ja imam dva bika..nisu oni toliko tvrdoglavi kao Vage...veruj mi [sm=smiley36.gif]




Dora89 -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (7.3.2018 9:12:43)

Mi smo skinuli noćnu pelenu otprilike mesec dana posle dnevne, ali smo za to vreme koristili tetra-pelenu, da zna da je sa "Pampersom" zauvek završeno. Naučite dete da se pre izlaska iz kuće obavezno ide na nošu, pa koliko može, ne mora ništa da uradi, kao i pred spavanje (može i malo ranije, ako posle toga neće ništa jesti, ni piti). I tako ste cele noći sigurni. Nekad se probudi, pa traži nošu, nekad ima incidenata, pa sad ne znam koliko smo uspeli u tome, ali noću pelenu ne nosimo. 😀




IvanaSK RR -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 14:08:14)

Milence, evo teme za tebe. A i uskoro se nadam da ce biti moja tema.
Ja sinu nisam odmah skinula dnevnu i nocnu, pa nisam ni njoj sada. Sacekacu da prvo lepo nauci da piski u nosu pa onda sleduje nocna.




mama Jo -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 14:41:11)

Jos stavljamo pelenu kad ide da spava... ali sad vec preko dana nece kad ide da spava...
Nocubse budi i pije dosta vode, jutros je bila malo upiskena pelena, ali kad se probudila malo smo se igrali i mazili pa je nisam odmah stavila na nosu... tako da se mozda tek jutros upiskila, ne znam... jos neko vreme cemo nocnu stavljati.




MasnaMasnica -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 14:44:31)

Uni sam sa 18 m skinula i dnevnu i nocnu za 2 nedelje.
Nori sam pelene skinula u aprilu sa skoro 2.5 god za 2 dana ,a nocna nam je ostala jos mesec dana kada sam videla da je svaku noc bila suva skunilu smo je.




mama Jo -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 14:46:56)

Svaka cast Masnice sa 18 meseci, bravo!
Mi se, evo, konacno izborismo 😊 sad vec trazi u nosu, a evo 3.dan je.... da ne ureknem...




IvanaSK RR -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 14:49:22)

Mama Jo, nema sta da ureknes, velika je ona, ne brini. Ja se ne usudjujem odmah skinuti i nocnu.




mama Jo -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 14:50:40)

[sm=smiley36.gif] jos malo, jos malo...




MasnaMasnica -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 14:55:53)

mama jo polako.
moja U je bila bas zrela i sada je za svoj uzrast , a za N sam mislila nosice do skole[sm=smiley36.gif] pa je evo za 2 dana sve ukapirala.




Maraj -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 15:55:27)

Ja sam L skinula dnevnu sa 2 i po. Al nocnu nisam. Nisam zato sto on kad leze popije 3dl mleka. Obozava mleko. I tako hoce da mu se desi da se upiski. Da ne pije to mleko pred spavanje ne bi bilo problema. Al zao mi da mu ukinem to mleko. Bas voli. Tako da sam za sad nocnu ostavila




MasnaMasnica -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 18:02:16)

Maraj meni je N do pre deset dana pila nan sa vanilom ,sada pije 300ml mleka kravica ali ne piski nocu.




Maraj -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 18:07:12)

Stvarno! Pa jel popije pred spavanje?
Meni L bukvalno ko beba pocucla mleko u krevetu i zaspi. Zato mu se desi da se upiski. Velika je kolicina da istrpi do jutra
Nekad se probudi u toku noci i trazi nosu a nekad se verovatno u snu upiski




MasnaMasnica -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 18:17:49)

Maraj mleko joj stoji pored nje ono sto ne popije odmah kada legne popije u toku noci , sama uzme flasicu.
Mislim da sve zavisi od deteta, i moci da kontrolise nocno mokrenje, Una nije pila nista uvece ,ni u toku noci pa je znala da se upiski u krevet.




Maraj -> RE: Kako skinuti noćnu pelenu? (9.6.2018 18:25:24)

Meni Lazar iz cuga popije flasicu i zaspi. Naravno ne odmah. Nekad me zavitlava narednih pola sata pa tek onda zaspi. Ne budi se nocu da jede/pije. Al eto ja mu stavim pelenu pa nekad bude suva a cesce ne. Bolje da upiski pelenu nego dusek [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>