RE: Beba i klima uređaj (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


minna -> RE: Beba i klima uređaj (4.6.2012 12:39:37)

Mi smo kad se V rodio palili klime u druge dve sobe, a u sobi gde je on bio je onda bilo sasvim prijatno. Prosle godine smo celo leto bili na moru i uglavnom nismo palili klimu. Sad nam je jos prijatno u stanu, kad bude bilo vruce palicemo samo da ne duva direktno. U kolima uvek palimo, isto nikad ne ide direktno u njega.




minavb -> RE: Beba i klima uređaj (4.6.2012 12:41:06)


IZVORNA PORUKA: minna

Mi smo kad se V rodio palili klime u druge dve sobe, a u sobi gde je on bio je onda bilo sasvim prijatno. Prosle godine smo celo leto bili na moru i uglavnom nismo palili klimu. Sad nam je jos prijatno u stanu, kad bude bilo vruce palicemo samo da ne duva direktno. U kolima uvek palimo, isto nikad ne ide direktno u njega.

A koliko vi to imate soba?[sm=smiley36.gif]
Mi smo palili i palimo. KAd sam otišla u Višegradskoj da vidim gd emi je dete, smrzla sam se u toj prostoriji u kojoj čuvaju bebe.




IVA 11 -> RE: Beba i klima uređaj (4.6.2012 12:46:16)

Da, i kod nas je tako, prehladno je bilo u dijelu gdje su bile bebe.
Mi i kad smo u stanu na moru palimo oko 13-16 h, posle nema potrebe. [sm=smiley1.gif]




crazymama -> RE: Beba i klima uređaj (4.6.2012 14:24:37)

kad sam se ja porodila bili su veoma topli dani krajem aprila i pedijatrijska sestra nam je rekla da ukljucimo klimu u sobi, ako nam je vruce... bebe su imale po 2-3 dana kad nam je to rekla... nismo ukljucivale, to nam nije zvucalo tako pametno tada!




Anoniman -> RE: Beba i klima uređaj (9.6.2012 15:21:27)

Mi smo otvorili ovogodišnju sezonu. Prošle godine je bila baš mala pa je bila zaštićena čvrstom korpom u kojoj je najviše boravila, ove godine je matorka pa pazim samo da baš ne bije direkt u nju i to je sve.




crazymama -> RE: Beba i klima uređaj (10.6.2012 0:01:55)

i mi ukljucujemo, i u autu i kod kuce, ali naravno da ne duva u nju, eno je spava u sobi, a u dnevnoj radi klima... a u autu sedi pozadi, okrenuta suprotno od smera voznje, tako da joj ni tada ne duva direktno i sve je ok.




madre -> RE: Beba i klima uređaj (10.6.2012 0:20:32)

palimo klimu i u stanu i u autu... znam da nam je bogi zahvalan na tome iako se jos uvek nije izjasnio, ali u njegovim ocima vidim da kaze: mama, hvala ti[sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Beba i klima uređaj (11.6.2012 11:16:27)

U kolima je upaljena odavno a u kuci od skoro i nocu i danju , nocu pravim pauze , kad ustanem da piskim upalim , kad ustanem sledeci put ugasim [sm=smiley36.gif]




Sesilija 83 -> RE: Beba i klima uređaj (12.6.2012 8:23:31)

jao bez klime nista jos smo mi u potkrovljupa kad se usija da bezis iz koze... palimo klimu od kad su pocele vrucime klima je u hodniku i ukljucena od 24h 20sati sadi sigurno...




marince1 -> RE: Beba i klima uređaj (4.7.2012 19:43:43)


IZVORNA PORUKA: ribizla

U kolima je upaljena odavno a u kuci od skoro i nocu i danju , nocu pravim pauze , kad ustanem da piskim upalim , kad ustanem sledeci put ugasim [sm=smiley36.gif]



Isto! [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mamicak -> RE: Beba i klima uređaj (10.7.2012 21:53:11)

Ja sam toliko isprepadana jednim slucajem od pre neki dan.......Pisalo u novinama kako je detetu od godinu ipo stalo srce nakon izlaska iz klimatizovanog auta. Inace su putovali iz Svedske za Bosnu. Razumem da se ne treba praviti velika razlika u temperaturi i da se treba iskljuciti klima bar 20 min pre nego se izadje vani, ali mene i dalje brine kako ce moj bebac izdrzati 1500 km u autu sada za neki dan a svaki dan citam kako su vam katastrofalne vrucine. Dodje mi da odustanem od letnjeg odmora.......




dunja RR -> RE: Beba i klima uređaj (7.7.2015 17:07:25)

Planiram da uzmem, pa mi recite koje da gledam i jel imate preporuku za firmu za postavku klime?




vikiveki -> RE: Beba i klima uređaj (7.7.2015 20:13:46)

Ja imam klimu Samsung 12-ticu i sa njom sam zadovoljna,naravno postavljena je da ne bije direktno u nas dok sedimo,pošto nam je postavljena u dnevnoj sobi.




choopa choops -> RE: Beba i klima uređaj (7.7.2015 20:14:57)

Mi već pet godina imamo toshiba sa inverterom, jeste bila skupa ali je odlična! Sa njom se i grijemo i hladimo, radi non stop. Ne znam koji je tačno model, obrati pažnju na energetsku klasu, a ostalo je sve manje više slično ja mislim...Prije toga smo imali običnu Panasonic, nije ni ona bila loša.




Mariya -> RE: Beba i klima uređaj (8.7.2015 11:53:39)

Mi imamo neku marke dax, bila je smešna cena, ni 150 evra, zato smo je uzeli. Radi posao, hladi i greje. Svekar ima vivax. ni na poslu nemamo neke ekstra marke ali rade već godinama. Ako imaš novca, uzmi inverter klimu i greješ i hladiš sa njom, ekstra stvar. Što se tiče marke, manje-više su sve iste a puno njih što su no-name (poput ove naše dax) su panasonic, philips, samsung iznutra tj delovi i motor. Kod klime je bitno da se održava.




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 13:41:00)

Mi imamo inverter Vox. Sa njom smo se zimus grejali u dnevnoj sobi i trpezariji, u spavacim sobama imamo grejace u radijatorima.
U stanu nam je uglavnom prijatno leti, do sad sam par puta ukljucila da se rashladi. Naravno, beba nije izlozena direktno klimi, ali je u toj sobi.




Maraj -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 13:42:43)

A u kolima? Kako rashladjujete? Da li otvorite malo prozor i pustite klimu ili samonpustate klimu al na par min?




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 14:00:35)

Mi nismo otvarali prozor u kolima. Pustimo klimu i malo pre nego što cemo stici negde ugasimo je.




Khaleesi -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 15:09:46)

Mi samo malo klime pa ugasimo pa opet pustimo nikako sve vreme[sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 15:16:08)

Nama radi neko vreme pa ugasimo, i onda kad ae opet zagreje jako u autu opet upalimo. Meni smeta kad klima radi stalno a ne deci. Ali bez klime nikako, tek onda bismo svi poludeli od nervoze




Khaleesi -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 15:57:50)

Sad sam oterale obe na spavanje u spavacu a u dnevnoj klima radi, dok dodje do njih vec je drugacije




muzicarka -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 22:38:29)

U kuci nemamo klimu a u autu ukljucimo malo, beba je i onako okrenuta suprotno , pa ugasimo kada se rashladi i tako ....




Anck Su Nmaun -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 22:45:38)

Daaa naravno, pa ne tuce direkt u njih, mislim da bi vristali svi 24h da nije upaljena.




muzicarka -> RE: Beba i klima uređaj (2.7.2016 22:52:22)

Da, da ukljucujemo po potrebi ali ne puno....




Khaleesi -> RE: Beba i klima uređaj (3.7.2016 0:15:26)

Mm je htwo da ukljucimo dok se spava da rashladi, ali ipak nisam dala, bolje prozori neka su otvoreni, ipak je to puno klime za beku...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>