RE: Beba i klima uređaj (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (12.6.2017 10:46:32)

Mi jos nismo poceli da je ukljucujemo u kuci,ali kad bude potrebe naravno da cu ukljuciti.Ne nameravam da pravim veliku razliku u temperaturi jer to ni meni ne prija.




dddaca -> RE: Beba i klima uređaj (11.7.2017 15:56:04)

Mi je ukljucujemo ovih dana




Anck Su Nmaun -> RE: Beba i klima uređaj (28.7.2017 9:11:17)

A nema klime ne bi moglo da se zivi sad po ovij vrucini. Ne vidim zasto ne kad se klima pravilno usmeri.




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (28.7.2017 10:33:02)

Ja sam ukljucivala kad su bile vrucine. Jedino je sklanjam da ne bude bas blizu klime.




Duškić -> RE: Beba i klima uređaj (28.7.2017 13:10:34)

Ma mi ukljucujemo, ne neka drasticna razlikabu temperaturi, ali je jedno vreme gotovo nisam iskljucivala. I nocu ustanem pa ukljucim.




dddaca -> RE: Beba i klima uređaj (28.7.2017 14:42:38)

Nocu je ne ukljucujemo. Jedva docekam da uvece pootvaram prozore da udje svez vazduh. Da ne bude zabune, luftira se i preko dana [sm=smiley1.gif]




Sarav -> RE: Beba i klima uređaj (28.7.2017 21:21:19)

Mi nemamo klimu, ali ventilator završava posao




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (28.7.2017 21:56:27)

Nama nocu i nije potrebna,iskljucim je uveče. Mada sam je iskljucivala i kad se probudi preko dana ako nije previše vruce.




Anck Su Nmaun -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 6:54:00)

Nama je prosle nedelje kad je.bio.onaj.pakao.dve noci radila. Napravim.danju malu.pauzu i ispocetka..nije miglo da se dise od vrucine.




vocicana -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 8:30:09)

Mi klim auredjaj nemamou stanu, ali sledece godine ga uzimamo. Ne moze se bez nje, definitivnop je potreba, strasno je toplo, bilo je dana kada sam odlazila kod svojih namenski bas zbog nje, jer vise nije moglo da se izdrzi.




krin 40 -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 9:15:33)

Na žalost klima nam je sada takva da se ne može bez klima uredjaja.Sve je otišlo u tri lepe.Pre desetak godina ujutro sve otvoriš,udje svežina,spustiš posle roletne i zatvoriš prozore.Milina ceo dan.Ovo sada je čista bolest




dddaca -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 11:54:40)

Sve se promenilo, narocito ko zivi u gradu. Ugreje se beton pa isijava jos dugo. Jako je tesko danas bez klime, narocito sa decom.




Sarav -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 16:28:29)

Mi još ne razmišljamo o kupovini. Jeste sad mnogo vruće, ali smo se malo i razmazili. Velika većina ljudi nema klimu jer ne može ni struju da plati. Smorim se skroz kad počnem da razmišljam o tome. [sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 21:05:22)

Pa veruj mi da je negde klima potrebnija nego da se komplet porodica obuce taj mesec.
Kod moje drugarice na 5-om spratu je horor film koliko je vrucina. Secam se da smo uvek izbegavali njen stan kad amo bile devijke. A sad u tom stanu cetvoro dece...nisu imucni ali za klimu su se morali skrpiti. Ne mogu da ti opisem sta je to.
Nismo razmazeni ...to je onda prica kao ..e moja baba nije imala klimu pa ne moram ni ja.




Duškić -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 21:16:11)

Ma bas tako. Previse je toplo, greje ludacki..Ja ne mogu da verujem kad odem u selo, planina, brdo, sumaaaa..A ventilator ogroman mi je radio po celu noc..
A vec ovde u stanu, stalno je ukljucena klima. Nije ovih dana jer je svezije.




dddaca -> RE: Beba i klima uređaj (29.7.2017 21:58:34)

Ja razumem one koji nemaju i ne mogu da je sebi priuste, nije to bas ni mali izdatak, ali one sto imaju, a nece da je kupe iz ne znam kog razloga, e to mi nije jasno. A da se klima promenila i da je sve toplije i toplije, jeste. I ja imam drugaricu koja zivi na spratu kuce, bez klime. To je strasno koliko je toplo




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 11:07:09)

Nama je klima u dnevnoj sobi. Nocas je bila ukljucena na 24 stepena, vrata od spavaće sobe su mi bila otvorena da bi dosao do tamo hladniji vazduh. Nisam ostavljala otvoren prozor, i roletne sam spustila skroz. (u nadi da ce biti manje buke sa ulice i svetlosti pa da odspavamo [sm=smiley36.gif])




krin 40 -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 11:24:04)

Ni mi ne spavamo pod klimom.Klima mi je u dnevnom boravku.U ostalim sobama ventilatori.Zamisli da u još tri sobe ubacim po klimu.Struja bi nam bila da se šlogiraš.Veliki mi je stan




Mariya -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 11:33:24)

Mi već 4.noć spavamo sa klimom. Ni nama nije u spavaćoj, u trpezariji je,pa odatle kroz hodnik duva u spavaću. Nameštena je na 27 stepeni. Iako smo u kući, iako je izolovana, na 40 stepeni mora da se ugreje! Posle samo isijava i pretoplo je. Ja ću radije da uključim klimu nego da se od vrućine prevrćemo svi po krevetima.
Nisam primetila da bebi ili bilo kome od nas klima smeta,štaviše, svima je bolje čim je prijatnija temperatura.
Ne mislim da smo razmaženi ako koristimo klima uređaj. Neophodan je jer se klima promenila. Da li se sećate, kad smo bili deca, u septembru smo u džemperima išli u školu. Sad se ide u haljinicama, majicama bez rukava. Tada je 32 stepena u julu bilo pretoplo, kao sad nama 40.




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 12:15:59)

Ma kakvi razmazeni. Ovih dana stvarno znaci klima.




dddaca -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 14:55:13)

Naravno da znaci. Mislim da cemo i mi nocas ostaviti klimu da radi. Ja je i preko dana drzim na 24 stepena. Protivila sam se tome jer volim da tokom noci udje svez vazduh u stan, ali tesko da ce biti vazduha narednih noci.




Anck Su Nmaun -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 15:01:20)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Ni mi ne spavamo pod klimom.Klima mi je u dnevnom boravku.U ostalim sobama ventilatori.Zamisli da u još tri sobe ubacim po klimu.Struja bi nam bila da se šlogiraš.Veliki mi je stan

Draga moji jednom klimom ohlade citavu kucu.. na sprat! kako vi stan ne uspete?
Kod mene je u dnevnoj ali ohladi i sobe kad su otvorena vrata.




mama Jo -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 15:09:50)

Mojoj malenoj je mosic procurio, i onako joj oci suze... sve mislim da je od klime, nema od cega drugog. Jel vam se desavalo to mozda?
Ne gasimo je... ceo dan i celu noc... tj.samo negde predvece ugasimo... bez klime ne bi izdrzali zaista u stanu...




krin 40 -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 15:23:45)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


IZVORNA PORUKA: krin 40

Ni mi ne spavamo pod klimom.Klima mi je u dnevnom boravku.U ostalim sobama ventilatori.Zamisli da u još tri sobe ubacim po klimu.Struja bi nam bila da se šlogiraš.Veliki mi je stan

Draga moji jednom klimom ohlade citavu kucu.. na sprat! kako vi stan ne uspete?
Kod mene je u dnevnoj ali ohladi i sobe kad su otvorena vrata.


Meni je stan duplex.Gore su spavaće sobe 3 i hodnik.Ne ohladi ništa.I to imam inverter.[sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 16:25:15)

Da, takav stan ne može jedna klima da ohladi. A meni je nezgodno namestena klima, ne duva bas prema hodniku i spavacim sobama. Pa dok dodje hladan vazduh ovamo u dnevnoj je ledara.
Mama Jo, naravno da moze biti od klime.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>