RE: Beba i klima uređaj (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


emicaa -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 16:37:39)

Mi nemamo klimu,sa imamo ne bih je nikad gasila.Bebu bih zatvorila u drugu sobu [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 17:56:06)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Mi nemamo klimu,sa imamo ne bih je nikad gasila.Bebu bih zatvorila u drugu sobu [sm=smiley36.gif]

Budalooo[sm=smiley36.gif] i ja cu macu zakljucati u spavacu[sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Beba i klima uređaj (5.8.2017 17:59:42)

Emicee luda ženo❤




mama Jo -> RE: Beba i klima uređaj (6.8.2017 9:47:14)

Ivana SK pa da, gotovo sam ubedjena da je od klime. Kod nas je neverovatno toplo, spavaca soba nam je odradjena kao potkrovlje, na sestom spratu smo i tu kad se navuce toplote bukvalnonse jedva rasladi. Stan nam je dosta veliki i jednom klimom uspemo solidno da obladimo, ali sad ovih dana smo zatvarali vrata, pa hodnik, kupatilo i jednu sobu nismo uopste rashladjivali jer tsmo manje boravimo...
Juce smo dosli kod bake i deke na selo, ovde je koliko-toliko podnosljivije... ne vracamo se u grad dok malo ne spusti tdmp...




IvanaSK RR -> RE: Beba i klima uređaj (6.8.2017 17:52:41)

Mama Jo, jel se nije vise prehladila beba?




krin 40 -> RE: Beba i klima uređaj (6.8.2017 18:39:36)

Žene ima li neko "pingvina"?Onu mobilnu-prenosivu klimu?Razmišljamo o tome za sprat ali ne znam kakva je u praksi?




Anck Su Nmaun -> RE: Beba i klima uređaj (7.8.2017 23:05:46)

Ako mislis na onu prenosivu klimu ne bih ti savetovala..to je jako jako slabo
Mi je imali kao podstanari ..bzvz. Cim smo preselili prodali je.




krin 40 -> RE: Beba i klima uređaj (8.8.2017 8:11:00)

Anck na tu😐




Tatjana.87 -> RE: Beba i klima uređaj (29.8.2017 13:56:15)

Mi smo pre neki dan bili kod mog brata, da se pohvali kako je kupio klimu
cak nije namestio ni veliku razluku u temperaturi.napolju je bilo 35
a on je na 30 namestio i nismo proveli deset minuta u prosotiji bebac je poceo da kija [sm=smiley13.gif]




MamaNecaVo -> RE: Beba i klima uređaj (22.10.2017 12:17:57)

Mi sno letos ukljucivali kada je bilo prevruce.
Minimalna razlika u temperaturi.
Ujedno,bez klime ne znam kako bi putovali sa bebom.




Srecko47E -> RE: Beba i klima uređaj (4.12.2017 1:03:32)

Izbegavam da mustra bude uz klimu.




Dora89 -> RE: Beba i klima uređaj (6.3.2018 10:16:44)

Nismo koristili, samo ventilator. U svakom slučaju, sklanjati bebu što dalje od tih uređaja.




dunja RR -> RE: Beba i klima uređaj (25.8.2019 19:03:21)

Ja nisam nijednom upalila klimu dok je beba u stanu, zapravo nisam je uopšte ni palila ovog leta (sem jednom kada sam bila sama, i brzo ugasila nije mi prijalo).
A bebu takođe ne uvodim nigde gde ima klima, tipa apoteke, radnje.

Jedini put kada je bila pod klimom bio je bus kada smo išli za V.Banju, 3 sata, ali sam joj par kapica presvukla, i bila je pokrivena ( u busu bio 21c).
Ali sačuvah je i tada, hvala Bogu, do sada se drži, bez prehlada.

Kada smo se vraćali iz Banje, u taksiju do kuće, cc-a 5 minuta vožnje, je tako duvala klima meni u glavu, iako sam zamolila taksistu da ugasi, i odmah sam prokijala to veče, ali nije se nastavilo ujutru, za divno čudo.




Duškić -> RE: Beba i klima uređaj (26.8.2019 9:35:26)

Ja sam se toliko plasila klime doknsu bili mali , strasno.
Sa mm vecito rat, kod nas u kolima je da se smrznes, nedokazan je strasno, pa imala sam utisak odmah im nos procuri.




nata11 -> RE: Beba i klima uređaj (26.8.2019 10:48:47)

I ja sam strasno oset_ljiva na klimu pa sam se sa razlogom plasila za I. Palili smo mozda 2 nedelje za celo leto i odmah joj procurio nosic. I dalje ga cistimo svaki dan. Hvala bogu pa nista nema u grlu i plućima.


Mada mi smo u kuci pa nekako uspevamo da rashladimo. Ne bih da komentarisem stanove u soliteru, verovatno da je nemoguce prirodno rashladiti. 




bubulence -> RE: Beba i klima uređaj (26.8.2019 14:02:57)

Kod nas klima radi od prvog dana, normalno. Samo naravno da ne duva direktno u bebu. Tako sam i sa prvih dvoje radila. A i patronazna nam je tako rekla... Obzirom da sam uglavnom sama sa decom i da moram obavljati i kupovine, ulazimo normalno u markete, apoteke... Gde da nadjem sada nesto bez klime...

Klima nam je ukljucena bukvalno od 8 ujutro i iskljucujemo je uvece u 23h. Prosto ne mozemo da disemo bez nje jer je stan sav u prozorima i sunce nam ceo dan sija, pre podne u decijoj sobi, od podneva pa do zalaska u dnevnu i trpezariju. 




Duškić -> RE: Beba i klima uređaj (27.8.2019 6:22:40)

Bubulence, ti znas najbolje za svoju decu. A kad kazss da je stan sav u prozorima , naravno da je vruce.
A i po marketima i apotekama moraju biti ukljucene klime zbog proizvoda.




MimaKos -> RE: Beba i klima uređaj (27.8.2019 8:26:37)

Bubulence, isto, ja je gasim samo kad su sveze istusirani. Ali opet, bez klime u autu se ne moze, a to ih vise bije nego ove u prostorijama..





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]