RE: nova licna karta i pasos (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Naša svakodnevica



Poruka


Ana RR -> RE: nova licna karta i pasos (18.9.2017 10:55:39)

Marku hrvatski pasoš važi još dve ili tri godine, ali srpski je istekao prošle. Moram da ga obnovim.




Tatjana.87 -> RE: nova licna karta i pasos (18.9.2017 14:54:28)

Ja bi trebala da idem u Hrvatsku da mamina ujna upozna bebana posto nije bas pokretna,pa sada moram vijati da vidim kako to ide...palo mi je na pamet da mozda izdaju neku potvrdu koja je jeftinija od pasosa posto planiramo sammo tu posetu na jedan dan..




Srecko47E -> RE: nova licna karta i pasos (24.2.2018 0:51:10)

Tatjana moras bas paaos bebi da vadis i za HR ti treba od notara papir sa ovlascenjem od tog supruga (ako on mece ici sa vama).




vonavoj -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 10:14:53)

Jel neko skoro vadio pasos za bebu? Da li za prvi pasos treba drzavljanstvo i izvod? 




branki* -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 10:42:52)

valjda treba sve to,cini mi se,von.




IvanaSK RR -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 11:16:28)

Von,treba sve.




Maraj -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 14:23:32)

I mi treba da vadimo...
Ne znam von...mislim da treba .....
Mada i nama troma istice ive god...tako da 4 odjednom vadimo [sm=smiley29.gif] bice to 100-tinak evrica...




bubulence -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 14:26:46)


IZVORNA PORUKA: vonavoj

Jel neko skoro vadio pasos za bebu? Da li za prvi pasos treba drzavljanstvo i izvod? 


mi smo nedavno obnavljali Masin pasos, receno nam je da samo prvi put treba izvod i drzavljanstvo, za nju sada nije trebalo, ali znaci da za bebu treba




vonavoj -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 15:49:58)

Zvala sam,kaze samo slike,izvod iz maticne knjige,i oba roditelja...a po sluzbenoj duznosti ce traziti drzavljanstvo.Za vadjenje drugog pasosa ne treba nista,osim parica..3.600.Nama za 3 pasosa 100e..mm istice,J i M.




MasnaMasnica -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 16:18:49)

Von hvala na info. I ja noram da vodim D da izvadi ,a N istice polovinom jula pa moramo i njoj.




Ana RR -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 16:25:42)

Marku ove godine ističe hrvatski pasoš, baš milina [sm=smiley29.gif] to je tek procedura.




bubulence -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 16:30:11)



IZVORNA PORUKA: vonavoj

Zvala sam,kaze samo slike,izvod iz maticne knjige,i oba roditelja...a po sluzbenoj duznosti ce traziti drzavljanstvo.Za vadjenje drugog pasosa ne treba nista,osim parica..3.600.Nama za 3 pasosa 100e..mm istice,J i M.


Samo da znas da ako oni vade po sluzbenoj duznosti traje bar 10 dana duze... Ali ako ne zuris... 




vonavoj -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 18:10:50)

Ne zurim,to mi je 1000din u dzepu...za 19.4 mi treba😁




Maraj -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 18:53:02)

Von ja mislim da ni slike ne trebaju...zar ne slikaju oni tamo




vonavoj -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 19:04:46)

Kod nas imaju lose aparate,pa traze slike za male bebe,jer ne mogu dobro da ih uslikaju. Cimali su me jos pre 4godin.J imala 2 meseca,a ja nisam ponela.slike...kao ne mozemo bebe do godinu dana da slikamo,nisu mirne..ali uspela je..ma reko necu sad da me cimaju,a on je nemirko..




Maraj -> RE: nova licna karta i pasos (21.2.2019 19:08:08)

Aha...eto vidis...ja znam da smo mi pre 3 god slikali L. On je tad imao oko 7 meseci. Opština N.Bg je u pitanju




Sanidej -> RE: nova licna karta i pasos (22.2.2019 21:08:51)

I nas ce lepo da oderu za decije pasose..




Ana RR -> RE: nova licna karta i pasos (31.3.2019 19:48:44)

Da li možda ovde ima neko ko je skoro produžavao hr putovnicu?




lesica -> RE: nova licna karta i pasos (9.4.2019 15:59:14)

Uspela sam da zakažem klincima za pasoš tek za 17.5. 😳


Da ne poverujete. 




Maraj -> RE: nova licna karta i pasos (9.4.2019 16:11:27)

Jao da. Ceka se poprilicno. Ja sam zakazala u martu za april. On line preko e uprave. Ima i onih koji dodju pa cekaju, kad dodju na red....
Dakle jedna sluzbenica radi zakazane preko e uprave a druga radi ove sto dodju ne zakazani. Tako je na N.Bg.
Malo pre cujem na tv-u da ce sad zbog velikih guzvi Opstina N.Bg raditi i medeljom tj sup na N.Bg-u .
Uglavnom mi izvadili nove pasose. U roku od nedelju dana budu gotovi




lesica -> RE: nova licna karta i pasos (9.4.2019 16:32:56)

Da, da, preko e uprave i ja zakazala, neverovatno mi je bilo da nema uopšte ranije termina.

No, do jula će valjda biti gotovi [sm=smiley36.gif]




Filadendronka -> RE: nova licna karta i pasos (10.4.2019 21:55:23)


Maraj, vidim da si uspela da zavrsis za pasos u Bg. Kako?!!! Sad sam isla na e upravu za gotovo sve beogradske opstine i nigde nema nijedan termin. Zapravo samo mi daje mogucnost zakazivanja za april, ali su sva polja vec zauzeta. Ne bih da cekam u redu da bebom od mesec dana, posto sam mislila da mu sto pre izvadim pasos posto smo more uplatili. Znas li mozda kad se online otvaraju novi termini za maj? 
IZVORNA PORUKA: Maraj

Jao da. Ceka se poprilicno. Ja sam zakazala u martu za april. On line preko e uprave. Ima i onih koji dodju pa cekaju, kad dodju na red....
Dakle jedna sluzbenica radi zakazane preko e uprave a druga radi ove sto dodju ne zakazani. Tako je na N.Bg.
Malo pre cujem na tv-u da ce sad zbog velikih guzvi Opstina N.Bg raditi i medeljom tj sup na N.Bg-u .
Uglavnom mi izvadili nove pasose. U roku od nedelju dana budu gotovi






Maraj -> RE: nova licna karta i pasos (11.4.2019 9:46:54)

Imas u desnom uglu kalendar. Slobodno prebaci na maj. Tu u tom kalendaru imas po mesecima a onda sa leve strane veliku tabelu sa satnicom




Maraj -> RE: nova licna karta i pasos (11.4.2019 9:48:36)

Jao da zaboravih da napisem. Sad ce i nedeljom raditi. Bar onaj sup na N.bg pa vidi. Samo slobodno promeni mesec u tom kalendaru sa desne strane
Ja kad sam vadila pasos na N.bg kazu da je bikvalno za naredna 2 meseca popunjeno preko e uprave al da na drugim opstinama nema guzve kao npr na S.Vencu




Filadendronka -> RE: nova licna karta i pasos (11.4.2019 10:14:25)

Videla sam kalendar, ali ne moze da se pomeri na maj. Mozda zato sto zakazujem preko telefona, moram preci na desktop verziju. Inace meni je svejedno u koju cu opstinu otici, svakako cemo autom. Sad cu opet da pogledam sve detaljno. Hvala ti. 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>