RE: Čega se plaše vaši mališani (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zgode i nezgode



Poruka


Modessty -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 10:06:42)


IZVORNA PORUKA: lanajelena

E da Dusan se plasi kad uvece na minimaxu prestane crtani i pocne filmski program [sm=ocala.gif]


znači moje dete nije jedino! [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 10:38:07)

Mi se i dalje ničeg ne bojimo, ali NIČEGA! [sm=smiley24.gif]




MajaMV -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 11:28:48)

Moja se deca plase kad grmi jako I onda moram da ih ubedjujem kako tata vari nrsto u garazi ne bi li se smirili




lesica -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 12:03:09)

Lenka se plaši brze vožnje,to je novost. Inače nije plašljiva,ali kada smo u kolima od kako sedne u sedište počinje da ponavlja da se ne vozi brzo.




Janncica -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 16:52:00)


IZVORNA PORUKA: Modessty


IZVORNA PORUKA: lanajelena

E da Dusan se plasi kad uvece na minimaxu prestane crtani i pocne filmski program [sm=ocala.gif]


znači moje dete nije jedino! [sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]



Ovo prevristi dok ne prebacimo... [sm=smiley36.gif]
Inace ima fore da trci brzo iz hodnika jer je jure duhovi... [sm=smiley29.gif]




MajaMV -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 17:04:21)

Moja su se deca plasila voznje takodje, stalno su vikali uspori tata:-)




lesica -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 17:19:03)

Zaboravila sam da pomenem još jednu stvar koje se L plaši-šećerna vuna [sm=smiley29.gif] kako i zašto,ko zna.




Figaro88 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 17:23:32)

Andrea se jedno vreme uzasno plasila buba,kad vidi muvu pocne da vristi,sad i dalje zove da je oteramo,ali ne vristi,to sam sredila tako sto smu kupili neki set za istrazivanje,pa smo lupom trazili bube,a onda smo ih hvatali i zatvarali u te neke kutijice,pa smo ih posle pustili[sm=smiley36.gif]Plasi se i kad vetar jako duva i kad bas jako grmi...




sneza24 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.11.2012 17:42:45)

David se letos bojao žaba i glista ali sad više ne i ponekad se plaši mraka a nekad ne.




minna -> RE: Čega se plaše vaši mališani (12.12.2012 15:00:36)

Vlada se boji neke igracke gorile koja vristi, bas se uplasi svaki put kad je vidi pa je sklanjamo, a ja probam s vremena na vreme da vidim jel ga prosao strah, ali jos se boji[sm=smiley36.gif]




marince1 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (12.12.2012 16:07:47)

David se plasi dzina.
A za rodjendan je dobio onaj helihopter sa tv shopa sa daljinskim.I mm je probao da vozi i spucao ga u Davida (nije ga povredio,vise je bilo smesno)
Od tog dogadjaja D. kad vidi bilo kakav uredjaj (dvd,mikser,peglu za kosu,blender)pita : "jel nece to na mene?" [sm=smiley36.gif]




magnetic -> RE: Čega se plaše vaši mališani (12.12.2012 17:07:43)

Dunja se plasi muskaraca.Svih osim tate.Tako da me muka hvata kada idemo u goste ili neko dolazi kod nas,jer znam da cu sa njom morati biti u nekoj drugoj prostoriji.Cak i sama govori:ja ne vojim muske,samo zenske.





marince1 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (12.12.2012 18:16:27)

Magnetik to je tata naucio




New Mom -> RE: Čega se plaše vaši mališani (12.12.2012 22:23:32)

KL je u nekoj čudnoj fazi. [sm=smiley13.gif]Već mesec dana uveče posle kupanja pri sušenju kose fenom preplače i prevrišti: "Mama, ja sam (de)vojčica!" i ne da da joj se suši kosa.
Uopšte ne mogu da pokontam šta se zbiva...[sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Čega se plaše vaši mališani (13.12.2012 8:07:57)

A plasi se fena ili susenja kose?




cockic -> RE: Čega se plaše vaši mališani (13.12.2012 9:06:29)

moja cera pocela svega i ysisivaca samo kad je na tockicima onda zajedno ysisavamo drzimo se,plasi se dr kad yde y ordinacijy yrla i kad je niko nepipne,plasi se nepoznatih ljydi ali isto samo kad dodjy kod nas kyci znaci moja deca nevole nove ljyde y zatvorenoj prostoriji petra to i dalje drzi ali on kaze ja pasim[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]i sad ga ycim da se neplasi deda mraza zakacila ga za dekstop i on stalno kad vidi reklamy na tv kaze deda maza[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]nece pasi deda maza donese pokone.

a ne voli ni nikote da sece a zasto nemam pojma da li se plasi ali samo nokte na nogama yspemo povremeno da ga namolim za jedan i tako dok isecemo sve opet onaj prvi poraste [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]a on kaze notke a kad my kazem nokti on ponovi  ali posle opet kaze kako on hoce [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




magnetic -> RE: Čega se plaše vaši mališani (13.12.2012 17:05:23)


IZVORNA PORUKA: marince RR

Magnetik to je tata naucio

[sm=smiley36.gif]moguce.Jedan prijatelj nas pitao:Sta,vec joj se muskarci gade?[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Čega se plaše vaši mališani (14.12.2012 7:45:30)

Moja starija ćerka se plaši kada gleda seriju Jagodići...Volela je da gleda ,,Sva ta ravnica" i jedva je čekala da počne nastavak,a sada čim počne nova epizoda ja i ona idemo u drugu sobu,pošto muški deo porodice želi da gleda seriju[sm=smiley36.gif] Neznam šta se dešava[sm=smiley13.gif] da li tako reaguje zato što toliko voli junake i priču serije[sm=zmeden.gif] pa joj je strašno kada vidi da su u opasnosti.Gledala je i pre strašnije stvari ali nikada nije reagovala. Zato sada dobro pazim šta će gledati




lesica -> RE: Čega se plaše vaši mališani (25.1.2013 19:10:33)

Lenka se sada plasi vesa u ves masini [sm=smiley29.gif]




isidora88 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (25.1.2013 19:41:45)

mateja se plasi busilice,(ovih dana od kako smo se preslili samo nesto busimo i sredjujemo u stanu[sm=smiley36.gif])kada busilica ne radi onda mateja uzme neku igracku i prisloni na zid i imitira zvuk busilice[sm=zmeden.gif]
boji se i neke korpe za igracke sa medom[sm=smiley36.gif]




cockic -> RE: Čega se plaše vaši mališani (9.2.2013 10:33:36)

petar je poceo da se plasi myva i leptirica kad ih vidi vristi i place bas se yplasi ovo je novo kod njega nije ih se plasio prosle godine vikao je myva ali nije plakao kao sad sto se bas yplasi.stalno neki novi starah.mada i ja bybe ne volim ali sta da se radi kad moram da ih ybijem npr.osa kad mi ydje y stan ili tako neka byba.ali myva i leptirica se ne plasim [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Ana RR -> RE: Čega se plaše vaši mališani (9.2.2013 12:20:06)

Marko se nikada nije plašio buke, nekako smo se uvek sa njim šalili kada se uključi mikser, blender, usisivač, fen.. i dan danas obožava kada ih čuje, ali se plaši senki. Sinoć je baš plakao kada je video senku od grejalice u sobi i nije hteo da spava, vukao me da idemo u dnevnu sobu. 




LORELAY1 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (2.6.2013 15:35:44)

Moj sin (2 godine) se plasi masine za ves. Drugi kucni aparati mu ne smetaju, ali masina je jako strasna. A kad ga pita sta ce biti kad poraste on kaze majstor za masine :)
Divna tema, silno sam se nasmejala [sm=bravo.gif]




Jecatwins -> RE: Čega se plaše vaši mališani (11.6.2013 21:59:44)

Moje bliznakinje od dve ipo godine se takodje plase krava[sm=smiley36.gif],dozive deca stres kada vide kravu,dok je starija u stalnoj panici da joj DINOSAURUS ne udje u kucu(gledala je neki crtani,pa je u toku noci imala kosmar,istraumirala se skroz)!




2002m -> RE: Čega se plaše vaši mališani (11.6.2013 23:28:24)

moja beba se plasi kose[sm=smiley36.gif](tudje) moju obozava[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>