RE: Čega se plaše vaši mališani (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zgode i nezgode



Poruka


Anck Su Nmaun -> RE: Čega se plaše vaši mališani (11.6.2013 23:32:00)

H se plasi tako nekih jakih zvukova, i vice bojiii, boji ...dusa!




minnica -> RE: Čega se plaše vaši mališani (11.6.2013 23:32:53)

ne znam da li zbog toga da budem srećna ili zabrinuta, ali ona se ne plaši ničega. malo zazire od nepoznatih ljudi, ali to je više stid nego strah.




igorino -> RE: Čega se plaše vaši mališani (13.6.2013 20:24:49)

Hvala Bogu mojih dvoje se niceg neplase za sad [sm=bravo.gif]




NadaR -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.6.2013 8:34:46)

U poslednje vrijeme pauka. [sm=zmeden.gif]




isidora88 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.6.2013 8:49:15)

mateja se boji busilice




pandina -> RE: Čega se plaše vaši mališani (12.12.2013 0:04:59)

Vukan se boji tusa. Plasi se zvuka mlaza kada se pusti voda. Evo, godinu i po dana ima i jos uvek se kupamo u koritu, histerija u tus kabini, trese se od straha, digla sam ruke. Valjda ce proci, ne znam jos nikoga ko se plasi da udje u tus kabinu[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Čega se plaše vaši mališani (12.12.2013 7:54:04)

H se uplasi kad cuje jake zvuke, busilicu, brusilicu i slicno




BRANKA13 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (25.12.2013 23:28:08)

moja Nadja ,posto voli da gleda crtace,sad cesto pominje cudoviste i od njega se plasi,i napolju kad cuje onu pticu u narodu poznata kao cuk od nje takodje




dijana1* -> RE: Čega se plaše vaši mališani (26.12.2013 5:00:51)

Moj Vuk se plasi svog imenjaka[sm=smiley36.gif]
Isli smo u pozoriste da gledamo Vuk i 7 jarica i od tada ga se plasi.




mama micki -> RE: Čega se plaše vaši mališani (26.12.2013 7:31:13)

Moja Teodora se već skoro 2 godine nenormalno plaši veš mašine, toliko da već brinem...nadam se da će proći, ipak ima 6 godina...




Peace* -> RE: Čega se plaše vaši mališani (26.12.2013 11:35:49)

Luka se plaši zvuka aviona, tj, uglavnom jakih zvukova. Plaši se i mraka.
Marko se za sada ne plaši ničega.




eca89 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.10.2015 7:47:16)

Mi se više ne plašimo usisivača, jeeeeeeeeeee[sm=bravo.gif], sad usisavamo bez problema.




NadaR -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.10.2015 10:54:57)

I dalje nije srecan ako mora negdje po mraku .




dijana1* -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.10.2015 11:06:00)

Primetila sam da se Kosta plasi masine za sudove ali samo kada zavrsi i krene da pisti.
inace caprka oko nje redovno , pali samnom, zatvara ali cim zavrsi pranje i krene da pisti tiiipppp tiiippppp jedno 7-8 puta on krene da place i da se drzi za mene.
Zato i praktikujem da je palim uvece pred spavanje , taman dok najcvrsce spava masina i zavrsi.




Trcosava -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.10.2015 11:22:09)

Dijo, to je faza. Ana se kao beba odusevljavala jednim robotom, pa kasnije počela da ga se plaši. Što zvukova, što toga se mrda.
Posle je opet bilo sve po starom. Ostao mi je u sećanju zato što smo ga stavljali kod peći da joj ne prilazi[sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.10.2015 11:27:37)

Ahahahahahaha cega si se setila[sm=smiley36.gif]




janabons -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.10.2015 11:53:51)

Psa, i to naseg( generalno svih zivotinja), sva deca naseg psa obozavaju, razvlace i jasu, ali ona ni ne prilazi. PAs je dresiran i rasan i ima mnogo dobru narav i bas mi je zao sto je tako, jer vise u setnje ne idemo svi zajedno, tacnije pas je ispao iz kombinacije[sm=smiley13.gif]




Mariya -> RE: Čega se plaše vaši mališani (3.11.2015 15:21:32)

Lu se plaši,ili samo stidi nepoznatih ljudi i visokih stepenica[sm=zmeden.gif]
a H fena za kosu[sm=smiley36.gif]beži čim ga uključim!!




Zemunka85 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (3.11.2015 15:34:32)

Moja Lara pocela da se plasi Vampira ?!?!?! Nemam pojma odakle joj to .. vrv je cula u vrticu, Pitala me je cak i kako on to pije krv? U sustini uz puno price, shvatila je da to ne postoji, ali i dalje joj nije svejedno ,,,

Janabons, koji smor :(




emicaa -> RE: Čega se plaše vaši mališani (3.11.2015 16:54:13)

T se plaši spavati u mraku da stalno imamo prigušeno vjetlo u sobi,jedva se išta vidi ali eto njoj je dovoljno i to.Jednom smo zaspali u mraku i kad se probudila i vidjela da je mrak ne mogu vam opisati kakav je to plač bio.Ah da plaši se i nepoznatih muškaraca.




bojana92 -> RE: Čega se plaše vaši mališani (6.12.2015 2:18:49)

Pre par dana sam detetu od 2,5 godine pustala decije pesmice na youtube.Neke je pazljivo slusao,a na neke bih poceo vristati cim pocnu.Vrisak je bio kad da se boji necega.Kasnije sam mu pustila pesmice na laptop,nije bilo videa kao na youtubu,samo pesmica,i cudio se gde je slika.:)




Khaleesi -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.6.2016 15:07:30)

Moja mala vristi on In the jungle the mighty jungle koju peveju ona kuca i nilski konj na youtubu...[sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: Čega se plaše vaši mališani (30.6.2016 20:17:19)

M se plaši pčela [sm=smiley29.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Čega se plaše vaši mališani (29.10.2016 14:17:56)

T i H se plase mraka. A V jakih i iznenadnih zvukova




Mariya -> RE: Čega se plaše vaši mališani (8.12.2016 0:31:12)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Lu se plaši,ili samo stidi nepoznatih ljudi i visokih stepenica[sm=zmeden.gif]
a H fena za kosu[sm=smiley36.gif]beži čim ga uključim!!

Strah od stepenica je prošao, od fena isto,ostalo je samo da se stide obe od nepoznatih ljudi.
Ali ima neki novi strah. Ranije me je pitala povremeno o smrti ali od ponedeljka me stalno pita da će ona da umre[sm=zmeden.gif] Kad joj kažem da neće,onda me pita da li ćemo ja i mm umreti? Bolesna je već dve nedelje i nekako je povezala da je onaj ko je bolestan umre. Pa joj objašnjavam da ona nema takvu bolest,da se od prehlade i stomačnog virusa ne umire,da je bila kod dr koja je rekla da nije bolesna. Pa mi kaže kako je steže u grlu i da će da se uguši. Pa je danas rekla kako je boli ruka i šta ako je ona slomila ruku. Neće da ostane sama u sobi nego samo ide zamnom, da budem sa njom u istoj prostoriji. Usta mi se raspadaju od objašnjavanja da je sve u redu, da nema čega da se plaši, da smo svi dobro, zdravi, da nećemo umreti. Da li se nekome desilo nešto slično?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>