RE: Zajednički novac u braku (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Porodica i partnerski odnosi



Poruka


Mirko Svirko -> RE: Zajednički novac u braku (7.6.2020 9:20:19)

Jess,  fantazija.

Tako i ja.. pa ne valja da stoje dugo 😂😂😂




flamingos -> RE: Zajednički novac u braku (7.6.2020 9:22:20)

Ta ti je dobra,Mirko.👍





branki* -> RE: Zajednički novac u braku (7.6.2020 9:37:37)



IZVORNA PORUKA: branki*

ne znam sta da mislim na ovu temu...kod nas je novac zajednicki,mislim sve ide na jednu gomilu,tj kod mog muza.on placa sve racune,on ide u velike nabavke,on daje i raspolaze svim.ja kad primim platu,sve dam njemu,ostavim za sebe oko 3000 i on za to ne zna,jer bas i ne zna kolika mi je plata.onda ja kad mi nesto treba,trazim od njega.daje za kucu,ali meni uvek nesto treba od sminke ili garderobe,a on je cicija i samo gundja.dobra strana je ta sto je stedljiv i kupuje evre od veceg dela novca.ostalo drzi u nekom dzepu od jakne ,ja kad mi treba,uzimam iz tog dzepa,a on svako drugo vece broji pare i samo vice-branka,opet si uzela hiljadu dinara,pa samo trosis!


Ovo je moj post od pre tri godine.I dalje je sve isto .Nekad me nervira, a nekad pomislim dobro da je takav.




Mirko Svirko -> RE: Zajednički novac u braku (7.6.2020 9:40:11)

Haha,Branki 👏


Mi isto na gomilu i jedan deo uvek sklanjamo sa strane.Kad raspodelimo za racune i sve ostalo.




mama Jo -> RE: Zajednički novac u braku (23.6.2020 10:39:40)

Posto ja jos uvek ne radim, njegova plata je zajednicka [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Zajednički novac u braku (23.6.2020 10:57:09)

Mi imamo zajednicki racun i oboje po karticu.I kad radim ili kao sad kad sam bez posla pare idu tu i trosimo bez polaganja racuna ovom drugom.Iskreno,da mi odredjuje koliko i kad smijem uzeti ne bih izdrzala sa njim puno





Ana RR -> RE: Zajednički novac u braku (23.6.2020 11:10:58)

Emi, isto i kod nas - jedan račun i svako ima karticu.




mama Jo -> RE: Zajednički novac u braku (23.6.2020 11:22:23)

Naravno, slazem se u potpunosti emice. Ne bih ni ja podnela da moram da se,, pravdam'' za svaki dinar. Ne cak ni da se pravdam, da moram da prijavim dosta, oreko glave bi mi doslo.




physio70 -> RE: Zajednički novac u braku (23.6.2020 11:32:49)

Racuni odvojeni, a troskovi zajednicki.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]