RE: Korišćenje vlažnih maramica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


vikiveki -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (4.3.2017 0:01:43)

mi i dalje koristimo vlažne maramice iako sve manje i manje




MicinaMama -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (4.3.2017 0:05:01)

Mixa vlazne maramice su najbolje...ne postoje bolje od njih.Extra ciste,ne ostaje mokro posle njih,nema osipa...Ja sam odusevljena!Jesu najskuplje ali i najbolje.




Mariya -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 12:32:16)

Ja nisam videla da kod nas ima Mixa maramica?
Za L sad koristim samo da ga prebrišem kad se ukaki, i to isperem maramicu, pa ga posle brišem vodom, pošto mu se guza zacrvenela.
Za devojčice isto i dalje koristim vlažne, nakon kakanja.




Sanjica26 RR -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 12:40:53)

Mi ne koristimo vise vlazne. Velike smo. Sad tolet papir radi. I uvece pranje. Inace, slabo smo ih koristili. Samo pranje posle kakenja. Jedino ako smo vani.




mali_mis -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 12:44:29)

Nama sluze kad krenemo negde, pa se umusavi, da ga obrisem. Ili kuci, kad u po noci zafali wc papira [sm=smiley36.gif] sto se uvek desi uglavnom nocu i obavezno vikendom. Ili za briskanje po stolu kad se prospe nesto.




Duškić -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 12:44:35)

I ja sam prala malu kad se ukaki i ovako cesto da se osvezi, pa je ostavim onako da uzivka.. A sad ovog malog deckica uglavnom kad se ukaki, koristim pampers i maramice i pelene..




Mariya -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 12:48:27)

Sanjice, moje su malo manje od tvojih[sm=smiley36.gif] Ali ja im koristim maramice, tako ih i učim, pošto se same brišu, mnogo bolje se obrišu vlažnim nego samo wc papirom.




Skockica -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 13:17:31)


IZVORNA PORUKA: Mariya

Sad sam ogledala ovaj video, ona je ustvari pokvasila papirne ubruse, osim ako nisu neki ekstra jaki, ne verujem da to funkcioniše[sm=zmeden.gif] znate kakav je mokar papir ili ubrus-kida se...

Pa da tako su u porodilistu radili ali imaju neke cvrste ubruse. Ja kuci koristim baby love suve za bebe i po malo ih pokvasim onda se ne raspadnu, a jesu dosta debele.




Sanjica26 RR -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 14:21:19)

Deciji ginekolog koji me je operisao je jednom peilikom rekao da se vlazne maramice ( o
vo posebno za devojcice vazi ) koriste u situacijama kad smo negde na putu. Nisu uopste zdrave. Ja se time vodim i Sofi sam odskoro naucila da se brise tolet papirom, ali posle toga peremo ruke zajedno.




mati -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 14:42:40)

I mi koristimo vlazne, u siroke svrhe. Sto kaze Mis kad nestane papira i za briskanje.
Deci jos uvek guzu brisemo vlaznim, Matija sam, a Mitu mi brisemo.




branki* -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 15:06:52)

mi bas koristimo vlazne.pogotovo mm.on i kad smo kod kuce,ruke im brise vlaznim,umesto da opere,lakse mu je tako.




Sanjica26 RR -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (5.3.2017 15:22:43)

Sto se tice ruku to obavezno brisemo vlaznim. Kod kuce pranje ruku. Mm je uzasan po tom pitanju. Stalno tera decu da se peru ruke.




veselicaa -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.4.2017 19:48:48)

Mi koristimo vlazne,perem je uvek kada se ukaki ali vlazne imamo i brisem je kada je presvlacim.




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.4.2017 22:00:14)

I dalje koristimo a kad cesce kaka vise.volim da ga operem.




degu -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (3.4.2017 21:23:02)

Ja sam napravila one od ubrusa, pa mogu posluziti, nisu kao prave ali nisu ni za bacanje. Bogdanu od pocetka ne koristim vlazne maramice, koristim obicne, pamucne,a ujutru kad se bas dobro ukaki ga operem




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (3.4.2017 21:25:42)

Ee jel stvarno jesi..ja nikako da sve da pokupujem i probam. A trosimo ih za svasta, i guzu i ruke i lice..nos!
Znaci ok su?




Mariya -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (7.4.2017 15:40:57)

Degu, da li se kidaju dok brises ili su cvrste?




degu -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (7.4.2017 18:31:16)

Pa nisu bas cvrste kao vlazne maramice, oce i da se pokidaju, ali treba mako vise odmotati. U svakom slucaju se mogu iskoristiti.




Mariya -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (7.4.2017 18:42:31)

Super[sm=bravo.gif]




Duškić -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (7.4.2017 19:25:21)

Ja koliko sam pazila i izvodila kerefeke sa cerkicom..Prala sam je svaki cas, i ojedala mi se stalno, brisala je samo sa pamucnom , pravila te neke maramice. Sad sa sinom koristim pampers pelene i maramice njihove i super je. Kad se ukaki opetemo se i toliko.




emicaa -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (9.4.2017 10:57:49)

mi vlazne koristimo za sve,i za guzu i za lice,i za ruke.Isto sam i sa Dorom radila.
Degu kako pravis to od ubrusa?




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (9.4.2017 12:09:56)

Ja nikako da probam to, iam Emice na YT kako se pravi.
Stavis ubrus , (mozes i da ga preseces na pola), u jednu usku posudicu , sipas malo decije kupke/sampona , bas malo, i bebi ulja ili kokosovo ulje po meni bolja varijanta . Time prelijes i zatvoris da se natopi dobro.
Mislim da sam postavila link na nekoj od prethodnih stranica.




degu -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (9.4.2017 12:42:14)

Jeste,ja sam samo kokosovo ulje stavljala, bez kupke.




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (11.4.2017 20:15:11)

https://youtu.be/FfMtPKb3k4M




Dora89 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (20.4.2017 23:06:05)

Ja priznajem da sam malo lenja, vlažne maramice redovno koristim, eventualno operem bebu sa kupkom ako se baš ukaki, i to je to. Leti praktikujem da za svako menjanje pelena malo pokvasim bebu na lavabou, da se osveži, ali iskreno mislim da je to delotvorno kao kad biste oprali ruke samo pod vodom, bez sapuna. Plus skupljam plastične poklopce od pakovanja vlažnih maramica, da pravim pametnu knjigu. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>