RE: Korišćenje vlažnih maramica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Snelle -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (24.12.2011 16:10:52)

U Metro-u su, ako se ne varam, 165 dinara!




ishler -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (20.1.2012 11:00:55)

Mi koristimo nivea soft i cream,odlicne su[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]




Anoniman -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 10:13:53)

IZVORNA PORUKA: pepeljuga


IZVORNA PORUKA: Tash

Nivea soft su extra. Ne mirišu, i suvlje su. I Huggies bež boje su super, ali ne nalazim ih nigde već neko vreme.



Jes da nismo u temi za vlazne maramice ali moram da comment - ja kupih dva pakovanja tih bez Huggies (valjda na te mislis) u Rodicu skoro, da imam ovako, posto za V koristimo iskljucivo Becutan i sokirala sam se kakav krs od maramica, ladno se raspadaju nekako, pocepaju se, kao da su od papira, nikad nisam imala takve maramice, mozda je neka losa serija ili sta znam, bas su cudne, eno drugo pakovanje se vucara po kuci, bacicu ga na kraju



Bile su do nedavno i u Merkatoru, ali ih nema već duže vreme. Da cepaju se, ali ja sam razradila tehniku vađenja da se to ne dogodi jer su marku do nedavno samo one odgovarale.




Anoniman -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 12:37:35)

cak ni kaku ne kupim vlaznim maramicama - u dm ima da se kupe maramice u kutiji, bez balsama, mirisa i sl. to nam sluzi kako da "poklopim" pisu pri presvlacenju (ucili na iznenadnim tusiranjima), tako da brisnem prst od kreme i pokupim kaku sa guze pa pravac kupanje. cak u tasni imam neseser sa bocicama-uzorcima kupki, da mogu da ga operem.
vlazne imamo samo kad smo napolju, tipa u TC gde nemam mogucnost da ga perkam, a za njih se mm pobrinuo, kupio je u segedinu pampers na akciji 4+2 pakovanja za 800 din, i toga je navukao da imam za sledecu godinu.
nazalost, na toddies imam gadnu reakciju (muka mi je) posto smo jednom vozili psa u kolima i on je povracao, pa smo briskali tim maramicama i u mom mozgu ta dva "mirisa" su neraskidivo vezana .... a tako sam ih volela [sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 12:39:30)

Mi koristimo vlazne oduvek , nemamo nikakvih problema , bekutan ili nivea soft ili nivea toddies [sm=smiley1.gif]




Lilla -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 12:55:10)

Ovdje nema Becutan a ja od kad znam za sebe koristim samo Becutan kremu za lice pa bih rado i vlazne da probam [sm=smiley13.gif] Zato cu da dovucem paket kad podjem sa odmora. Inace, u pocetku smo koristili Libero ali sad koristimo Pampers Sensitive, za sada smo zadovoljni.




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 13:07:29)

Po meni su Bekutan na vrhu lestvice ...stvarno naj bolje...ali su i najskuplje [sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 18:42:36)

Bekutan najskuplje ?? Kako to , meni se cini da su skoro najjeftinije [sm=zmeden.gif]




jeca_81 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 20:10:57)

Huggies bez su u tempu bile na akciji-2 pakovanja 250din




isidora88 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 20:28:14)

pampers i niveine maramice na pijaci oko 180 dinara,bekutan od 230 do 270 din.kako u kojoj prodavnici,preskupe su ali su stvarno najbolje.
ja huggies ne volim raspadaju se,kao da sam toalet papir pokvasila,grozne su mi,inace su oko 170 dinara u prodavnici u mom kvartu.

zna li neko kakve su one bebe maramice iz idee?




jeca_81 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 20:32:22)

Kod nas su bekutan 180[sm=zmeden.gif],i jako su suve.Koristimo najcesce pampers i zadovoljna sam.Huggies smo uzeli da probamo,necemo vise kupovati,cepaju se.jednom smo kupili perfex,nisu lose,mozda kao bekutan,ostale nismo probali




isidora88 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 21:39:59)

jeco a odakle si ti? kod vas su bas povoljne




pepeljuga -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (16.3.2012 21:57:11)

Isidora, kupila sam ja jednom te Bebe maramice, ne za Vuka nego ovako da imamo i mogu da prodju. Nisam koristila za Vuka, kazem, njemu samo Becutan i odlicne su. Anck, ne znam kako su ti one najskuplje, koliko su kod vas, kod nas su u nekoj srednjoj kategoriji, za nijansicu jeftinije od Pampersa a meni su Pampers maramice grozne, nekako mi smrde.
E da, probala i Becolino, ja sam ih skoro videla, ne znam kad su se pojavile i skroz su ok, lepo mirisu i vlazne su otprilike kao Becutan a i cena im je ista ja mislim.




Sesilija 83 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (17.3.2012 8:56:52)

Ja sam htela da joj koristim Becutan ali smo po izlasku iz porodilista dobili veliko pakovanje 3plus1 pampers sensitiv,i nosu lose mada ih koristim samo da je prebrisem kad se ukaki pre pranja da ne umaze nogice, nisu puno mokre kao one zelene i za sad su mi ok ali nisam za preterano koriscenje vlaznih.... osim kad se mora.




jeca_81 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (19.3.2012 19:43:42)


IZVORNA PORUKA: isidora88

jeco a odakle si ti? kod vas su bas povoljne
Malo off,ali da odgovorim,sad sam videla.Iz Vrnjacke Banje




Anoniman -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (19.3.2012 19:52:52)

kod nas su pampers sada 130=150, koristimo njih, i baby love.




MicinaMama -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (19.3.2012 19:54:18)

Becutan je meni super kozmetika,mozda je jeftinija od nekog proizvoda ali je naj bolja....moja sestra koja je bas bogata svojoj deci kupuje samo bekutan,sve proizvode (htela sam da kazem ako je jeftinije nije losije,cak je i bolje)....meni oni i naj lepse mirisu.Bolje domaca nego uvezena roba.

Ovde nema becutana nazalost[sm=smiley13.gif]




isidora88 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (19.3.2012 20:26:13)

bekutan maramice su najskuplje ali im je kozmetika bas jeftina,ja dobijam ekcem od mleka za telo bekutan ali mi je kupka ok,mateju ne kupam sa tim jer me je strah zbog moje reakcije,za njega samo mustela.




Ana RR -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (19.3.2012 20:53:03)

Pre neki dan sam kupila niveine maramice, neke sensitive, majko mila kako smrde [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley3.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley11.gif[/image]




cockic -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (13.6.2013 17:41:37)

mi vlazne maramice koristimo one care iz maksija i ok su.a nekad uzmem i fresh maramice bilo koje.sad smo uzeli one 3 kom zeleinih bila je akcija 2 i jedne kao se dobiju gratis 260din.

posto nosimo u vrtic dva pakovanja mesecno one su mi najisplativije,a danas sam uzlea i neke tenera lepo blago mirisu nemaju alkohol,sa vitaminom E,i kao neizazivaju alergije.videcemo kakve su mada za vrtic ce biti dobre.do sad nisu bili ni na jedne alergicni.mada leni sam guzu prala do 15 meseca.tek sam sad pocela vlazne maramice.
petar je koristio njihove pelene i nisu mu smetale,jedino mi se nesvidja sto im je jaci neki miris.vise volim da mi ni vlazne ni pelene nemirisu.




Figaro88 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (13.6.2013 17:57:13)

Mi koristimo Nivea Todis,one su nam super zato sto mogu i u wc solju.......A pre smo koristili isto Niveine,nije bitno koje,i hagis....




minnica -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (13.6.2013 20:16:46)

Za bebu sam kupila, kao i za M kad se rodila Nivea soft&cream. One su mi ubedljivo najbolje. Nisu mi bile loše ni Johnson, a i Becolino sam par puta koristila. Ja mamramice koristim samo da pokupim kakicu, a posle svakako operem bebi guzu. I dobre su kad smo van kuće i u nemogućnosti da se operemo.




cockic -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (14.6.2013 9:19:08)

ja sam samo iskljucivo za pranje guze,ja sam ceri kao sto rekoh prala do pre mesec dana svaku kaku.i onda sad ako je tvrdja samo obrisem vlaznom maramicom,a ako je cela zamazana naravno perem guzu.

njoj sam na pocetku,ali jako kratko za nocno kakanje koristila vlazne maramice seba med,a nekad i nakvasim tufere pa obrisem sa vodom.onda do 15meseca je mozda dva pakovanja vlaznih koristila.




nina26 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (14.6.2013 22:21:46)

meni su i u bolnici i u porodilistu rekli da ne koristim nikako vlazne maramice jer su sve toksicne, samo naravno kad bas moram(putovanje, izlazak itd...) tako da ih slabo koristim stvarno, navlazim vaticu i tako je obrisem i onda je obavezno operem...




Trcosava -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (15.6.2013 12:11:25)

Mi ih koristimo i dan danas. I primetila sam da mame koje tako non stop perkaju - deca imaju problema kad krenu u vrtić. Evo moja drugarka je i za svako šoranje i svako kakanje prala malu. Krenula mala u vrtić i opsa, non stop neka upalica, pa bakterija....




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>