RE: Korišćenje vlažnih maramica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


cockic -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (15.6.2013 13:59:12)

nije bilo sanse da ih koristim,jer em sto se umaze do pupka i do trtice.i to vlaznim maramicama obrisati nema sanse.a ona se vrti i sve to mi zamze od krevet.tako da samo kad je kaka kompaktna brisem vlaznim maramicama,a kad se ukaki puno obavezno pranje.
ovu fazu je imao i sin vrtenje i nesaradnja oblacenja pelena,verujem da je sva deca imaju.ona da ceka 5min dok ja brisem kaku nema sanse.a i trebalo bi mi pola pakovanja maramica za ono cudo kad iskaki.laske oprati.

za sina sad koristim jednu maramicu za kakanje,max dve.jer on kaki na nosu i kakva god da je kaka nezamaze se nista.on cak ima i posle kakanja cistu guzu.retko mu je stolica kasasta,vise je u komadu [sm=smiley36.gif]




2002m -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (15.6.2013 14:26:02)

koristim pampes ili nivea ali posle kake obavezno sledi kupanje posto ukaka i [sm=ribica.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




lokica77 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (15.6.2013 21:42:07)

koristimo pampers i becutan, kad se ukaki obavezno pranje guze, naravno ako smo kuci




Jeca.V -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (22.9.2013 10:48:58)

Devojke koje koriste Becutan maramice,jel ste provalile da imaju one koje normalno mirisu i neke koje smrde na najgoru hemiju.Ne znam o cemu se tu radi.Drugarica mi kaze da treba da pise da se proizvode u Turskoj,ali i na ovim sto smrde isto to pise[sm=zmeden.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (23.9.2013 7:54:55)

Uh te maramice su takvi otroviii...drago mi je da smo izasli iz pelenaa! Koristimo ih sad samo kad smo napolju za brisanje rukica.




janabons -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (23.9.2013 16:40:24)

Mi koristimo Pampers Sensitive, super su mi[sm=bravo.gif]




Noelia -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (13.11.2013 22:03:41)

Mi koristimo becutan maramice ali do sada nisam primetila da je neko pakovanje smrdelo. Na ovom sto sada imamo pise da je zemlja porekla Turska (tj.Turcija).

Inace mom malisi tim maramicama brisem guzu svaki put. Iskreno, vrlo mi je rizicno da ga nosam do kupatila kako bih mu prala guzu s obzirom da vrlo cesto voli dodatno da se pokaki bas onda kada otpakujem pelenu tako da kontam da bi bilo kake svudaaa [sm=smiley36.gif]
Bebac je jos malen, maramice koristimo eto tek mesec i po dana no, do sada nisam primetila neke negativne posledice zbog njihove upotrebe.




Sanchy -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (13.11.2013 22:18:52)

Pampers sensitive ili Becutan ,kako kad,to samo kada idemo negde,kuci,pamucni tuferi i voda ako ne mora pod tus u smislu da se ukakio




serpica -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (13.11.2013 22:39:05)

Mi koristimo one maramice koje ne sadrze alkohol,probala sam pampers sensitiv i ne dopada mi se miris ( ustavri ga i nema ) a becutan koristim i nisam primetila da smrdi.Imate i u DM-u njihove vlazne maramice zovu se Baby Love isto su sensitiv bez alkohola mirisa i ostalog.i super je cena[sm=smiley1.gif] a pakovanje od 80 komada.
ja dete kupam svako vece tako da ga ne perem vodom svaki put kad se ukaki,obrisem ga dobro a uvece kupanje.




vikiveki -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (14.11.2013 1:13:55)

Mi dosta koristimo vlažne maramice ali smo i promenili dosta proizvođača i mislim da su najbolje bile Niveine vlažne maramice,super mirišu a i babina koža je izuzetno mekana posle njih




Zemunka85 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (15.11.2013 19:00:51)

Mi se peremo non stop tj posle svakog presvlacenja tj na 2-3 reeeetko 4h, zbog straha od eserihije, koju smo dva puta imali.




jole82 -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (15.11.2013 21:52:01)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

a i babina koža je izuzetno mekana posle njih

Vikiveki znam šta si htela reći...al izvini nasmeja me [sm=jezicek.gif]




vikiveki -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (15.11.2013 22:14:25)

[sm=smiley36.gif] a meni nije odma bilo jasno šta da tražim u temi vlažne maramice[sm=smiley36.gif] Šta ćeš dešava se kada brzo kucam i ne gledam šta sam otkucala[sm=smiley36.gif] sada se i sama sebi smejem




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 21:49:30)

Sad odgledah snimak sa YT koji sam nasla na RR portalu, kako nnapraviti vlazne maramice... mnogo mi se dopada ideja. Jel pravio neko ... ja moram da probam!




Sanjica26 RR -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 21:55:36)

Anck, nisam videla taj video. Bas cu da ga potrazim.




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 21:58:38)

Evo ga KLIK
ja cu bas probati!




Sanjica26 RR -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 22:04:20)

Bas je super recept.




Duškić -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 22:06:13)

I meni su pampers i.pelene i vlazne maramice super!!




Mariya -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 22:37:51)

Mi trenutno koristimo vlažne maramice, pampers, koristiću ih dok mu ne otpadne pupak, onda ću početi da ga perem,ovako se plašim da ću mu pokvasiti zavoj.
Mada već mu se zacrvenela guza, izgleda da ću morati početi prati guzu...




IvanaSK RR -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 22:42:55)

Becutan, Kosili, Baby lindo, uglavnom te koristimo.




Mariya -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 22:45:26)

Sad sam ogledala ovaj video, ona je ustvari pokvasila papirne ubruse, osim ako nisu neki ekstra jaki, ne verujem da to funkcioniše[sm=zmeden.gif] znate kakav je mokar papir ili ubrus-kida se...




Skockica -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 22:47:04)

Meni su ovde rekli prvih 6 nedelja samo papir i voda, bez vlaznih maramica. Ja sam kupila neke, mislim baby love, jer znam da su im pelene dobre pa cemo videti. Ali nivea mi tako divno mirisu mmm




Anck Su Nmaun -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (2.3.2017 22:47:43)

Pa pregledala sam vise snimaka svuda je na isti fazon, opet toalet papit se raspada , ubrusi malo teze od toalet papira. Svuda ista fora... eto kad probam javljam izm iskustva [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (3.3.2017 8:46:27)

Za Teodoru sam koristili becutan i jos ih koristim. Bigdanu perem guzu i napravila sam trakice od pamucnih pelena pa ih pokvasim i brisem ga ali se to poraspada kad se opere, trebako bi ih porubiti ali to ne umem.
Anck bas probaj i javi. E ne mogu s tel da ti prihvatim zahtev da znas!




Mala Elena -> RE: Korišćenje vlažnih maramica (3.3.2017 10:25:58)

Za guzu ih vise i ne koristimo. Odnela sam jedno pakovanje u vrtic za bebu, ali nekako imam averziju prema njima, a oni ih tamo nece prati pa mora, sta da se radi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>