RE: Nezgodni udarci i padovi! (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Zgode i nezgode



Poruka


aleksandrici -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (20.7.2015 18:38:14)

Nezgoda koju sam napravila svom sinu je tako ostavila dubok trag na meni,da prosto ne mogu da shvatim da sam to uradila.Naime,krenemo zajedno u setnju,da zatvorim vrata od kapije ja pritegnem vratanca,ne sluteci da je on stavio svoj mali prst izmedju.Ne pitajte kako nam je bilo.On u vrisak,ja izbezumljena.Nasrecu,sve se dobro zavrsilo.




vikiveki -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (20.7.2015 23:28:19)

Tako se često dešava , i nenamerno povredimo one koje najviše volimo...koliko puta sam samo za dlaku izbegla da ne padnem na najmlađeg[sm=smiley36.gif] on često ima običaj da mi se prišunja iza leđa,pa ja kada ga ne vidim vrlo lako može da se desi da padnem preko njega.




aleksandrici -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (21.7.2015 12:41:54)

Nezgode,jezim se od same pomisli.




Bibilib -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (21.7.2015 15:18:37)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Tako se često dešava , i nenamerno povredimo one koje najviše volimo...koliko puta sam samo za dlaku izbegla da ne padnem na najmlađeg[sm=smiley36.gif] on često ima običaj da mi se prišunja iza leđa,pa ja kada ga ne vidim vrlo lako može da se desi da padnem preko njega.


To se desava i meni,stane mi dete iza i ja ga pri okretu gurnem ili udarim,naravno nenamerno pa mi posle bude zao....




vikiveki -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (21.7.2015 17:14:59)

Bibilib izgleda se svima to događa




mila83 -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (21.7.2015 22:05:51)

Pogotovo meni ovih dana,propuzila je i penje se svuda,samo mi se oko nogu mota,moja T..sad je ta faza,najgora,samo par meseci mama da pazi da je ne pogazi i ne udari.




vikiveki -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (21.7.2015 22:47:26)

Mila, sada moraš dobro voditi računa,što kažeš to im je najgori period.




jovana jojo -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (22.7.2015 9:48:04)

Mi smo rekorderi što se tiče padova.Dok nije prohodao D. ja ne znam ni sama koliko puta je pao,ali srećom ni jednom nije bila u pitanju neka ozbiljnija povreda.




vikiveki -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (22.7.2015 14:56:49)

Jovana jojo sve je to normalno i mi smo puno puta pali dok nismo prohodali,samo je važno da zna kako pada tj. da se dočeka na ruke,ako može.




jovana jojo -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (22.7.2015 15:16:15)

Ma zna on da pada,do sada se uvežbao vrlo dobro[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




jovana jojo -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 8:15:05)


IZVORNA PORUKA: mila83

Pogotovo meni ovih dana,propuzila je i penje se svuda,samo mi se oko nogu mota,moja T..sad je ta faza,najgora,samo par meseci mama da pazi da je ne pogazi i ne udari.

Mi smo hvala bogu, ovu fazu prošli...a isto kao i Mila, samo sam gledala oko nogu da ne pogazim D. jer se za čas stvori kod nogu.




veselicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 14:36:19)

S pre neki dan isla ispre mene i samo odjednom pala svom duzinom i to na beton koji je bio vreo,jer su temperature kod nas bas visoke.Doslo mi da placem sa njom mada se nije nesto povredila samo malo ogulila koleno.Ali sam se bas prepala u trenutku.




Bibilib -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 14:42:03)

Veselice tako je pao i moj sin pa je plakao i kukao kao da je bilo krvoprolice a ne mala ogrebotina[sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 14:45:47)

Verovatno se i oni uplase kada tako naglo izgube kontrolu a vide i nasu reakciju mada se ja trudim da ne panicim.




Bibilib -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 14:51:01)

Ja odmah pocnem sa ono Ajde bravo razbi asvalt ili pod zavisi gde padne,i vidi to su mackine rane,bratbje pao juce i razbio se vise nego ti pa nije plakao itd.... Ali naravno nije mi sve jedno,pogledam kako se i koliko udario....




jovana jojo -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 14:57:02)

Ja kada se D udari tj padne,obično ne reagujem burno jer bi i on onda počeo da plače,samo kažem proći će to.Ako ga stvarno boli on onda plače a ako ga ne boli onda je to trenutak kada prestane da plače




vikiveki -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 15:36:40)

I ja ne dižem paniku nego kada padnu pokušavam da smirim situaciju[sm=smiley1.gif] poljubim mesto gde su se udarili i to je to.




amdn -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 15:44:51)

viki i mi isto radimo, ranije mu podviknem kad padne da brzo ustane i da obrise kolena, tako da on sad i kad se bas udari ne place nego nas tesi, kaze nije mi nista, ne boli me,mi ljubimo i prodje
ne pravim paniku, ali ako smo negde a on padne drugi ljudiodmah skacu i jao jel si se povredio, ovo ono i on onda reaguje pocne da pekmezi.




vikiveki -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 15:54:23)

amdn isto tako je i kod nas,još pogotovo ako padne u prisustvu baba i dede e onda bude smak sveta[sm=smiley36.gif]




jovana jojo -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 15:56:43)

Da i mi stanemo u red[sm=smiley36.gif] kada su tu baba ili deda onda J. kuka najače što može i kada se ne udari toliko,ja kažem nije to ništa ali baba odmah trči,a ova onda još više plače




aleksandrici -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 22:42:12)

Jao,samo kad se setim,kolena,oguljotine,razderotine,plakanja ali sve to prodje vrlo brzo.




amdn -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 22:46:31)

ma cim imaju paznju odmah koriste da placu, J kad razbio nos prvo tesio babu kako ga ne boli i nije nista, posle se i on uplasio posto moja mama samo sto nije pala u nesvest,
nije bilo krvi al ona se oduzela, ima dva konca al nije bilo toliko opasno




vikiveki -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 22:49:43)

[sm=smiley36.gif] mogu zamisliti kako je baba reagovala,a Jurij kada je video nju još više se uplašio




jovana jojo -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (23.7.2015 22:59:28)

amdn, ja mislim da bi se moja mama onesvastila da se takvo nešto njoj desilo...još se tvoja mama dobro i držala[sm=bravo.gif]




emicaa -> RE: Nezgodni udarci i padovi! (1.9.2015 15:59:57)

T sad spade sa sofe i udari nosom od sto,pa onda na pod,kad sam je uzela vrh nosa se plavi i ispod oka kao da ju je neko spucao u oko,namazala sam odma margarinom i više ne izgleda toliko strašno.Joj žene odoše mi tri godine života [sm=smiley19.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>