RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


liliana -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (14.3.2011 15:29:39)

Mislim da to ne priznaju




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (14.3.2011 16:18:35)

Meni je prosle nedelje nasa dr rekla da bolovanje sad moze da produzi samo neurolog [sm=zmeden.gif]




marija32 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (14.3.2011 19:04:18)

Ma ne verujem Nensi, gde ga vodis u DZ?




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (14.3.2011 19:51:14)

U Zarkovo...




marija32 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (14.3.2011 20:32:45)

Nama je tamo karton, kod Vuksanovicke




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (14.3.2011 21:06:29)

Mi smo kod dr.Natase Vujovic...




ivona19 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (15.3.2011 14:49:20)

Snelle sta se desava kod tebe?Da li prikupljas papire?Sto se vise raspitujem vise nisam sigurna da li na nasu dijagnozu tj.na alergije mozemo proci na komisiji.Da li treba da imas preporuku od nekog specijaliste bas za komisiju ili se odnesu vec postojeci nalazi.




mati -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (17.3.2011 16:16:48)

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Meni je prosle nedelje nasa dr rekla da bolovanje sad moze da produzi samo neurolog [sm=zmeden.gif]


Sta tacno od neurologa? Ja Matu vodim kod neurologa, skupljam papire, a bas dobar neki doca, sve nem objasni uvek, i on je nekad bio u komisiji za produxenje pa bas zna. I rekao nam je sto vise papira , to bolje.




nencydrew -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (28.3.2011 19:11:41)

Neurolog?

ajme.Zar ne može fizijatar?




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (28.3.2011 23:16:52)


IZVORNA PORUKA: mati

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Meni je prosle nedelje nasa dr rekla da bolovanje sad moze da produzi samo neurolog [sm=zmeden.gif]


Sta tacno od neurologa? Ja Matu vodim kod neurologa, skupljam papire, a bas dobar neki doca, sve nem objasni uvek, i on je nekad bio u komisiji za produxenje pa bas zna. I rekao nam je sto vise papira , to bolje.


Nemam pojma,samo mi je to rekla...




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 0:25:38)

Mati,ja ti odgovorila [sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 0:26:44)

Au, izvini, nisam listala teme, samo te ulovih da si tu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Nama sutra dezura doktor, ali se razmisljamo da li da zakazujemo ili da idemo, pa ionako nema posla... Al valjda on zna sta treba da pise.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 0:29:04)

Znaju oni na osnovu cega se produzava bolovanje...Ja cu za komisiju imati samo jedan nalaz lekara,ne znam da li cu uspeti da produzim,a ako ne uspem ne znam sta cu da radim...




mati -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 0:34:31)

Ja do sada imam oko cetri nalaza od neurologa, a jedna doktorka mi je rekla da skupim sve moguce papire i nalaze i sve da dam, da se zbune malo...[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] A ovde kod nas znam da bas ne priznaju tako, kao vise veruju ako je dete od rodjenja praceno i ima nalaze... Mozda to nisi znala, ne bi ni ja, da mi nije ta doktorka, koju sam pogodila na zameni, rekla. Ma da se ja pitam ja bi svima produzila. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Pa nece posao da stane bez mene, a detetu sam potrebnija...




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 0:37:20)

Ja eto to nisam znala...Ali dobro,bice sta biti mora...Ja cu mozda i ostati bez posla kad mi istekne bolovanje jer je koleginici nesto rekao da ce me odjaviti...A i nemam kome Vuka da ostavim...Ne znam koliko bi bilo pametno da im na komisiji sve otvoreno kazem..




mati -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 0:40:15)

Ja hocu, pa kako bude. Isto nema ko Matu da cuva, mislim ima, ali mi necemo. Za vrtic jos njegovo god nije krenulo, tako da cu i to da im kazem. U vrtic ce da krene, ali mora prvo malo na privikavanje.




zoća -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 8:14:58)

joj Nensi to ti je dvosekli mač.Možda i prođe a šta ako ih boli uvo?
IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ja eto to nisam znala...Ali dobro,bice sta biti mora...Ja cu mozda i ostati bez posla kad mi istekne bolovanje jer je koleginici nesto rekao da ce me odjaviti...A i nemam kome Vuka da ostavim...Ne znam koliko bi bilo pametno da im na komisiji sve otvoreno kazem..





aster -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 21:03:47)

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ja eto to nisam znala...Ali dobro,bice sta biti mora...Ja cu mozda i ostati bez posla kad mi istekne bolovanje jer je koleginici nesto rekao da ce me odjaviti...A i nemam kome Vuka da ostavim...Ne znam koliko bi bilo pametno da im na komisiji sve otvoreno kazem..


Nensi, u koji dz ideš na komisiju? Ako imaš papire od fizijatra, najveće su šanse da dobiješ produženje.




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 21:55:51)


IZVORNA PORUKA: aster

IZVORNA PORUKA: Nensi RR

Ja eto to nisam znala...Ali dobro,bice sta biti mora...Ja cu mozda i ostati bez posla kad mi istekne bolovanje jer je koleginici nesto rekao da ce me odjaviti...A i nemam kome Vuka da ostavim...Ne znam koliko bi bilo pametno da im na komisiji sve otvoreno kazem..


Nensi, u koji dz ideš na komisiju? Ako imaš papire od fizijatra, najveće su šanse da dobiješ produženje.



Mi se vodimo u Zarkovu,a ne znam gde se nalazi komisija...08.04. imamo zakazano u Sokobanjskoj,ali ne znam da li ce mi biti dovoljan jedan nalaz samo...




Anoniman -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 21:59:11)

 jel država finansira produženje bolovanja (mislim na platu)? 




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 22:00:56)

Da,ako je produzeno na osnovu bebinih nalaza...A ako ja otvorim na sebe onda prvi mesec placa poslodavac a posle socijalno...




Anoniman -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 22:02:11)

Da, to na mene je klasično bolovanje. Ovo prvo što si napisala me je zanimalo! Hvala. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




magnetic -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 22:03:16)

Ja definitivno ostajem bez posla kada mi istekne porodiljsko[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image].Nemam na osnovu cega da ga produzim,jedino mislim da cu moci resiti da primam nadoknadu od drzave 3 meseca.




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 22:04:29)


IZVORNA PORUKA: magnetic

Ja definitivno ostajem bez posla kada mi istekne porodiljsko[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image].Nemam na osnovu cega da ga produzim,jedino mislim da cu moci resiti da primam nadoknadu od drzave 3 meseca.


I ja cu mozda ostati bez posla,zato i jurim da produzim ako ikako mogu...
A kako se dobija ta nadoknada?




aster -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (29.3.2011 22:06:44)

Gleda se u kojoj opštini ti je prijavljena firma i tamo ideš na komisiju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>