RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Lilly* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (31.3.2011 14:37:57)

Evo OVDE Zakon o radu, pod članom 96. je Odsustvo sa rada radi posebne nege deteta
A OVDE je "sažvakano" [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] o novčanoj nadoknadi u slučaju nezaposlenosti




Tea2 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (31.3.2011 21:27:25)

Drugar, sta sve treba od dokumentacije da se preda u 27. marta?
Tamo dobijes obrazac koji popuniš,iskopiras sve nalaze i zdravstvenu knjižicu.




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (4.4.2011 17:42:53)

Kad se ide na komisiju za produzavanje bolovanja,ko je u komisiji? Jel su to posebno pedijatri i fizijatri ili?

Ja sam danas isla do salona gde sam zaposlena i pricala sa poslodavcem,definitivno ostajem bez posla kad mi istekne bolovanje,to mi je rekao...




Tea2 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (5.4.2011 16:34:44)

Ima li neko sveže iskustvo ?




liliana -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (5.4.2011 16:44:50)

Nensi, u komisiji nisu fizijatri i pedijatri-komisija je ista za sve kji iz bilo kog razloga  su na bolovanju. 




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (5.4.2011 19:30:09)

E super onda,to mi je bilo bitno...Hvala Liliana [sm=smiley1.gif]




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 20:01:37)

Juce sam saznala da na komisiju sa Vukom idemo u dom zdravlja gde se i leci [sm=smiley1.gif]

Jel zna neko koji broj u 27 marta se predaju papiri za produzenje i sta sve trebam da ponesem?




mati -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 20:07:10)

Nama je neurolog rekao da je ponekad on u komisiji i nabrojao mi jos 5-6 clana komisije ali ja kao da nisam cula... Nensi, drugarica je imala problema sa detetom, budi se i vristao nocu, ona ne radi , ali su joj rekli da na osnovu toga sigurno produzuju porodiljsko.




nencydrew -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 20:35:20)

Ovo i mene zanima




aster -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 20:44:36)

IZVORNA PORUKA: Nensi RR
Jel zna neko koji broj u 27 marta se predaju papiri za produzenje i sta sve trebam da ponesem?


Gradska uprava, ulica 27 marta br.43-45. Poneseš sve fotokopije nalaza od specijalista, fotokopiju svoje zdravstvene knjižice, a obrazac dobiješ u upravi.
Mene zanima da li su vas iz uprave zvali u roku od 10 dana posle završene komisije ili su kasnili? Ja sam na komisiji bila pre 2 nedelje, ali me još niko ne zove da dođem po rešenje. Stvarno su nemogući!![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] Kad ih ja zovem, večito mi spuštaju slušalicu u sred rečenice. Javašluk!!




pepeljuga -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 21:04:17)

Kada se najkasnije mogu predati papiri, mislim koliko pre isteka bolovanja? Ja sam cula dve nedelje, a da li neko zna tacno?




mati -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 21:33:14)

Toliko, 15 dana.




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 21:56:32)


IZVORNA PORUKA: mati

Nama je neurolog rekao da je ponekad on u komisiji i nabrojao mi jos 5-6 clana komisije ali ja kao da nisam cula... Nensi, drugarica je imala problema sa detetom, budi se i vristao nocu, ona ne radi , ali su joj rekli da na osnovu toga sigurno produzuju porodiljsko.


Pa i Vuk se budi nocu placuci po nekoliko puta...I samo ga sisa smiruje...




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 21:57:12)


IZVORNA PORUKA: aster

IZVORNA PORUKA: Nensi RR
Jel zna neko koji broj u 27 marta se predaju papiri za produzenje i sta sve trebam da ponesem?


Gradska uprava, ulica 27 marta br.43-45. Poneseš sve fotokopije nalaza od specijalista, fotokopiju svoje zdravstvene knjižice, a obrazac dobiješ u upravi.
Mene zanima da li su vas iz uprave zvali u roku od 10 dana posle završene komisije ili su kasnili? Ja sam na komisiji bila pre 2 nedelje, ali me još niko ne zove da dođem po rešenje. Stvarno su nemogući!![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/hudicek1.gif[/image] Kad ih ja zovem, večito mi spuštaju slušalicu u sred rečenice. Javašluk!!



Hvala [sm=smiley1.gif]
Znaci samo fotokopije,ne i originale?




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 22:03:22)

Puna sam pitanja,samo mi padaju na pamet [sm=smiley36.gif]
Jel moram ja licno da predam te papire ili moze recimo moja mama?

I da,meni bolovanje istice 10 maja,15 dana pre toga je 25 april,a to je neradan dan jer je uskrs...Da li da predam pre uskrsa ili posle? [sm=zmeden.gif]






minavb -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 22:19:44)

A da ti njih nazoves?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




zoća -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 22:23:18)

čula sam da produžuju bolovanje ako beba još uvek sisa mislim na tri meseca
IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: mati

Nama je neurolog rekao da je ponekad on u komisiji i nabrojao mi jos 5-6 clana komisije ali ja kao da nisam cula... Nensi, drugarica je imala problema sa detetom, budi se i vristao nocu, ona ne radi , ali su joj rekli da na osnovu toga sigurno produzuju porodiljsko.


Pa i Vuk se budi nocu placuci po nekoliko puta...I samo ga sisa smiruje...





Tea2 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:04:50)

aster,,na osnovu koje dijagnoze si produzila?Koji deo grada si na komisiji?

zoćo,da li znas nekog ko je na osnovu dojenja produžio bolovanje?




Tea2 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:09:48)

nensi,predaj pre Uskrsa,oni se orjentisu prema predlogu specijaliste za kada je zakazana kontrola,a posto su praznici bitno je da na vreme prođe papirologiju u 27.marta....




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:21:05)


IZVORNA PORUKA: minavb

A da ti njih nazoves?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


[sm=smiley36.gif]
Ja sam toliko sludjena da mi ovo nije ni palo na pamet [sm=smiley29.gif]




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:22:04)


IZVORNA PORUKA: zoća

čula sam da produžuju bolovanje ako beba još uvek sisa mislim na tri meseca
IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: mati

Nama je neurolog rekao da je ponekad on u komisiji i nabrojao mi jos 5-6 clana komisije ali ja kao da nisam cula... Nensi, drugarica je imala problema sa detetom, budi se i vristao nocu, ona ne radi , ali su joj rekli da na osnovu toga sigurno produzuju porodiljsko.


Pa i Vuk se budi nocu placuci po nekoliko puta...I samo ga sisa smiruje...




Uuuuuuuuu,ovo bi bilo super [sm=smiley1.gif]




Tea2 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:33:08)

Meni su na Novom Beogradu dali tri meseca na osnovu detetove dijagnoze torticolis,dete nisu ni pogledali.To je bilo pre 5 godina.




mati -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:41:23)

IZVORNA PORUKA: Nensi RR


IZVORNA PORUKA: mati

Nama je neurolog rekao da je ponekad on u komisiji i nabrojao mi jos 5-6 clana komisije ali ja kao da nisam cula... Nensi, drugarica je imala problema sa detetom, budi se i vristao nocu, ona ne radi , ali su joj rekli da na osnovu toga sigurno produzuju porodiljsko.

Pa onda vidi da ti pedijatar da uput za neurologa pa da ti on napise dijagnoza, ili neki dr specijalista, ne znam koji. Pokusaj imas vremena, za mene je kasno sada a i sramota me da se opet pojavim trazeci jos nesto. Za dojenje mislim da vise ne pali, ali ako mi produze, dojicu ga dok god imam mleka...

Pa i Vuk se budi nocu placuci po nekoliko puta...I samo ga sisa smiruje...




Nensi* -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:41:35)

A sta je toricolis?




Tea2 -> RE: Kako produžiti porodiljsko bolovanje? (8.4.2011 23:46:31)

beba naginje glavu na jednu stranu vise i za to se rade vezbice....

toricolis?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>