RE: Dete se zaljubilo (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Ivanka 75 -> RE: Dete se zaljubilo (12.2.2015 11:42:34)

Mod, ni Ivka nema pojma [sm=smiley36.gif]
Samo se kikoće kad je neko pita za momka [sm=smiley36.gif]




Ivanka 75 -> RE: Dete se zaljubilo (12.2.2015 11:43:10)

Mod, deca su na fizičkom, ne kuckam sa časa [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Dete se zaljubilo (12.2.2015 11:43:33)

Danila kad pitaju da li ima devojku u školici on kaže kako su sve devojčice iz školice mnogo lepe [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Dete se zaljubilo (12.2.2015 11:44:16)


IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Mod, deca su na fizičkom, ne kuckam sa časa [sm=smiley1.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




NadaR -> RE: Dete se zaljubilo (12.2.2015 11:52:56)

Kod nas je aktuelna jedna Andrea. Samo cas je super divna a cas nema pojma I bas je naJsmotanija od svih.




Olga75 -> RE: Dete se zaljubilo (12.2.2015 12:05:09)

ajao Nado , pa on se ozbiljno zaljubio [sm=smiley27.gif]
sto kazu : muz i zena macka pecena [sm=smiley36.gif]
zver se jos nije zaljubila [sm=zmeden.gif]




mila83 -> RE: Dete se zaljubilo (21.2.2015 10:28:08)

Jaoj,moja Mica ima simptaiju,redovno mu crta i pise pisamca...dok nas bata samo kaze da se zaljubio u neku Anu i to je to, ne voli puno da prica o tome [sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Dete se zaljubilo (29.12.2015 8:51:23)

M je od prosle godine zaljubljen u jednu Luciju . Sad su mu se najbolji drugari takodje zaljubili u nju pa mu vise nije zanimljivo . Sad mu se dopada jedna Jana . [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dete se zaljubilo (29.12.2015 21:22:16)

Moja M i dalje staru ljubav ima,sad je krenula u skolu,on je I1 a ona I3, i tih prvih dana,vise je o njemu pricala,kako se vide na odmoru nego o skoli ! [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Dete se zaljubilo (30.12.2015 19:32:45)

Jao mame , meni se od ove teme dize kosa na glavi.
Jedan decak iz vrtica je zaljubljen u moju T. i sve to ne bi bilo cudno , da njegovi roditelji nisu totalnooo uzivljeni u ulogu "prijatelja". Kad god se sretnemo u vrticu dave o tome, cak su me autom na ulici zaustavili jednom [sm=zmeden.gif]
Salju poruke na Fb ... ja vec luudim od toga. Samo sto nam ne dodju kuci da je prose!
Ja stvarno neznam kako da ih spustim na zemlju a da se ne naljute. Toliko mi je vec sve glupo i neprijatno da ljude izbegavam u sirokom luku jer se bojim da cu puci i svasta im reci [sm=smiley7.gif]




choopa choops -> RE: Dete se zaljubilo (30.12.2015 22:59:31)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Joj [sm=smiley36.gif]

Ma ja sam slušala i ranije te priče o ocu zaštitniku i tome kako su osjetljivi na žensku djecu. Ali tad kad se L kao prvi put zaljubila sa oko 5g, ja je pitam nešto tipa, A je l' ti se sviđa? A MM-ova reakcija [sm=smiley3.gif] Šta je to pitaš? Ona je još mala, nemoj to da joj pričaš! Kakav momak, kakvo zaljubljivanje.

Ja nisam znala da li sam više šokirana njegovom reakcijom ili bi mu se smijala. Jadničak, nekako mi ga došlo žao [sm=smiley36.gif] Onda smo se zezali kako će, kad L počne da izlazi, da postavi web camere po gradu i da je prati non stop [sm=jezicek.gif]

Da upišem da se moj muž skroz pomirio sa sudbinom [sm=jezicek.gif] L je već kad je krenula u školu našla drugog momka, a sada u drugom razredu ima i "rezervu" [sm=jezicek.gif] Užas [sm=jezicek.gif]

Što se tiče M njemu je totalno svjedeno ima li curu ili nema, je li ko zaljubljen u njega ili nije.




superm -> RE: Dete se zaljubilo (30.12.2015 23:47:16)

Kaže meni stariji sin- Mama, pitao sam Janu da plešemo, odbila me, kaže, ne veruje dečacima! [sm=jezicek.gif]




Zemunka85 -> RE: Dete se zaljubilo (31.12.2015 10:10:00)


IZVORNA PORUKA: superm

Kaže meni stariji sin- Mama, pitao sam Janu da plešemo, odbila me, kaže, ne veruje dečacima! [sm=jezicek.gif]


Aahahahah :D

Moja L juce, temp 39, budi se iste sekunde krece sa pricom "Aleksa Kovacevic kaze da sam ja njegova devojka, a ja sam Vanjina devojka. Poslacu Andreu kod Alekse da mu ona bude devojka" [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Dete se zaljubilo (5.6.2016 23:15:58)

Moj Aki je zaljubljen od kad je krenuo u obdanište. Vidim da voli devojčice sa dugom kosom,ženstvene. Prvo je bila Viktorija ali je ona otišla pošto je starija godinu dana. Onda Anja, i baš je slatka, a sada je Marija . Prekjuče se šetamo i nađe on na ulici neku hallo kitty šnalicu i kaže: "E ovo ću da poklonim Mariji u ponedeljak". Mica [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Dete se zaljubilo (5.6.2016 23:21:51)

[sm=smiley36.gif] smeker od malih nogu [sm=jezicek.gif]




mila83 -> RE: Dete se zaljubilo (6.6.2016 13:36:45)

Joj Zemunka bisera malog !
A Aki je opasan,tu nema price ! [sm=smiley1.gif]

Moja M i dalje staru ljubav ima,bome to i traje zadnje tri godine...

a D je zaljubljen u jednu Kristinu jer je mnooogo fina,kaze [sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Dete se zaljubilo (6.6.2016 13:38:52)

Jao Anarunika [sm=smiley27.gif]




serpica -> RE: Dete se zaljubilo (6.6.2016 14:03:28)

Moje su sad velike pa i znaju sta znaci zaljubiti se,i retko pominju decake,mozda medjusobno,a Toma je jos mali da bi znao ali ima jednu drugaricu s kojom je od rodjenja zajedno rastu i cesto se grle i ljube kad se vide na ulici.[sm=smiley1.gif]




Anarunika -> RE: Dete se zaljubilo (6.6.2016 22:39:41)

Aki danas nije poneo šnalicu za Mariju ,jer tata nije znao gde sam je ostavila (Aki mi prethodno dao da mu čuvam9 a ja ujutru nisam ustala, bila sa Živom.
I kad se vratio iz školice kaže "Gde si ostavila šnalicu, sad nisam poneo Mariji i moći ću tek za nedelju dana da joj dam jer ide na Taru." Meni bilo krivo [sm=smiley13.gif]




mila83 -> RE: Dete se zaljubilo (7.6.2016 11:52:52)

Anarunika, bice on pravi momak [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: Dete se zaljubilo (7.6.2016 12:05:50)

Moj sin ima jednu devojku od kad je krenuo u vrtic, ali svidja mu se jos jedna sto nije iz vrtica[sm=smiley36.gif] ali kaze nece mu one biti zene , samo devojke, a zemu ce da nadje kad poraste[sm=jezicek.gif]
Opsednut je bebama i stalno me pita jel mozemo da imamo devojcicu, kaze on ce napraviti ako tata nece[sm=jezicek.gif] jedva mu objasnih da to ne ide tako




Ana RR -> RE: Dete se zaljubilo (7.6.2016 12:07:38)

Hahahaha, šou!!




mila83 -> RE: Dete se zaljubilo (7.6.2016 13:19:12)


IZVORNA PORUKA: isidora88

Moj sin ima jednu devojku od kad je krenuo u vrtic, ali svidja mu se jos jedna sto nije iz vrtica[sm=smiley36.gif] ali kaze nece mu one biti zene , samo devojke, a zemu ce da nadje kad poraste[sm=jezicek.gif]
Opsednut je bebama i stalno me pita jel mozemo da imamo devojcicu, kaze on ce napraviti ako tata nece[sm=jezicek.gif] jedva mu objasnih da to ne ide tako


[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Koji sou program ! Bice tebi zanimljivo ,vidim ja ! [sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Dete se zaljubilo (7.6.2016 14:09:38)

Jao isi on je sou




NadaR -> RE: Dete se zaljubilo (7.6.2016 16:06:45)

M je trenutno razočaran u ženski rod. [sm=smiley36.gif]
Okrenuo se motorima i karateu . [sm=smiley29.gif] Prije nekoliko dana kupim mu baš lijep šešir u Waikikiju . Neće da ga nosi jer Škorićka , trn u oku, nosi ima isti takav . [sm=smiley36.gif]

I još kuka - Sve mi ona mora pokvariti, bas su glupe zene . [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>