RE: Dete se zaljubilo (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Mala Elena -> RE: Dete se zaljubilo (7.6.2016 16:46:42)


IZVORNA PORUKA: isidora88

Moj sin ima jednu devojku od kad je krenuo u vrtic, ali svidja mu se jos jedna sto nije iz vrtica[sm=smiley36.gif] ali kaze nece mu one biti zene , samo devojke, a zemu ce da nadje kad poraste[sm=jezicek.gif]
Opsednut je bebama i stalno me pita jel mozemo da imamo devojcicu, kaze on ce napraviti ako tata nece[sm=jezicek.gif] jedva mu objasnih da to ne ide tako



Ajoooj [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dete se zaljubilo (9.6.2016 9:12:32)

Moj sin je dobio pozivnicu danas da ide u subotu na rodjendan kod svoje simpatije ! I jaaaako je srecan ! U subotu i deverov mali slavi,ali sreca pa je u razlicito vreme..inace bi bilo bratskih problema [sm=smiley36.gif] Jutros sam videla hristinu i rekla joj kao D samo prica o njoj,a ona kez od uva do uva..




Anarunika -> RE: Dete se zaljubilo (10.6.2016 0:00:28)

Uf Mila al će biti sređivanja u subotu,možda padne i neki šiz friz [sm=smiley36.gif]
A čestitka? Hoćete li da napravite neku posebnu?
Isidora [sm=smiley36.gif] hit!




mila83 -> RE: Dete se zaljubilo (10.6.2016 8:29:45)


IZVORNA PORUKA: Anarunika

Uf Mila al će biti sređivanja u subotu,možda padne i neki šiz friz [sm=smiley36.gif]
A čestitka? Hoćete li da napravite neku posebnu?
Isidora [sm=smiley36.gif] hit!


Naravno ! Jutros je otisao u vrtic,i rekao je da ce je malo ispitati sta bi volela za rodjendan,koji joj je omiljeni crtani i tako...[sm=smiley1.gif] prenecu vam utiske [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Dete se zaljubilo (11.11.2016 22:35:05)

Kosta danas nije moga da spava u vrticu i pita ga teta pa Kosta sta je bilo, a on ne mogu da spavam zaljubio sam se[sm=smiley36.gif]
Pita teta u koga, a on pa u Ivu[sm=smiley27.gif].
Hahahaha joj kako mi je sladak dusa moja mala[sm=smiley1.gif][sm=smiley27.gif]




IvanaSK RR -> RE: Dete se zaljubilo (12.11.2016 8:16:05)

Jao, dijana, divni su sa tim njihovim prvim ljubavima [sm=smiley36.gif]
Sin se u vrtiću zaljubio u Alisu, Alisa je malo ratobornija devojcica. Nije dolazila neko vreme u vrtic i on izjavi da se zaljubio u Janu, mi ga pitamo sta ce mu reci Alisa kad dodje, a on, onako ozbiljno "Aa, ubice me". :) Jana nam je bas dugo posle bila devojka.
Sad je zaljubljen u dve devojčice, skoro se zaljubio u drugu, i ona mu je rekla da ce i ona u njega kad bude imao sve petice😂😂😂




Anck Su Nmaun -> RE: Dete se zaljubilo (25.12.2016 13:17:02)

Donosi mi u petak sliku iz vrtica , onu grupnu sa Deda Mrazom i ona i jedan decak pripijeni jedno uz drugo, ja je pitam sta je to, a ona .... " Mi smo zaljubljeni" [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] O maaajko moja !




Mala Elena -> RE: Dete se zaljubilo (25.12.2016 14:22:35)

[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Dete se zaljubilo (25.12.2016 14:25:47)

Nisam mislila da cu imati takav osecaj ali meni to bas... onako .. ne svidja mi se. Ne znam ni sama da objasnim . Nije mi cak ni slatko.




krin 40 -> RE: Dete se zaljubilo (19.7.2017 11:33:15)

Moja ćerka se u prošloj školskoj godini(četvrti razred) prvi put "ozbiljno" zaljubila u Relju iz petog razreda.Zaljubljivanje vaše mezimice otkrije njene osobine za koje niste znali da ih ima.N je pokazala ozbiljne progoniteljske sklonosti😁😁😁Prati nesrećnika,slika ga,zna gde jede,šta jede,koji br patika nosi..opkolila ga je sa svih strana.Infiltrirala se u njegovo društvo.Majko moja!!!




Duškić -> RE: Dete se zaljubilo (19.7.2017 12:11:42)


IZVORNA PORUKA: krin 40

Moja ćerka se u prošloj školskoj godini(četvrti razred) prvi put "ozbiljno" zaljubila u Relju iz petog razreda.Zaljubljivanje vaše mezimice otkrije njene osobine za koje niste znali da ih ima.N je pokazala ozbiljne progoniteljske sklonosti😁😁😁Prati nesrećnika,slika ga,zna gde jede,šta jede,koji br patika nosi..opkolila ga je sa svih strana.Infiltrirala se u njegovo društvo.Majko moja!!!


Jaoj, slatko si me nasmejala! [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Dete se zaljubilo (19.7.2017 13:05:19)

Jao bozeKrin, pa ona je super. Bas se ozbiljno zaljubiskala. Stvarno si me nasmejala.




krin 40 -> RE: Dete se zaljubilo (19.7.2017 16:13:45)

😁😁😁. Da i to ozbiljno pokazuje.Ja joj fino objašnjavam kako to ne treba tako.Isprepadala dečka.Ona kaže "mama to je bilo u tvoje vreme,danas su dečaci smotani moraš sve ti sama da uradiš"..😃 U Americi bi dobila zabranu prilaska😁😁😁




IvanaSK RR -> RE: Dete se zaljubilo (20.7.2017 7:35:15)

Hahaha, Krin, pa u pravu je, stvarno su smotani [sm=smiley36.gif]
Moj sin vise nije zaljubljen u jednu devojčicu, rekla mu je ako bude odlican da ce se zaljubiti u njega [sm=smiley36.gif] i on odustao,uzas.
Pre neki dan su ispred zgrade pravili venčanje. Vencao se sa devojcicom iz komsiluka [sm=smiley29.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Dete se zaljubilo (20.7.2017 10:19:45)

hahaha Krin jao pa ona je super. Secam se i mi smo tako svasta istrazivali o osobi koja nam se svidja. Jos danas imaju i FB pa jos lakse pronaci sve sto nam treba..progoniteljsko doba [sm=jezicek.gif]




mama Jo -> RE: Dete se zaljubilo (15.11.2017 14:58:49)

Joj ne smem o ovome jos ni da pocnem da razmisljam 😊




isidora88 -> RE: Dete se zaljubilo (15.11.2017 15:30:27)

M nije vise zaljubljen, kaze nema u skoli nijedne lepe kao u vrticu sto su bile[sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Dete se zaljubilo (15.11.2017 15:42:40)

Hahahahahaha 🤣🤣
Gde ste macke iz vrtica? 🤣




emicaa -> RE: Dete se zaljubilo (15.11.2017 22:05:12)

moja Dora se zaljubila,ali bas bas zaljubila.Na moru u momka kod koga smo uzeöi stan.Ona njega kad vidi promjeni se skroz.I sad ga stalno spominje i svaki put se zacrveni i osmjeh obleti oko glave [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Dete se zaljubilo (15.11.2017 23:00:41)

Joj dusa 💞
Tako bih volela da cujem sta bi rekli kad bi ih pitali: ,,kako se osecas kad vidia simpatiju"...
Verujem da bi odgovori bili urnebesni 😊




dunja RR -> RE: Dete se zaljubilo (25.10.2018 19:16:43)

S već neko vreme priča o dugarici Jovani iz grupe, a pre nekih mesec i nešto sam se i uverila u njihovo međusobno obožavanje, na jednom rođendanu, i njen tata i ja smo bili u potpunom šoku! Nisu se odvajali!

I dalje priča o Jovani, kada dođem po njega, Jovana ga ispraća, drže se za ruke, ona ga dočekuje ujutru...

Inače je mnogo slatka, i malopre mi je pravio frizuru, da budem kao Jovana [sm=smiley36.gif]


Mi prosto ne možemo da verujemo da dete od 4 godine toliko može nekoga da voli, mislim znam ja da to neće biti dugog veka, ali nam je slatko i neverovatno, od njega, prosto nas je iznenadio [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Dete se zaljubilo (25.10.2018 19:39:22)

ima jedan djecak ide sa Dorom u skolicu,ja nemam pojma kako se zove.Na njemu se bas vidi da je zaljubljen u Doru.Koji je to pogled kad joj kaze CAo,vidimo se sutra opet.Ili ako iza prije nje uvjek dodje do meni da mi kaze da se ona jos sprema pa se vrati do vrata da joj otvori da izadje [sm=smiley36.gif] A ona njega ni da spomene.
Dunja te su djecije ljubavi definitivno najsladje [sm=smiley1.gif]




dunja RR -> RE: Dete se zaljubilo (25.10.2018 19:47:00)

Daaaa Emi, BAŠ taj pogled mene fascinira, oni oboje gledaju tako jedno u drugo, ja sva u čudu!




gagana83 -> RE: Dete se zaljubilo (29.10.2018 22:09:12)



IZVORNA PORUKA: dunja RR

S već neko vreme priča o dugarici Jovani iz grupe, a pre nekih mesec i nešto sam se i uverila u njihovo međusobno obožavanje, na jednom rođendanu, i njen tata i ja smo bili u potpunom šoku! Nisu se odvajali!

I dalje priča o Jovani, kada dođem po njega, Jovana ga ispraća, drže se za ruke, ona ga dočekuje ujutru...

Inače je mnogo slatka, i malopre mi je pravio frizuru, da budem kao Jovana [sm=smiley36.gif]


Mi prosto ne možemo da verujemo da dete od 4 godine toliko može nekoga da voli, mislim znam ja da to neće biti dugog veka, ali nam je slatko i neverovatno, od njega, prosto nas je iznenadio [sm=smiley36.gif]


Ajoj <3Una je skoro izjavila da vise nije zaljubljena u Petra :) Verovali ili ne, to je trajalo 5 i 6 godina, iz vrtica jos. Sad ne moze da se odluci izmedju Ilije i Vanje :) Muke... 




Sanidej -> RE: Dete se zaljubilo (27.2.2019 10:33:49)

Kod nas u vrticu je spanska serija. Obavezno nakon cuskanja i svadja sledi zaljubljivanje 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sledeća stranica >   >>