RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


sonyasha -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (23.2.2016 12:57:58)

Gagi, u Gradskoj je problem što ne daju svi anesteziolozi epidural pa zato možeš u nekoj smeni da ostaneš bez njega. Koliko znam ne postoji pravilo npr.vikendom, noću i tome slično.




Goga i Gogi -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (23.2.2016 22:06:42)

Hvala puno na informaciji, znaci kako ubodem. Ja sam mislila da uvek moze da se dobije epidural.




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (22.3.2016 14:21:02)

Da li otac, u slučaju zakazanog carskog reza, moze biti negdš u porodilistu i kada mu pokazuju bebu? Ili moze da vidi bebu tek kada dodje u posetu?
Posete su pretpostavljam jednom dnevno, ali gde? I da li za vreme tih poseta otac moze videti bebu?




janajana -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (22.3.2016 14:40:50)

Na intezivnoj si 2 dana i tada imas posetu po 5 min, i moze samo jedna osoba.
Sto se tice pokazivanja bebe posle porodjaja ne znam kako ide, mm me je predao dr-u i otisao kuci da ceka da mu ovaj javi kako je proslo, umesto da saceka [sm=smiley36.gif] Ali oprosteno mu je, taj dan je radio, probudio se ujutru u 4h, pa je bio sav sludjen da je zaboravio kako ide [sm=jezicek.gif]
Inace bebu je video tek kada je dosao u posetu na odeljenje i babica je donela bebu da je vidi na sekund, i to je to. Posete su kratke, na odeljenju u trpezariji. I da bi svi dosli na red posete su tipa po 15min

A u Visegradskoj su mu odma pokazali bebu, odma je otisao na odeljenje i tamo mu je babica iznela bebu




Sanjalicaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (23.3.2016 21:50:24)

Ivana, porađaćeš se u Gradskoj? Kod koga vodiš trudnoću?




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (23.3.2016 21:52:54)

Hocu. Trenutno sam na VMC Karaburma. Mesec ipo pre porodjaja cu u Gradsku kod Tanje Djordjevic.




Ministarka -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (25.4.2016 15:30:09)

Ja sam 10ta nedelja i vec me je ginekolog pitao da biram u koju bolnicu zelim da idem da bi mi radili double test. Ja sam izabrala Zvezdaru, a kako mi je ovo prva trudnoca, nisam sigurna da li je ta bolnica dovoljno ok. Da li je moguce kasnije promeniti ukoliko se predomislim? I kako se bira doktor/ka koji vode trudnocu? Da li to treba da biram sada ili mogu i kasnije?




Goga i Gogi -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (27.4.2016 22:17:29)

Ja sam se porodila 1.04 u Gradskoj bolnici, ako nekoga nesto zanima neka slobodno pita, ja sam na raspolaganju :)




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (27.4.2016 22:40:33)

Gogo, pisi celokupno iskustvo! Od pregleda, porodjaja, bolnice, lekara...




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (2.7.2016 14:16:36)

Porodila sam se u maju tamo i imam samo reci pohvale za ovo porodiliste.
Sticajem okolnosti sam bila tamo 18 dana. I na patologiji i u soku-intezivnoj i posle sa bebom. Sestre su bile super, za grudi, dojenje si svakog trenutka mogao sve da ih pitas. Doktori su bili ljubazni i fini.
Stvarno ne mogu nista lose reci.
Ako nekoga bude interesovalo nesto posebno, pisacu.




Khaleesi -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (2.7.2016 15:08:31)

Jednom sam bila na pregledu, bili su dezurni, i stvarno svaka cast




mama_shmonja -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.7.2016 12:15:29)

Drage mame,

Zanimaju me iskustva iz Gradske bolnice. Prisustvo tate? Koliko stari treba da su brisevi, ja sam sad 37. nedelja, termin mi je 3.8., pa gledam kako da uklopimo da tata uradi briseve 7 dana pred termin, kad realno, mogu da se porodim svakog momenta! :D

Sta je potrebno sve poneti u porodiliste, za bebu, mene?

Saveti, iskustva?

Hvala unapred![sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.7.2016 12:43:20)

Ja ti mogu odgovoriti na ova pitanje sta je potrebno za tebe i bebu...
Dve spavaćice na kopcanje zbog dojenja, papuce za sobu i papuce za tuširanje, toalet papir, kozmetika, mrezaste gace, uloske, peškiri, voda, plazma, podmetaci za krevet i muz ti donosi za izlazak garderobu i obucu i garderobu za bebu. Nemoj da zaboravis licnu kartu, treba ti pri otpustu. U suštini, standardne stvari ti trebaju.
Za bebu pelene, vlazne maramice i Pavloviceva, ali to ti muz donese kad se porodis.
Za prisustvo tate i te preglede bih ti savetovala da odes direktno u gradsku i da vidiš sa njima.




mama_shmonja -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.7.2016 13:08:36)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja ti mogu odgovoriti na ova pitanje sta je potrebno za tebe i bebu...
Dve spavaćice na kopcanje zbog dojenja, papuce za sobu i papuce za tuširanje, toalet papir, kozmetika, mrezaste gace, uloske, peškiri, voda, plazma, podmetaci za krevet i muz ti donosi za izlazak garderobu i obucu i garderobu za bebu. Nemoj da zaboravis licnu kartu, treba ti pri otpustu. U suštini, standardne stvari ti trebaju.
Za bebu pelene, vlazne maramice i Pavloviceva, ali to ti muz donese kad se porodis.
Za prisustvo tate i te preglede bih ti savetovala da odes direktno u gradsku i da vidiš sa njima.


Hvala! To sam i pretpostavila da mi treba, nego reko' da proverim sa vama koje imate iskustva skorasnjeg! [sm=smiley1.gif] Za prisustvo cemo svakako pitati cim odemo na ctg tamo, pa se nadam da cemo uspeti u zamisli.

Hvala jos jedared! [sm=smiley1.gif]




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.7.2016 13:21:14)

Nema na čemu. Da li imas izabranog lekara tamo?




mama_shmonja -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.7.2016 13:38:03)

Nemam, jos uvek sam u DZ, sutra tek dobijam uput za Gradsku, pa se javljam tamo za sledeci korak.




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.7.2016 14:32:48)

Ja sam bila kod Tanje Djordjevic, ona radi ponedeljkom u ambulanti pre podne. Ali su stvarno svi lekari dobri, nisam naišla tamo na loseg ili neljubaznog.




mama_shmonja -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (12.7.2016 15:12:22)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK

Ja sam bila kod Tanje Djordjevic, ona radi ponedeljkom u ambulanti pre podne. Ali su stvarno svi lekari dobri, nisam naišla tamo na loseg ili neljubaznog.


CItala sam dosta iskustava, uglavnom su zene zadovoljne osobljem, tako da se uzdam u njihovu strucnost, posto prethodni put u Visegradskoj nismo bas prosli dobro, mada je to nase iskustvo. Sada se uzdam u drugu "kucu" i osoblje i drzim fige da prodjemo bolje, bez borbe za zivot, i bebinog i mog...




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.7.2016 6:40:06)

I ja sam imala lose iskustvo, ali u Frontu...
Bice sve dobro, samo misli pozitivno!




mama_shmonja -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.7.2016 9:55:48)

Nadam se i ja da ce biti sve ok! [sm=smiley1.gif]
Juce sam dobila uput za porodiliste, treba jos test na zuticu da uradim i da sacekam rezultate briseva i hbs ag, pa me zanima, kad ste se vi javljale u porodiliste? Jeste li isle pre termina ili ste cekale termin, pa ako se nista ne desava onda u porodiliste. Doktorka mi ovog puta nista nije rekla na tu temu, a i kad je pitah, nesto me zaobidje! [sm=smiley13.gif]




IvanaSK RR -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.7.2016 10:09:12)

Pa, hoces li raditi ctg u porodilistu ili DZ?




mama_shmonja -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.7.2016 10:40:08)

Draga, iz DZ-a me bukvalno "otpremila" u stilu "to je to, srećno!" [sm=smiley13.gif] Ali pošto treba da pokupim rezultate briseva sledeće nedelje, a ona je tad već na godišnjem, pa je predložila samo da pokupim rezultate bez da mi ih iko pogleda, insistirah da mi zakaže kod druge doktorke, koja će to da pogleda, pa ću nju pitati za CTG, inače, ostavi me žena na milost i nemilost, bukvalno! [sm=smiley36.gif]

Šta mi je činiti?




marijana22 -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.7.2016 10:56:32)

Kad odeš po rezultate traži uput za ctg u Gradskoj, može čak dr iz doma zdravlja da ti zakaže kod koga ti želiš. A možeš da uzmeš uput i odeš lično da zakažeš




mama_shmonja -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (14.7.2016 12:20:29)

Tako ću i uraditi.

Hvala na pomoći! [sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Porodiliste: gradska bolnica Zvezdara (27.7.2016 8:32:57)

Zna li neko gde privatno radi Ivan Bojovic?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  71 72 [73] 74 75   Sledeća stranica >   >>