RE: Probiotici (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


New Mom -> RE: Probiotici (23.10.2014 17:45:03)

Ne znam. Al imas BioGaia kapi, to je probiotik koji mogu bebe.




branki* -> RE: Probiotici (23.10.2014 23:45:58)

ja sam davala bozi probiokid imuno sa mesec i po dana,rekao mi dr na hirurgiji kad smo lezali da mu dajem.celu kesicu dnevno.




vonavoj -> RE: Probiotici (16.3.2015 12:44:34)

Koji probiotik da kupim za bebu od 5 meseci? Tika ima stomacni virus,pa preventivno da dam i bebi.
Sad je kao bulardi mpderan..taj bi kupila obema?




branki* -> RE: Probiotici (16.3.2015 12:51:24)

von ja boki davala prolife.




vonavoj -> RE: Probiotici (16.3.2015 12:58:19)

Pa i to sto kazes..taj je proveren!




Rosita -> RE: Probiotici (28.7.2015 11:17:17)

Zene, ja pijem bulardi za decu, to imam u kuci, od D. Ne znam da li mi to dodje isto kao i za odrasle, ima isto 5 milijardi s boulardi po kapsuli' kao i odrasli, ali su iskljucili magnezijum stearat.




branki* -> RE: Probiotici (28.9.2015 8:55:10)

boza je konstantno pod probioticima od maja meseca po savetu dr.prvo je koristio multilac baby,pa bulardi za decu i sad 2 bilion.




Vaanjaa -> RE: Probiotici (29.9.2015 9:04:21)

Koji su dobri probiotici ? Ima netko savjet koje da kupujem? Bavim se sportom aktivno al zelim zdravi i bolji biti. :)

Link izbrisan. Reklamiranje nije dozvoljeno a ukolilo to zelite obratite se marketingu Ringeraje.




Azra_ -> RE: Probiotici (29.9.2015 14:46:29)

Mi koristimo Multilac kad zatreba.




branki* -> RE: Probiotici (19.1.2016 11:04:22)

Mama krava,koji probiotik dajes svom sinu,pisala si jednom,onaj koji pomaze i kod ekcema?




mama krava -> RE: Probiotici (19.1.2016 14:41:20)

Hej Branki....promaklo mi je ovo pitanje...

Tove se Latopic i prilično je skup, ali ako si u Bg pogledaj po apotekama imaš ponude da kupiš 2+1 pakovanje i to je dovoljno za 3 meseca, a izadje oko 4000din.




branki* -> RE: Probiotici (19.1.2016 15:58:15)

Hvala!jesmo,jesmo,ovaj nas nam je vec gotov,dr rece da ce sad da nam da neki drugi,jer nam menja stalno,pa sam ja mislila da je pitam za taj,secam se da si ga hvalila negde.




Jeca.V -> RE: Probiotici (20.3.2016 15:33:13)

Devojke, da li ste cule ili mozda koristile probiotik Inner ear.To je probiotik u obliku tabletica zivotinja koji se sisa i navodno stiti uho i grlo od infekcija.Ako neka ima iskustvo sa ovim probiotikom bilo bi lepo da ga podeli.[sm=smiley20.gif]




Ana RR -> RE: Probiotici (20.3.2016 17:12:54)

Jeco, nisam čula, zvuči dobro. Mi trenutno imamo probiotik+prebiotik Probio choco u obliku medvedića.

Da se editujem pošto sam potražila na netu, taj inner ear sam videla u Kanadi ali nisam kupovala.




Anck Su Nmaun -> RE: Probiotici (3.6.2016 19:18:40)

Bas sam usla u temu da vidim sta dajete jer je neka nestasica u gradu Pro life-a kad mm javlja da ga je nasao. Taj nam je najlaksi za pojesti jer su kao bombonice .




Mala Elena -> RE: Probiotici (3.6.2016 19:40:55)

Mi smo uzeli Probiotik forte i najbolje joj pomaze a i Smecta je super stvar za oblaganje sluzokoze creva i zeluca....




Anarunika -> RE: Probiotici (5.6.2016 19:08:23)

Probiotik klincima dajem kada imaju stomačne tegobe a to i nije baš često. Davala sam im i Bulardi, i Probio Imuno Kid a sada sam prešla na Multilac jer je on i probiotik i prebiotik. Njega ima i u tabletama a ima i baš baby u prahu.
A Živi sam davala kada je bila mala Bio Gaia kapi.




Mala Elena -> RE: Probiotici (6.6.2016 0:00:50)

Mi smo davali prvo Multilac, pa Bulardi pa ovo sto sam navela.
A kako si davala Bio Gaiu? Pomogla?




Mariya -> RE: Probiotici (6.6.2016 0:38:16)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Bas sam usla u temu da vidim sta dajete jer je neka nestasica u gradu Pro life-a kad mm javlja da ga je nasao. Taj nam je najlaksi za pojesti jer su kao bombonice .

I super je ukusa ali je PRESKUP!!
Mi koristimo probiotik od Ivančića i Medicobiotic. Ogromne zelene kapsule ali najjeftinije su a veoma dobre.
Zar je smekta probiotik? Ja je koristim kad imamo stomačni virus,smekta je zasad jedina stvar koja kod L zaustavi povraćanje.




Anarunika -> RE: Probiotici (6.6.2016 23:02:16)

Nisu to sve probiotici ima raznoh stvari za stomak.

A Živi sam davala Bio Gaiu kada je bila beba jer joj je stomak bio baš osetljiv nekako. Stalno je stenjala. Mislim da ona pomaže dugoročno ,ne trenutno, pomaže da se flora bolje i brže oformi.




Mala Elena -> RE: Probiotici (6.6.2016 23:06:24)

E pa super!
Smektu je dobila sada za stomacni virus i rekli su nam dok.koristi smektu kroz par dana ce biti kao nova i da ne moramo probiotik...e sad u koju se grupu svrstava, to bas ne znam.




Sanjalicaaa -> RE: Probiotici (6.6.2016 23:08:50)

Ja za starijeg za proliv koristim gastrokind i odlican je. Daje se na sat vremena posle 3-4 krene da deluje.




choopa choops -> RE: Probiotici (14.6.2016 22:45:08)

Mala je dobila da pije antibiotik Cefaleksin kao terapiju, a dr mi je savjetovala da joj dajem i neki probiotik uz to. Uzeh danas Bulardi prvi put, ali ne znam kako će to da popije. Inače ja sam njima kad su bili mali davala Prolife, ali i nie nešto naročito dobar. Ima li neki bez ukusa, mirisa da bi moglo da pije dijete od 15mjeseci?[sm=zmeden.gif]

Edit: U uputstvu Bulardi-ja piše da se uz antibiotik daje 1 kapsula dnevno, a meni dr nije precizirala koliko, samo je rekla da obavezno napravim pauzu od minimum dva sata između probiotika i antibiotika.pasad ne znam da li treba tri puta dnevno i probiotik ili ne, nisam ukapirala najbolje?.




Maraj -> RE: Probiotici (14.6.2016 22:50:07)

Choopo ja sam davala mom L bulardi sa cinkom kada je imao oko 3 meseca. Jao bas smrducka kao kvasac cini ki se. Ja sam kapsulu rastvarala pa na spric mu davala. Probaj u sokicu ili malo mleka da rastvoris




Maraj -> RE: Probiotici (14.6.2016 22:51:22)

Ne ne choopo samo jednom ide probiotik. Mozes i Linex baby. On nema jak miris kao bulardi




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>