RE: Probiotici (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


Mala Elena -> RE: Probiotici (10.8.2016 15:36:58)

Ima i probiotik forte za decu u kapsulama. Dobar je...a ima i Multilac u kesicama.




Khaleesi -> RE: Probiotici (10.8.2016 22:08:08)

Videcu vec neki... moramo da se snabdemo pre mora :-)




Rosita -> RE: Probiotici (16.8.2016 15:26:46)

Cini mi se da je dobar esen Bak, povoljan je i ima jko veliku koncentraciju probiotskih kultura, skoro duplo vecu od multilaka, mada manje sojeva.




Anck Su Nmaun -> RE: Probiotici (16.10.2016 11:19:08)

Deci uzimam Prolife tabletice, kao bomboncici. Sad skoro bio stomacnu virus u vrticu, prvi dan H imal malo redju stolicu i odmah sam im dala..i preskocismo ovaj virus.




choopa choops -> RE: Probiotici (16.10.2016 15:20:53)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Deci uzimam Prolife tabletice, kao bomboncici. Sad skoro bio stomacnu virus u vrticu, prvi dan H imal malo redju stolicu i odmah sam im dala..i preskocismo ovaj virus.


kakve tabletice? Je l' se moraju omdah progutat ili mogu da se sisaju? L bukvalno ne zna da popije nijednu tabletu! To je haos, kao da ce da povrati, sva se napne, izludim!

Inace, davala sam im Enterogermina ampule, i jedino to nemaju problema da popiju jer je bezukusno.




Maraj -> RE: Probiotici (16.10.2016 15:30:30)

Moj L sad pije linex baby. Pije antibiotik :-( pa i probiotik uz njega




dijana1* -> RE: Probiotici (16.10.2016 15:33:08)

Ja kupujem Prolife u ampulama, deca popiju kao sokic.




Anck Su Nmaun -> RE: Probiotici (16.10.2016 17:54:57)


IZVORNA PORUKA: choopa choops


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Deci uzimam Prolife tabletice, kao bomboncici. Sad skoro bio stomacnu virus u vrticu, prvi dan H imal malo redju stolicu i odmah sam im dala..i preskocismo ovaj virus.


kakve tabletice? Je l' se moraju omdah progutat ili mogu da se sisaju? L bukvalno ne zna da popije nijednu tabletu! To je haos, kao da ce da povrati, sva se napne, izludim!


Ma kao bomboncici, moze i da se sisa i da se gricka, nesto kao ce de vita , moje bas vole kad im dam , pa im te i kupujem.




milicicak -> RE: Probiotici (3.11.2016 15:25:07)

Mini buba prvi put pije antibiotike i sad je pitanje koji probiotik je bolji Multilak ili Bulardi?
Izbor je na ta dva jer sam samo za njih na netu videla da ne sadrze mleko. Ili ima jos neki?
Hvala




Ana RR -> RE: Probiotici (3.11.2016 15:30:28)

Milicicak, sve zavisi koji će njoj odgovarati. Nama su u Mišoviću preporučili bulardi ali Marko je od njega stalno imao proliv tako da smo menjali.




milicicak -> RE: Probiotici (3.11.2016 15:41:13)

Hvala, Ana [sm=smiley1.gif] dakle, da se drzim onoga sto je vec pila




branki* -> RE: Probiotici (3.11.2016 15:49:46)

nama je multilak bio skroz ok,prvi izbor bozine dr u beogradu,mada je kasnije koristio i bulardi.uzmi multilak,milicicak[sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Probiotici (3.11.2016 19:03:05)

Uzela sam Multilak baby na kraju. Razmutila sam ga u soku sto je valjda ok.
Znam da nije za ovde, al moram :)
Vidi me mini buba da sipam nesto u sok i pita me sta je to. Ja kazem Probiotik. Ona pita sta je probiotik. Ja bez razmisljanja kazem Dobre bakterije. Valjda nije cula dobre i odmah je krenula da place: Necu da pijem bakterije, necu da pijem bakterije. Pola sata mi je trebalo da joj objasnim da su to dobre bakterije [sm=smiley36.gif]




emicaa -> RE: Probiotici (23.2.2017 12:38:29)

Dora i David od novembra uzimaju probiotike.Ona mora zbog jakih antibiotika a David jer je bio ab pa mu ke ostecena crijevna flora koja nikako da se oporavi.Uglavnom od kad ih piju nismo bili bolesni




Anck Su Nmaun -> RE: Probiotici (25.6.2017 14:39:44)

Mame da li bebac sme probiotik za odrasle? Znaci da ga rastvorim u vodi pa da.popije?




vocicana -> RE: Probiotici (25.6.2017 14:43:26)

Konsultuj dezurnu pedijatrijsku sluzbu za to. Ja nisam sigurna.




Anck Su Nmaun -> RE: Probiotici (25.6.2017 14:44:57)

Ja se bas nadala tvom odgovoru, reko ti ces sigurno znati [sm=smiley36.gif]




vocicana -> RE: Probiotici (25.6.2017 14:50:00)

Da postoji kao stovise ne postoji Erce Flora duo, ja bi svom detetu dala, bezrazmisljanja. U caj, sok, ne osete. Procitaj uputstvo, vidi kako se dozira pa probaj. Nemoj da se plasis, nistamu neces odmoci, pomoci ces mu samo, ako za Vuka pitas. A velikim devojcicama, smes slobodno.




Anck Su Nmaun -> RE: Probiotici (25.6.2017 16:56:31)

Da da za njega i pitam za njih se ne sekiram [sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Probiotici (26.6.2017 23:13:11)

Sme. Recimo ja sam davala Probiotik Ivancic i sinovi dok su bili još male bebe. Po savetu pedijatra.




Anck Su Nmaun -> RE: Probiotici (27.6.2017 11:32:28)

Oni su u kapsulama koliko se secam




vocicana -> RE: Probiotici (27.6.2017 12:47:58)

Anck, ako hoce da pije caj ili sok, otvori kapsulu i ubaci prah, dobro izmuckaj ineka popije. DRuga ti je opcioja u obrok da mu sta vis i slobodno, samo je vazno da pocisti tanjir,.. Ja sam mom detetu tako davala. Slobodno.




Dragce86 -> RE: Probiotici (4.7.2017 14:27:35)

Nama je super bio Waya probiotik u kapima, davala sam jos od pocetka grceva i zaista je bio sjajan, 7 kapi dnevno u pipetici ako je beba mladja od 6 meseci, posle 10 kapi ako je starija ( ima na uputstvu ), jeste skup nesto ispod 1000 din ali vredi svake pare.




Duškić -> RE: Probiotici (4.7.2017 15:14:44)

Ja sam te kapi Waya dobila u porodilistu. Ok su. Cerkici dajem uglavnom bulardi u poslednje vreme kad zatreba. A i Bio gaju smo koristili.




mali_mis -> RE: Probiotici (5.7.2017 8:18:59)

Ja pijem Multilac, on mi bas smiri stomak, kad se zeznem, i pojedem nesto u cemu je bilo mleka.
Probala sam ProBalans, ali mi nije bio ni upola dobar kao Multilac.
Ako znate jos neki koji ne sadrzi laktozu, a da mu je cena tu do 700 din, pisite, nije mi bitno da li je za decu, bljutav i slicno, nego da smiruje creva kad poblesave [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>