RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (26.2.2020 22:40:28)

Trenutno i ja pratim ponude i cijene, tražila sam stan na dan ili garsonjeru, ali imam još vremena pa će biti još oglasa. Ti ćeš prije mene, pa ću ja tebe pitat kako si prošla.




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (28.2.2020 15:04:40)

Pozdrav svim clanicama! Od nedavno sam u istom problemu. Da li neka od vas ima iskustava sa dr Aleksandrom Govedarovic iz Medico S? 





Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (28.2.2020 19:41:40)

Pozdrav i tebi i dobrodošla! Ona i meni vodi postupak. Čini mi se da ima veliko iskustvo, ništa ne prepušta slučaju, trudi se da upozna pacijente. Dalje ćemo vidjeti kako će biti.




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (28.2.2020 19:47:58)

Hvala na brzom odgovoru! :) 

Drago mi je da si zadovoljna sa njom. Ja sam htjela da promjenim dr , ali sad cu razmisliti. Trebam  joj se javiti cim dobijem ciklus. Javicu utiske nakon susreta. 




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 13:45:11)

Cao cure! Da li treba raditi testove na trombofilije: urodjene i stecene? Da li se rade testovi tj. analize prije stimulacije ili moze i tokom hormonske terapije? 

Meni je ginekolog u DZ rekao da se testiranja obavljaju nakon spontanog. Jako glupo zvuci da prvo moras nesto izgubiti, da bi te dodatno testirali. Kakva su vasa misljenja i iskustva? 




Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 15:43:19)

Rade se obavezno prije stimulacije. Meni su rekli da ih sve radim dok ne stigne rješenje. Što se tiče trombofilije, ja sam iz Bijeljine a doktor nas šalje u Banjaluku, pa sam ih ja uradila pola privatno pola u Bijeljini u bolnici. To je doktorki veoma bitno, nalaz na trombofiliju.




Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 15:49:20)

Inače, doktor koji ti vodi postupak predloži da ideš kod hematologa da on odredi da li da radiš i koje analize na trombofiliju, što je skupo privatno da znaš. Ali ako baš nisi blizu, kao ni ja, šta ćeš.




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 16:18:12)

Presla sam kod dr Ivanovica i on je to skroz zaboravio. Strasno! Zvacu ga sutra ujutru da mi objasni propust i sta dalje da radim. 





Nanananica -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 17:31:03)

Meni je doktorica na onoj preporuci za fond napisala sta sve od nalaza treba da se radi .Izmedju ostalog i trombofilije(stecene i urodjene).Ja sam sve trombofilije radila u Kasindolu a oni slali u Banja Luku.Radila sam sve na uputnicu,nisam nista placala.




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 17:40:57)

Je li ti ovo prva vto? Meni jeste. Ne znam kako su propustili da mi napisu kontrolu trombofilija... 





Nanananica -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 17:48:49)

Jeste prva.Radila sam inseminaciju u decembru,ali nije uspjela.Evo cekam ciklus i krecem☺




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 17:51:57)

Bravo! I meni je prva vto. Ja sam vec pocela sa stimulacijom. Neka nam je sa srecom. Ujutru idem kod hematologa da vidim mozemo li nesto odraditi po pitanju zaboravljenih nalaza. ☺





Nanananica -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 17:54:56)

Ja sam sve nalaze vec predala.Nije mi jasno kako to zaborave.Mada mojoj drugarici nikad nalazi urodjenih trombofilija nisu bili gotovi,rekli joj da moze i bez toga.




Nanananica -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 17:55:45)

Srecno i pozitivna beta😘




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 18:11:38)

Hvala! 😘





Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (3.3.2020 19:23:17)

Vama je prva vto znači. Ja u prvoj nisam radila nalaze na trombofiliju, sad su me uputili. Srećno drage, želim vam puno sreće i biće to dobro sve. 




Acilim 87 -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (5.3.2020 12:43:36)

 Zavrsavam stimulaciju Menopurom 4. dan. Peti dan mi je dr trazio samo E2 da prekontrolisem. Mene zanima kada se vadi D dimer? Hvala! Pozdrav! 




Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (5.3.2020 18:43:54)

D dimer sam radila u sklopu pretraga na trombofiliju, tako je preporučio hematolog. Pozdrav




Nanananica -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (5.3.2020 21:04:34)

Meni dr rekla neposredno pred postupak.I ja evo zaboravila😥.Ne znam vise ni sta treba da se radi,ni sta sam radila.




Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (6.3.2020 14:30:50)

Polako mila, to neće uticati na postupak, možeš ga uradit i sada ništa se neće promijeniti. Bitno je da se ti osjećaš dobro. 




Nanananica -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (6.3.2020 14:39:30)

Odradila danas privatno.Hvala puno😘




Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (8.3.2020 16:30:31)

Srećan vam osmi mart žene, majke, kraljice! Žene velikog srca, hrabre lavice! 




Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (11.3.2020 17:58:54)

Ženice kako ide stimulacija? Ima li promijena u Medico s klinici radi ovog virusa što hara?




Najveća sreća -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (11.3.2020 22:22:02)

Pozdrav....Da li bi mi neko mogao napisati kako tacno ide postupak VTO? Koliko sam razumjela potrebno je da im se javi kada se dobije menstruacija, pa da se dodje kod njih. Bilabih zahvalna da mi neko opise cijeli postupak do vracanja jajne celije...




Anoniman -> RE: VTO - Klinika Medico S, Banja Luka (13.3.2020 11:11:40)

Prvo radite nalaze ti i muž koje predloži doktor. Onda ideš na ultrazvuk i dobijaš šemu pripreme. Nekome daju da mjesec dana pije kontracepciju a nekome ne. Ona sprečava pojavu cisti posle postupka. Zatim, idući mjesec ovako, danas dobiješ, javljaš im i sutra ideš u medico, počinješ sa inekcijama. Primaš ih nekoliko dana u isto vrijeme, zatim primaš stop inekciju. Sutri dan ideš na aspiraciju, a muž daje spermu. Neko čeka pet dana do stadija blastociste a neko ne, pa ti jave da dodješ na embriotransfer. Traje par minuta. Tako je bilo meni 2016. ako se sad nije šta promijenilo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>