RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:10:32)

[sm=smiley36.gif] A ja se taman obradovala, mada mi je bilo nelogicno, jer bi onda svako mogao da otvori racun, uzme pare i zatvori ga. Nista moracu da pravim drugo dete pa da se onda bogatim[sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:12:44)

[sm=smiley36.gif] Ipak proveri. A vidi ovako, ima li tvoj muž ili neko ko je na istoj adrsi s vama taj Hit (roditelji, braća, sestre...




minavb -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:26:14)

Hehe, piše na formularu da treba upisati br. zdravstvenog kartona. Nemam pojma koji mi je broj kartona.[sm=smiley1.gif]




minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:28:04)

Nema niko, svi su po drugim bankama. Ne vredi[sm=smiley36.gif] Ali provericu, pozvacu ih da pitam, al cu prvo da iscitam to sto sam dobila u banci vezano za DG




minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:31:00)


IZVORNA PORUKA: minavb

Hehe, piše na formularu da treba upisati br. zdravstvenog kartona. Nemam pojma koji mi je broj kartona.[sm=smiley1.gif]


Ja to nism nasla[sm=zmeden.gif]




minavb -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:34:00)

Možda gledam pogrešan formular. [sm=zmeden.gif]




minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:35:06)

Valjda je to ovo KLIK




minavb -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:38:06)

Hm, nije to ono što ja gledam.




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 14:55:56)


IZVORNA PORUKA: minna

Valjda je to ovo KLIK

Minna, nije to taj obrazac. Sličan je , ali nije ovaj. Koliko vidim, ovde je za neko kolektivno osiguranje, pa predpostavljam da je to za firme ili tako nešto...[sm=zmeden.gif]




minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 15:04:18)

Taj stoji na sajtu - formulari za prijavu stete - dodatno zdravstveno osiguranje za vlasnike intesa hit racuna, al mozda su nesto pogresno stavili. U svakom slucaju bih ga popunjavala tamo. Samo jos da mi urade CR, ali tesko bez bebe[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 15:11:44)

Lilly, da ti nisi postala marketing manager Banca Intesa?[sm=smiley36.gif]




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 15:37:29)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Kak si me provalila??? hahaha!!! Ma, da, kamo sreće da jesam!!! A odmah bih dobila otkaz da me provale da pozivam ženske preko foruma da naplate osiguranje i isprazne im kasu!!![sm=jezicek.gif]
Nego, želela sam da pomognem RR drugaricama da dođu do nekih parica!!!




dunja RR -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 15:41:26)

Ispraznili bi Deltinu kasu a Intesa će profitirati - otvoreno 3000 RR računa [sm=smiley36.gif]
IZVORNA PORUKA: liliana

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Kak si me provalila??? hahaha!!! Ma, da, kamo sreće da jesam!!! A odmah bih dobila otkaz da me provale da pozivam ženske preko foruma da naplate osiguranje i isprazne im kasu!!![sm=jezicek.gif]
Nego, želela sam da pomognem RR drugaricama da dođu do nekih parica!!!





liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 17:04:37)

[sm=smiley36.gif]




tammy.ka -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 19:15:24)

pa eto, na mene je "reklama" uticala... racun ionako nemam, ugasila sam ga kada sam ostala bez posla, planiram da otvorim drugi, a ova "ponuda" mi se ucinila primamljivom...

mada, ne znam da li ce vredeti da otvorim racun sada, pa da kasnije potrazujem ovu naknadu za osiguranje od delte ... sta vi mislite?




minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 21:12:54)

Ja mislim da hoce, ako delta i intesa budu imali i dalje ugovor izmedju sebe valjda. Samo vidi da ne prodju one 3 god. sto je liliana pomenula na pocetku




tammy.ka -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 22:04:47)

Nece...imam fore (ako gledaju 3 godine unazad), strpicu se malo. Ajde javite kako ste vi prosle, ako nekoj legnu parice ili ako saznate nesto, napisite... [sm=smiley1.gif]




pepeljuga -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 22:38:51)

Ja imam licencu NBS za zastupnika u osiguranju i, mada se ne bavim time, skoro mi neverovatno zvuci da se bilo sta isplacuje ukoliko se osigurani slucaj dogodio pre sklapanja ugovora o osiguranju, ili ja nisam dobro razumela ovaj koncept [sm=zmeden.gif]




dunja RR -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 22:42:22)

ni meni nije jasno koliko god se trudila da shvatim; nema nikakve logike-zašto bi osiguranje sebi izbijalo novac iz džepa:)

ma ovo je samo reklama za Banca Intesu, Lillyka [sm=smiley36.gif]




pepeljuga -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (21.3.2012 22:46:28)

Provalili smo je [sm=smiley36.gif]

Ja kao sluzbenik u banci kontam da oni rade sve da privuku i zadrze klijente jer je velika borba u pitanju (verujte mi na rec) i da su smislili taj dil, da daju deo od mesecnog odrzavanja racuna osiguranju (sve je to njihovo, obrni-okreni) i to mi je skroz jasno, ali da isplacuju novac za nesto sto se dogodilo u proslosti, to nikako ne razumem.




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (22.3.2012 0:37:22)

Dunja, Pepeljuga [sm=hudicek.gif]




Adriana83 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (22.3.2012 9:55:19)

Ja sam zvala Deltu i rekli su da mogu da potrazujem u nazad tri godine(konkretno za CR sa drugom cerkom) samo ukoliko sam u to vreme vec imala Intesa HIT racun.




tammy.ka -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (22.3.2012 14:12:47)

i mm je proverio... nista od para ...pih .. [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (29.3.2012 20:52:27)

Evo, da vam javim-meni danas uplaćen novac. 15.000din.[sm=smiley1.gif]




marijana22 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (29.3.2012 21:11:08)


IZVORNA PORUKA: liliana

Evo, da vam javim-meni danas uplaćen novac. 15.000din.[sm=smiley1.gif]



A jel si imala 2 CR ili...???




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>