RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


minavb -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (29.3.2012 22:54:32)

Ja cu verovatno predati sledece nedelje.




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (30.3.2012 1:23:01)

IZVORNA PORUKA: marijana22


IZVORNA PORUKA: liliana

Evo, da vam javim-meni danas uplaćen novac. 15.000din.[sm=smiley1.gif]



A jel si imala 2 CR ili...???

Ne, imala sam 1 CR, ali sam imala još neku hiruršku intervenciju u 6. mesecu trudnoče , kada su mi izvadili 1-nu bebu (pošto sam nosila blizance). Ako pročitaš 1. post moj u ovoj temi, vidjet češ da se ne radi samo o CR, več o svim hirurškim intervencijama , kao i o lečenju težih oboljenja




marijana22 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (30.3.2012 8:46:17)

Da, pratim od pocetka i cini mi se da si rekla da je CR 7 500, pa sam pomislila nisu mozda povecali iznos ili si ti rodila dvoje dece na CR.

Izvini nisam htelada budem neuvidjavna[sm=smiley31.gif]




Ivanka 75 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (30.3.2012 9:49:24)

Moja mama je predala prošle nedelje (hvala Liliana [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]) jer je prošle godine imala 2 operacije, u prvoj izvađen grlić materice u drugoj sve ostalo, i rekoše joj da će biti za 15ak dana.
Javiću koliki je iznos.




Anoniman -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (3.4.2012 12:33:09)

md je imao 3 operacije u proteklih pola godine , jel ovo vazi i za njega ?




minavb -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (3.4.2012 12:35:40)


IZVORNA PORUKA: ribizla

md je imao 3 operacije u proteklih pola godine , jel ovo vazi i za njega ?

Ako ima HIT račun, valjda važi. Ja nikako da odnesem papire.




minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (3.4.2012 12:36:09)

Koliko sam shvatila vazi ako on ima racun, ili ti ako ste prijavljeni na istoj adresi.
Imas na sajtu DG koje operacije ukljucuje to osiguranje, pa pogledaj




Anoniman -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (3.4.2012 12:38:54)

Pa on ima racun u Intesi ali ne znam koji
A to je ustvari Delta G osiguranje ? Mi smo kod njih osigurani vec ..




minna -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (3.4.2012 12:40:54)

Evo ovde pise i ima i tabela hiruskih intervencija KLIK
Mislim da u intesi postoje osnovni i hit racun, pa samo nek proveri koji ima




Anoniman -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (3.4.2012 14:16:09)

Poslacu ga da ih pita , to je mnogo lakse , a ja cu uzeti procenat , posto vidim da pokrivaju ortopedske intervencije [sm=smiley36.gif]




minavb -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (17.4.2012 17:41:50)

Predala Prvo sam otisla u malu Geneks zgradu, kod Sava Centra, pa su me odatle poslali u Djordja Stanojevica 12. Sve u svemu, svi su zbunjeni kad im pomenem zdravstveno i hit racun.




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 14:48:27)

Ivanka, evo, nađoh temu. Baš me zanima šta se desilo...




Ivanka 75 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 14:58:02)

Pa ja tek sad vidim da nisam napisala da je mami isplaćeno osiguranje!
Da, isplatili joj 15000 za operaciju i to nekih 2-3 nedelje nakon podnošenja zahteva. Mislim da ej nisu ništa posebno obaveštavali, samo joj stigla poruka da je uplaćeno.




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 15:00:12)

E, sjajno! Baš mi je drago da sam bar nekome uspela da pomognem da ostvari ono na šta ima pravo. Ne znam šta je bilo sa Minom VB. A možda se javi još neko ...




dunja RR -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 15:00:59)

A ostali, jel još nekom uplaćeno?




Ivanka 75 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 15:03:02)


IZVORNA PORUKA: liliana

E, sjajno! Baš mi je drago da sam bar nekome uspela da pomognem da ostvari ono na šta ima pravo. Ne znam šta je bilo sa Minom VB. A možda se javi još neko ...


da nije bilo tebe ne bi ni znali za ovo! [sm=smiley31.gif]




Shishica -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 15:11:36)

Do kada ovo vazi?




dunja RR -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 15:13:08)

I mene to zanima, i koliko posle operacije može da se podnese zahtev?




dunja RR -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 15:13:23)

Jel beše važi i za CR?




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 15:28:00)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

I mene to zanima, i koliko posle operacije može da se podnese zahtev?

Koliko se ja sećam, 3 godine ne sme da prođe od operacije. Dakle, za sve operacije koje su bile u roku od 3 godine. Tako je bar bilo-ako nisu nešto menjali




liliana -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (11.3.2013 16:49:05)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Jel beše važi i za CR?

Da, važi i za CR. Za CR isplaćuju 7.500din.




Shishica -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (3.4.2013 12:00:33)

Ali u toku te tri godine mora da je u trenutku operacije stranka imala ovaj racun!

Meni nece dati za prvi carski jer mm tada nije imao taj racun.

Ali zato cemo da predamo za drugi carski. Nije znala da kaze u osiguranju koliko isplacuju za carski.. kako je moguce da ne zna!!?? Sreca pa imam informaciju od vas.




Brbljivica -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (14.9.2013 13:35:50)

zdravo cure ,cini mi se da sam na jednom portalu tj foumu procitala da su curi isplatili 7000 din ...kao neko zdravstveno osigur.povodom vto postupka ....dali neka od vas zna dali se moze nekako izvrsiti na bilo koji nacin povracaj novca (bar malo ) koji platimo za vto ? citam ovde za osiguranje ,ali ne vidim da je nekoj od vas zdravs osig platili neki dinar ,zbog vto,,,,
imate li kakav savet ? ja ima racuna u banka intesi a moj dragi u sosie generali....cini mi se




snovi -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (14.10.2013 13:26:13)

Jel ovo i dalje aktuelno?




daca77 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 17:22:22)

Samo da vam javim da su meni danas uplatili 15.000din. za onu laparoskopsku intervenciju na jajovodu 2013.god. Medjutim, bilo bi znatno manje da nisu uvazili i intervenciju hirurga koji je prerezao tanko crevo i tako omogucio ginekologu da izvrsi okluziju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>