RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


Buba Mira -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 17:29:39)

Ovo je tačno, ja sam dobila oko 7000 zbog carskog, tako da - pravac u banku.[sm=smiley1.gif]




daca77 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 17:34:19)

Da, BM...ja sam jos prosle god.htela da podnesem prijavu, ali su mi u banci rekli da nisam vlasnik Hit racuna i tako odustanem. Sada odem i pitam, jer ako nisam, otvorila bih taj racun zbog CR i oni mi kazu da vec jesam...




Cakana84 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 18:48:39)

Devojke, ja imam taj (valjda) hit racun već godinama i pojma nemam da imam to pravo.
Imala sam operaciju prošle godine, negde pročitah da može da prođe minimum 3.
Šta treba da uradim? Molim vas za savet.

Pročiala sam Lilianin post sa početka priče. Da li je još uvek aktuelno?

Hvala unapred




daca77 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 19:27:00)

Cakana, na sajtu Generali imas sve objasnjeno, kao i obrazac Prijave stete...to sve popunis, odes u banku da oni overe, prilozis kopiju otpusne liste, lic.karte i tekuceg racuna i sve posaljes na adresu Generali osiguranja u Bg. Zastareva za 3 godine, a rok za odlucivanje po prijavu je 14 dana. Takodje, imaju spisak hiruskih intervencija koje su pokrivene osiguranjem.




Cakana84 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 20:47:31)

Daco, hvala ti mnogo. Već sutra ću se baciti na istraživanje. Taman ću i ostalim ženama preneti iskustva.




bubulence -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 20:53:19)

ih, i ja imala operaciju ove godine ali imam obican racun u Intesi [sm=smiley13.gif]




daca77 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 21:26:57)

Bubulence i ja imam obican racun vec 10-ak god., ali onog trenutka kada sam uzela kreditnu karticu, racuna se da sam vlasnik Hit racuna.




bubulence -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (5.11.2014 22:24:12)

hvala Daco. moram se raspitati. meni je kreditna istekla u martu, nisam je produzavala... ne znam da li to ima veze... bas cu ujutro pogledati na sajtu...




vikiveki -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (6.11.2014 15:17:10)

Ja sam čula za ovo,pa sam prošle godine posle operacije kile,podnela zahtev i ona žena u banci ali i u osiguranju su rekli da bi trebala da dobijem sigurno,ali posle 15 dana mi stigla odbijenica,jer me po novim propisima nije bilo na spisku operacija koje se isplaćuju.kasnije sam na sajtu generalija videla da je zaista tako,nisam mogla da verujem jer je moja koleginica nekoliko meseci pre mene operisala to isto i ona je dobila par hiljada dinara a ja ništa




lilly86 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (17.1.2016 16:59:10)

Da li neko zna koliko se dobija posle operacije stitne zlezde?




jess021 -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (17.1.2016 17:17:35)

Lilly, imas na sajtu Delta Generali tabelu koja intervencija i koji iznos.




suzi kju -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (17.6.2017 22:25:03)

Ja sam dobila za dve operacije po 7 000.
Ovo jje i dalje aktuelno .
Bitno je da podnosilac ili muž (zena) ima intesa hit račun. Mm ima pa sam ja preko njega podnela i dobila.




bubulence -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (18.6.2017 0:03:05)

Moj tata je imao mozdani udar pre dve godine a ima hit racun... I prosle godine ja nesto citala po netu i setim se ove price. Pozovem ga i kazem da se raspita. Njega je prvo bilo sramota kao nema sanse da nesto dobije i td i uglavnom jedva sam ga nagovorila da ode. Odneo je otpusnu listu iz bolnice, kopiju lk i posle nedelju dana mu je leglo 50 000na racun...




Sandricak -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (18.6.2017 9:57:02)

Za ovo vecina pojma nema...
Samo mm da se vrne sa terena pa cemo otici da probamo... carski sam imala, a on ima hit racun... super




suzi kju -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (18.6.2017 11:49:56)

Sandricak ne priznaju ja mislim operacije koje su bile pre vise od tri godine, sve ostalo da.
Probaj, ništa te ne košta. Predaje se kopija otpusne liste i kopija kartice bankovnog računa i popunjavas neki papir kada odeš da predaš.




Sandricak -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (18.6.2017 21:28:56)

Ja sam pre nepunih 11meseci imala carski... mozda i prodjje... probacu :-)




Mizzy -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (22.6.2017 8:46:00)

Proći će, mislim da zastareva posle 3 godine. Imaš u Opštim uslovima, na njihovom sajtu.




Sandricak -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (6.7.2017 9:03:55)

Bila sam u Generali-u... predala dokumenta, otpusna lista, lk, kartica tekuceg i izvod iz maticne knjige vencanih jer je suprugov racun...
dobila obavestenje sms-om da je prijava prihvacena i da je u obradi... videcemo ishod ...




Duškić -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (6.7.2017 9:10:58)

Moja sestra ima njihov racun, prvo je imala obican zato sto nije imala ugovor za stalno a sada hit. Kaze da je takvo vreme i bolje da ima bilo kakvo osiguranje.




Sandricak -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (6.7.2017 9:14:00)

Duskic isti slucaj i kod mene... ja cekam ugovor pa cu i ja preci na hit... sad imam intesa osnovni




suzi kju -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (6.7.2017 16:17:11)

Sandricak čokoladu da mi kupiš i pošalješ za ovu informaciju. Brzo oni obrade papire i eto tebi 7 000 na račun.
Javi bas kada ti stigne odgovor. Meni a prvo legle parice pa sutradan dobila rešenje.




Sandricak -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (6.7.2017 21:40:10)

Suzi može čokolada ☺ ako dobijem će da bude. Samo na pa skrabni adresu




Ana RR -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (8.7.2017 10:06:00)

Devojke, da li može da se preda u bilo kojoj ekspozituri? Mislim na Beograd.




suzi kju -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (8.7.2017 13:34:47)

Ana ja sam nosila na Novi Beograd, blizu hajata, proguglaj.




suzi kju -> RE: Hit račun Banka "Intesa"+"Delta" osiguranje isplaćuju dodatno zdravstveno osiguranje (8.7.2017 13:35:18)


IZVORNA PORUKA: Sandricak

Suzi može čokolada ☺ ako dobijem će da bude. Samo na pa skrabni adresu

[sm=smiley36.gif]dogovoreno




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4] 5   Sledeća stranica >   >>