RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Ishrana dece



Poruka


krin 40 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (1.9.2017 19:23:53)

Bravo..rekoh ja da će se navući na koktele[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (1.9.2017 19:26:40)

Hahaha, da, da, pripremamo se [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (1.9.2017 20:12:50)

Petra ce izgleda preci na casu u jaslama, kazu odlicno pije .




krin 40 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (1.9.2017 20:38:27)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Hahaha, da, da, pripremamo se [sm=smiley36.gif]

Bolje će da spava[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (1.9.2017 22:36:49)

Ha, da, sigurno hoce [sm=smiley36.gif]
Ma, mi od sestog meseca pijemo vodu iz case, ali slamcicu nismo koristili do sada [sm=smiley1.gif]




Dora89 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (8.3.2018 13:36:15)

Svejedno, sad ne gledam, ali bilo mi je bitno da dete nauči da pije iz obične čaše, zbog razvoja motorike, i počela je sa 14 meseci. Ali dok još uči, preporučujem sok u čaši, da bi se dete samo pomučilo da pije iz čaše, a vodu u flašici, da bi je dete češće uzimalo jer mu je tako lakše. [sm=smiley36.gif]




Dragce86 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (8.3.2018 14:04:44)

Moja curica pije iz flasice 12+, a sad ima 13 i po, sva se iz case ispoliva, probali smo, pa cemo pokusati opet malo kasnije, kad prodje jos malo vremena...




jess021 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (14.5.2018 11:14:11)

Imamo problem iz cega da pijemo vodu jer kad piju posle jela vrate sve neke mrvice u vodu i onda se ta voda bas brzo ubudja, pogotovo sad leti.
Kupovali smo svaki drugi dan one Aqua viva junior, pa smo skontali da bas smrde, pa sam uzela u dm-u neku ali isti problem.
Imate li neku preporuku?




Maraj -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (14.5.2018 12:15:32)

Jess to je i moj L radio al ne mogu vise da mu dajem da pije iz flasice one na cuclu. Ja isto kupujem sto aqua vivu , sto rosu pa i janu. Jana mi je super jer ima sa likom cars-a a i sa Elzom. Navikao se postepeno pa vise ne vraca hranu u flasicu. Al kad se desavalo da vrati ja tu vodu prospem i sipam mu cesmovacu u tu flasicu. Samo je malo isperem. Ne vredi. Usmrdi se od te hrane. I nemam problem da mu dajem cesmovacu. I ja je pijem. Al sad zbog leta mora da pije napolju na flasicu(rosa, jana) , pa da l je unutra cesmovaca ili flasirana voda...

E sad to je sto se vode tice. Sok imam domaci i to mu dajem kuci i dalje na flasicu sa cuclom. On to tako slatko popije. Ne znam kako da predjemo na casu. Kad mu sipam u casu ne popije uvek sve. Vise popije ako mu stavim slamcicu u casu.
Kako vama deca kuci? Jel vodu piju iz case?




dunja RR -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (14.5.2018 12:28:39)

Moj S samo na čašu pije, neće ni slamku, ni flašice tipa Jana (nikada baš nikada nije popio na slamku ni flašicu), ja uvek vučem i čašu i falšicu, a volela bih da ne moram tu čašu ta vucaram. Na onu flašicu sa cuclom je pio kao beba na početku dohranu, kratko, posle nije da je vidi. Jedno vreme, sa godnu dana je pio vodu na flašicu na pisak, nju su nam ukrali na Tašu (celu torbu) i tada je prešao na čašu, i evo već 3 godine samo na čašu pije. Sokove neće da vidi, samo vodu.




jess021 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (14.5.2018 15:19:40)

Moje sok ne piju uopste, a one piju na casu kuci bez problema, ali problem mi je kad smo negde ceo dan napolju. Posto piju iz iste nisam sigurna koja vraca hranu[sm=smiley36.gif]




Maraj -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (14.5.2018 15:26:12)

Jao jess [sm=smiley36.gif]
Pa verovatno ova mladja [sm=smiley1.gif]

Meni L obozava cajeve sokove mleko. Ma po ceo dan bi nesto pio. Ujutru popije caj sa medom. Tokom dana trazi sok. Ali domaci. Mama moja pravi od cvekle šargarepe i limuna. Sad imamo i od zove. Pije i cedjenu narandzu
Uvece ne zaspi bez skoro 3 dl mleka.
Al to sve na flasicu sa cuclom.
Vodu pije na flasicu(od jane, rose)
Hoce i na casu al malo teze....
E da i jogurt najbolje popije na slamcicu




Sanjica26 RR -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (14.5.2018 15:27:56)

A sto piju iz iste? Moje su velike, pa se desava da upadne mrvica hrane. Mada, sve manje jer su velike i non stop pricam da se odmah ne pije voda.
Nisu nikad pile iz iste case i flasice. Svako ima svoju.




jess021 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (14.5.2018 20:05:54)

Sanja, imaju one svaka svoju ali ih je nemoguce iskontrolisati. Lenka pije iz svoje, ali mala pije iz cega dohvati tako da sam batalila.




mama Jo -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (15.5.2018 13:09:42)

Bas to, kad smo napolju ceo dan onda joj i dalje nosim flasicu, ali inace iz case uveliko pije.




Maraj -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (16.5.2018 7:49:48)

Jess bas juce razmisljam. Ove agua viva flasice imaju drugaciji pisak u odnosu na janu i rosu. Probaj sa tom flasicom. Tu ne mogu da vracaju hranu




jess021 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (16.5.2018 11:53:30)

Maraj, te smo i koristili. Veruj mi da mogu[sm=smiley1.gif]




mama ivane -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (21.5.2018 11:09:24)

Sin pije na flasicu sve sto moze da se sipa u nju, a cerka iz case!




Sanidej -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (24.2.2019 13:27:26)

Casa, jedna jedina, ako se zaturi krece drama..




veselicaa -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (24.2.2019 14:40:48)

Nina ima case baby nova,kada idemo negde nosimo flasicu.




mirana1 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (26.2.2019 7:02:32)

Casa i kod nas neka decija,
A pije i iz one sa piskom.




Sanidej -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (26.2.2019 10:17:05)

Valjaju li one plastične čaše sa slamkom iz Dexy co radnji sa sličicama crtanih junaka? Višestruko su skuplje od onih kod Kineza, doduse one nisu "oslikane"




mirana1 -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (26.2.2019 12:37:19)

Mene nerviraju sto imam utisak da ih nikad ne operes lepo .
Ali deca vole te.
Najbolje je iz case, ali polako.




Sanidej -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (26.2.2019 14:58:50)

Kupljeno, da izbegnem dramu danas posle vrtica ☺




flamingos -> RE: Iz čega dete pije sok/vodu? (11.7.2019 22:01:55)

Sok pije iz čaše,mada nešto nije ljubitelj sokova,što je i dobro.Ali vodu pije dosta,iz plastične flašice(rosa,akva viva)





Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 22 [23] 24   Sledeća stranica >   >>