Re: Odlaganje dečijih igračaka (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Lu -> Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 9:02:08)

IZVORNA PORUKA: Jele

nogama pošutam uz zid, da može da se prođe od vrata do kreveta
[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

''''''''''''''''danas je mm baš kupio 3 velike plastične kutije''''''''''''''''

tašo, gde je našao velike kutije?

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Jele

nogama pošutam uz zid, da može da se prođe od vrata do kreveta
[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

''''''''''''''''danas je mm baš kupio 3 velike plastične kutije''''''''''''''''

tašo, gde je našao velike kutije?


Na Limanu IV, kod okretnice 4-ke, baš kod poslednje stanice 4-ke ima prodavnica plastike, jedna od najboljih u NS, druga je kod Futoške pijace. 500din komad.


IZVORNA PORUKA: Tash

Ovakve:

[image]http://2.bp.blogspot.com/_bxmGkwCYuyk/TUu87W53FwI/AAAAAAAACmI/aq8AfO2Iq6w/s1600/Kutija_01.jpg[/image]



IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Jele

nogama pošutam uz zid, da može da se prođe od vrata do kreveta
[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif]

''''''''''''''''danas je mm baš kupio 3 velike plastične kutije''''''''''''''''

tašo, gde je našao velike kutije?


Na Limanu IV, kod okretnice 4-ke, baš kod poslednje stanice 4-ke ima prodavnica plastike, jedna od najboljih u NS, druga je kod Futoške pijace. 500din komad.



hvala Tašo, znam za tu radnju, tamo sam uzimala one kutijice za sapun za Betaniju... Moram pod hitno da kupim kutije, poludeću od igračaka po patosu...


IZVORNA PORUKA: Jele

E Tašo, ''''''''aj ako te ne mrzi daj otprilike dimenzije, dubinu vidim sa slike, ali širinu ne, pa pošto treba da šaljem mm-a po kutije, bitno mi je da su baš velike... Da idem sama, ni po'''''''' jada, ja volim da razgledam, ali njega kad šaljem to uvek sve mora biti na gotovo, maltene zovem da upakuku da ga čeka na kasi koliko mrzi kupovinu [sm=smiley13.gif]

IZVORNA PORUKA: bokicans

Jele bilo je i u  metro-u,ja sam uzimala ali mi se cini da su moje manje[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nije losa ideja ni one kao mrezaste korpice kao za ves, moja drugarica ih koristi za igracke, a bas dobro izgledaju...ima svih boja!

[img] http://www.kupindo.com/Mrezasta-korpa-na-sklapanje_slika_O_394640.jpg[/img]

IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: bokicans

Jele bilo je i u  metro-u,ja sam uzimala ali mi se cini da su moje manje[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]


Meni treba baš velika, ono ako može bar pola metra visine... Sad nam igračke stoje u ćošku nagrane u neke ogromne kese i to me užasno nervira, pogotovo kad usisavam i brišem prašinu...

IZVORNA PORUKA: Jele


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Nije losa ideja ni one kao mrezaste korpice kao za ves, moja drugarica ih koristi za igracke, a bas dobro izgledaju...ima svih boja!

[img] http://www.kupindo.com/Mrezasta-korpa-na-sklapanje_slika_O_394640.jpg[/img]


Hvala Anck, ali htela bih da bude zatvoreno da se ne praše igračke...

IZVORNA PORUKA: Tash

IZVORNA PORUKA: Jele

E Tašo, ''''''''aj ako te ne mrzi daj otprilike dimenzije, dubinu vidim sa slike, ali širinu ne, pa pošto treba da šaljem mm-a po kutije, bitno mi je da su baš velike... Da idem sama, ni po'''''''' jada, ja volim da razgledam, ali njega kad šaljem to uvek sve mora biti na gotovo, maltene zovem da upakuku da ga čeka na kasi koliko mrzi kupovinu [sm=smiley13.gif]


40_x_30, dubina 20.






nencydrew -> Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 14:23:44)

Ja kupujem one vakum kese za odlaganje kod Kineza.Kvalitet i nije neki[sm=smiley13.gif]




*Alexx* -> Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 14:26:24)

Ženeee, šta da radim sa gomilom plišanih igračaka? Andrej ih ne voli, a nemam gde da ih držim [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




Ana RR -> Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 14:34:34)

Alex, pokloni ih nekoj ustanovi, sigurnoj kući ili slično.




*Alexx* -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 14:38:40)

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Alex, pokloni ih nekoj ustanovi, sigurnoj kući ili slično.


Je li neko to već radio (u Bgd-u)?




Ana RR -> Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 14:40:59)

Nemam pojma, vidim da je Tasha to radila (ali u NS).

P.S. Zašto se pojavljuju dva RE kad odgovaramo u ovoj temi? Ja ispravim ali svaki put se pojavi [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




*Alexx* -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 14:45:20)

Iju, vidi stvarno. Haje probaj sad, mislim da mora na početku biti veliko RE, a ne malo.




Ana RR -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (25.3.2011 14:46:37)

Ajd da vidimo.


Jeeeeee [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] to je to!




Jele -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (1.5.2011 23:18:49)

Napokon smo nabacili kutije za igračke, kao one Tašine samo veće, složila sam igračke i napokon ugao za igračke izgleda uredno... Aleluja




Mishica 77 -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (14.2.2012 16:31:42)

[img]http://www4.slikomat.com/11/0214/tv-KORPA-.jpg[/img]
Mi trenutno imamo ovo ali u obliku žabe.
Naravno, nije dovoljno ali za one najsitnije igračke jeste. Super stvar. I lepo izgleda.
Zvečkice i tako te sitnice, od kada je bila beba, čuvam u kutiji za igračke.




lesica -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (15.2.2012 14:40:51)

Hehehe,i mi imamo takvu korpu samo u obliku pačeta,mada je vise L u njoj nego igračke.




Anoniman -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (28.10.2012 18:05:04)

Mislim da ustanove ne primaju plisane igracke , mi smo odavno odbijeni sa gomilom istih , ostale funkcionalne igracke mozete pokloniti - vrticima , bolnicama , domovima za napustenu decu , svratistu ..

Nego , i meni trebaju velike kutije plasticne , gde je najveci izbor ? da su dimenzije bar 40x60




Dve_srece_najvece_ -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 0:08:48)

Mi sve drzimo u plasticnim kutijama, i imam jednu kao korpu za ves....Samo ja sam lujka, pa su nama igracke sortirane na igrachke za kuhinjicu, kocke, zivotinje, drvene igracke, jedna kutija sa svakakvim slagalicama, i jedna svasta kutija.... tako je od samog pocetka i cure su tako navikle...tacno znaju sta gde da traze od igracaka,...

Imali smo te mrezaste korpe, ali to se u rekordnom roku iscepa, ispadnu zice....

Evo kako izgleda nase skladiste [sm=smiley36.gif]


[img]http://www.dodaj.rs/t/47/GG/32Zy1pST/dscn7048.jpg[/img]




minna -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 14:54:00)

Mi imamo jednu kutiju za igracke, i jednu za kocke, ali mi sada treba jos, a ne znam vise sta cu od igracaka i prevoznih sredstava, samo ih preskacemo. Mada sam juce vozila njegov kamioncic[sm=jezicek.gif] Ali najvise me nervira kada uhvati da prospe celu kutiju, a ne poigra se ni 3 min sa igrackama, onda dok pokupi sve to trajeeeee. Super DSN sto vam je sve razvrstano[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 15:06:20)

ja sam kupila OVU jednu i bas mi je zao sto nikako da se skupim pa da kupim jos dve! koliko vidim, kolicina igracaka ce samo rasti.
super je cvrsta a mekana (guma, ne plastika), stane dosta u nju - naravno ukljucujuci i njega a mislim da je prakticno neunistiva.
i jeftina!




Dve_srece_najvece_ -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 15:06:26)

A pa ja sam to skupljanje u kutije organizovala tako shto se takmiche koja ce pre napuniti svoju kutiju....ok...puno puta ja to sve pokupim...ali gledam da ih shto vishe nauchim da je to njihov posao.... O voznom parku mi ne prichaj.... u hodniku imam 2 bicikle, 2 motora, 2 guralice, 1 konja, 1 tobogan...i kad sve to razbacaju dolazim do zakljuchka da bi trebala da se pretvorim u pauka i hodam po zidu [sm=smiley36.gif]




minna -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 15:10:52)

[sm=smiley36.gif] jao kod vas jos sve duplo, pa ja reko kad ne mozes da ga pobedis pridruzi mu se i lepo se provozah[sm=smiley36.gif] Razvrstala bih ja njemu ali posle bi on skupljao verovatno kako on stigne, a onda bih se nervirala sto je pomesano, ovako su samo kocke u jednoj, a druga je razno. A krupne igracke kao sto je farma...nam stoje onako nigde, tj. negde na podu...




Anoniman -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 15:14:14)

nalepi mu slicice na kutije - kocke za kocke, zivotinje za farmu, auto za vozni park ... ne zna da cita, ali zna oblike




Anck Su Nmaun -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 15:14:19)

Ja se boriim s njihovim igrackama [sm=jezicek.gif] korpu su jednu rasturile, a trenutno mi se ne davaju pare za drugu.
Razmisljam da je nekako napravim sama..ima li neko ideju?




Anoniman -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 15:18:05)

evo OVO
i OVO




minna -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 15:23:07)


IZVORNA PORUKA: BlackBetty

nalepi mu slicice na kutije - kocke za kocke, zivotinje za farmu, auto za vozni park ... ne zna da cita, ali zna oblike


[sm=smiley20.gif] Onda cu taman izbeci prosipanje onih sa kojima nece da se igra, bar se nadam




Anoniman -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 18:13:37)

ha ha ha .. sumnjam, zanimljivo je sve izvrtati napolje.
planirala sam da kuim detetu onaj veliki fijokar (bass obozavam ladle, tako su prakticne) i da mu na svaku nalepim sta je unutra - carape, majce, gace ... pa cim dodjde faza "necu to da obucem" probacemo sa "sam sklanjaj svoje stvari" maminom fazom.
bude li mi razmazen kao mj brat ovesicu se!




lesica -> RE: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 19:07:50)

Ja sam odlozila vecinu Lenkinih igracaka-na tavan. Ne zanimaju je ne igra se,tako da su spakovane a dobar deo je otisao i u vrtic. Ovo sto je preostalo,a zanima je su plisane igracke koje spavaju u satoru,kao i kocke koje imaju svoje kutije,tabla za pisanje,table za ubadanje koje su takodje u satoru,i vecina lopti i loptica je tu,sem jedne velike lopte i bubnjeva koji su pored.

Meni je bio mnogo veci problem sa svim njenim sveskama,blokovima bojama i bojicama gde cu ih,ali smo i za to nasli resenje,pronasla sam u vikendici kod mojih ako se secate onih kartonsko-plastificiranih kofera,e pa tu smo sve smestili [sm=smiley36.gif]




Sanchy -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 21:47:11)

Bilo je na TV skoro da Institutu za majku i dete uvek trebaju igracke pa ono sto je dete preraslo a u iole dobrom stanju je mole da se donese ..e sad ne znam koga treba pitati za to tamo ali verovatno nije tesko raspitati se ,,takodje predpostavljam da su igracke potrebne i u svim drugim decijim ustanovama ili bolnicama..tako da sto se mene tice,sve sto preraste ili se ne igra sa tim ici ce na ta mesta,nema potrebe da ih cuvam..




Olga75 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (29.10.2012 21:56:23)

mah koliko god ga delim , bacam sklanjam uvek je igracaka previse
trenutno imamo dve kutije kojekakvih kocaka i puzli , slagalica sta li su , kuhinju , prodavnicu sa sve pratecom opremom , dva dr seta ( kaze da joj treba jos jedan ) plisanih igracaka za dve dobre bunde a u Caritas sam odnela tonu
znaci trenutno imamo dve pletene korpe , jednog pingvina , jednu bubamaru i jednu nosiljku ( onu staromodnu ) krcatu igrackama koje su nam apsolutno potrebne ako dodam jos dve kutije za cipele bojica , flomastera i raznih pisaljki shvaticete da sam ocajna u trazenju prostora za te potrepstine
a njena soba je 3x4 metra [sm=smiley13.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>