RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Anoniman -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (30.10.2012 1:29:23)

Providne kutije na policama
Kavez za zivuljke i dzepici kod Kineza

izmedju ostalog, plastika za escaj kao organajzer za bojice




sasaaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (11.12.2012 9:13:12)

Da li je neko kupovao u Aksi onu kutiju najvecu oko 1500 din za odlaganje igracaka koja ima kao tockice? Komsinica i sin se igrali i cujem udarcew i imam sta da vidim, isutirali plasticnu kutiju od kocki i polomili je [sm=hudicek1.gif] sada je zalepljena, komsinica se ne igra sa sinom u sobi vec napolju [sm=zmeden.gif] a njemu je posle price [sm=smiley19.gif] ne znam da li se isplati kupiti ove aksine? Inace nama je ogradica krcata sa velikim kesama u kojima su sortirane igracke. Tacno znamo gde je sta, sto mog muza nervira i on samo ubacuje bez reda pa kad mali trazi bude premetacina.




minna -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (11.12.2012 9:24:40)

Mi smo u aksi uzeli kutiju za igracke sa tockicima, ali je bila jeftinija jer je poklopac bio malo ostecen, nacrtani su miki, paja i ostali na njoj. Koliko je mali gura i vucara, nije se vise ostetila. A imali smo neku bez tockica, samo sto smo je dobili od rodjaka, tako da je vec koriscena pre nas, ja sam je jednom sutnula ka zidu i ona se skroz raspukla, a uopste nisam tako jako sutnula[sm=smiley36.gif]




Snelle -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (11.12.2012 9:27:58)

Ko bi rekao, tako mala, a jaka [sm=smiley36.gif]
Ja sam u jednoj plastičari kod nas (valjda se tako kaže [sm=zmeden.gif]) našla ogromnu kutiju za igračke za 1900 din, a mnogo je veća od ove najveće na Aksinom sajtu. Pogledajte i po tim prodavnicama.




sasaaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (11.12.2012 9:30:25)

Hvala! Pogledacu, mada mozda da bi mu bilo zanimljivo da je puni igrackama da izlijepimo neke stikere[sm=zmeden.gif]




minna -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (11.12.2012 13:27:54)


IZVORNA PORUKA: Snelle

Ko bi rekao, tako mala, a jaka [sm=smiley36.gif]



eeee ko bi rekao[sm=jezicek.gif] crkoh od smeha

mozete da izlepite sto da ne!




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (21.2.2015 19:09:39)

Ja sam zajedno sa klincima od kartonskih kutija napravila kutije za odlaganje igracaka, sami su ih ukrasavali crtezima i kolazima.Nisu dugo trajne, taman kad im dosade,one se pokidaju pa onda pravimo druge sa drugim slicicama i tako...bude zabavno, a ima svrhu. postavicu vam fotke kada stignem [sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (21.2.2015 19:23:59)

YISK ima taj program plastičnih kutija. Ne znam cene, ali nisu preskupe, Mada, ja ne volim plastične jer jako lupa kada pospremamo igračke.




Azra_ -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (21.2.2015 19:53:12)

Mislila sam na JYSK. Skapirale ste... Evo:Kutije




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (21.2.2015 20:41:34)

Mi koristimo korpe za ves,sve drugo kratko traje,pocepa se ali korpe su neunistive,Imam ih jos kad je A bila mala.I da svaki krevet u dnevnoj (a i fotelja) su prepuni igracaka(mislim na onaj deo kada se podigne krevet ili fotelja)




Azra_ -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (21.2.2015 21:32:47)

Ja sam naše igračke, sve sem Playmobil i Lego setova počela da odlažem tako što ih poklanjam. To mi je najpraktičnije. Nemam mesta više ni za iglu u kući, tj.u ostavi.




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (21.2.2015 21:51:33)

Mi smo pre neki dan pravili veliko raspremanje igracaka name spratu jer tu nam je skladiste za igracke [sm=smiley36.gif]Sve igracke sam razvrstavala I slagala u velike kartonske kutije, a na njima sam pisala spisak sta sve ima unutra




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (22.2.2015 14:11:56)

Azra blago tebi sto ti dete dozvoljava da poklanjas igracke.Moja S.ne zeli da pokloni cak ni one igracke za bebe i to deverovom sinu,koji je tu u istom dvoristu kao mi,samo u drugoj kuci.




Azra_ -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (22.2.2015 18:50:29)

Hehe, Veselice, ma slabo se on pita. Ne poklanjam nešto što mu je baš bitno, ali nešto što je prerastao i što ga ne zanima, da. A i zna, da ako ne da, ne može ni dobiti nove... Mada, zavisi od deteta. Za sada se ne buni, videćemo koje će dalje faze imati.




Modessty -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (23.2.2015 12:42:20)

Mi koristimo kutije od DM pampersa. Lepe su i šarene i praktične i kad već kupujemo pampers bar da iskoristimo i kutije [sm=smiley36.gif]
Što se poklanjanja tiče - tu nemamo problema. Nosili smo i prošle i ove godine igračke kada se u njegovoj školici sakupljalo za decu iz doma i slično. Sam je izabrao šta će da da a šta ne.
I opet imamo višak




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.2.2015 17:40:10)

url=http://www.Slikomat.com/slika/5814897.htm][img]http://www4.slikomat.com/13/0225/qtq-107105.jpg[/img][/url]

Jedna nasa kutija za odlaganje igracaka,sami smo je napravili , sa uzivanjem [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (25.2.2015 19:26:35)

Divna vam je kutija [sm=bravo.gif]Svaka cast na kreativnosti [sm=smiley1.gif]




branki* -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (26.2.2015 9:35:47)

mila,bas je lepa kutija,od cega si je pravila?




Bibilib -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (26.2.2015 9:41:05)

Mi igracke imamo na pretek i rado bi pola poklonili,jer se ne moze uci u sobu od njih...vecina igracaka je spakovana u paketu od bojlera....[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (26.2.2015 9:52:16)

Hvala !
To je jedna jaca kartonska kutija,oko koje sam zalepila crveni samolepljivi tapet(oko 100 din 1m) a po njemu ono sto je Mima zelela,isekli smo od kolaza cvetice a ta slika Winksa je ustvari korica jedne stare istrosene sveske. To smo pravile krajem avgusta i kutija je jos citava,nije se pokidala.
Za sina sam napravila slicnu,samo sa nalepnicama Angry birds koje sam kupila kod Kineza.




mali_mis -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (7.3.2015 7:46:38)

Prvo smo odlagali u kartonske kutije koje oblepimo nekim ukrasnim papirom da lice na nesto, ali brzo se raspadnu, pa smo presli na plasticne korpice. U jysku sam skoro uzela za 150 din, sluzi nam za cuvanje igracaka sa kojima se trenutno igra, ali kad treba uspe i guzicu da uvali u nju, a ona jos nije pukla [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (2.7.2015 19:26:22)

Ja ću slikati naše kutije za odlaganje igračaka pa ću okačiti...mada mi naše nismo ukrašavali ,trebalo bi mi puno vremena ima dosta takvih kutija[sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (2.7.2015 19:42:02)

Ajde Viki,treba mi novih ideja [sm=smiley36.gif]




Anarunika -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (2.7.2015 19:50:58)

Ja u šta god da sam sklanjala to je neslavno završavalo. Plastične,kartonske. Trenutno stoje u jednoj fioci od kreveta i nekoj pletenoj korpi. Ja bih jako volela sa njima da pravim nešto ali njih to sve slabo zanima . Tako da čekam da mi ova princeza poodraste pa da se sa njom poigram na tu temu. nadam se da će makar ona voleti da pravi stvarčice [sm=smiley1.gif]




vikiveki -> RE: Re: Odlaganje dečijih igračaka (2.7.2015 20:02:19)

E Mila nećeš videti kod nas nove ideje,već sam napisala to je samo skup običnih kutija




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>