Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


dunja RR -> Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 19:42:34)

Drage naše Ringerajke, a i Ringerajci :) spremite se za mart pun iznenađenja i nagrada! Od ponedeljka na Ringeraji počinje prava petodnevna avantura!

Ringeraja je ponosna što ste deo naše zajednice! Zahvaljujemo vam na vašoj vernosti, poverenju, ljubavi.

Došao je trenutak kada trebamo da pokažemo i dokažemo da naša Ringeraja.rs ima najbolje članove na svetu! U ponedeljak na svim Ringerajama u regionu počinje veliko takmičenje. Borićete se za svoje lične bodove koji vam mogu doneti FANTASTIČNE NAGRADE (spisak nagrada možete videti OVDE), a takođe svi zajedno, borićemo se da naša Ringeraja pobedi u takmičenju između svih Ringeraja portala u regionu.

Tаkmičenje će zvаnično početi u ponedeljаk 11. marta 2013. u 8 časova ujutru, a završiće se u petak 15. marta 2013. u 16.00 popodne.

Zato, od ponedeljka, nakon početka interaktivne igre, budite što aktivniji na vašoj Ringeraji - pišite postove, čestitke, otvarajte nove teme (nikako duple, budite maštoviti), otvarajte albume, pišite dnevnike i postavljajte slike u dnevnike, komentarišite dnevnike i albume svojih RR prijateljica. Sklapajte RR prijateljstva, šerujte i lajkujte sadržaje na Ringeraji, otvarajte ankete. Jer sve ove aktivnosti donose vam bodove. Sve aktivnosti koje vam donose bodove pogledajte u tabeli u pravilniku, koju možete videti OVDE. U istom Pravilniku nalaze se i sva pravila takmičenja, objavljena i dostupna svakom korisniku, molimo vas da ih poštujete, jer u suprotnom, sledi diskvalifikacija.

Na portalu ćete sa desne strane, kada krene nagradni konkurs, u svakom trenutku moći da vidite svoje bodovno stanje. ZATO, BUDITE OVDE!


Znači, osim što se borite za svoje lične bodove, koji vam donose sjajne nagrade naših sponzora, ukupan broj svih vaših bodova, takmiči se sa ukupnim bodovima članova ostalih Ringeraja (RR.ba, RR.hr, RR.mk i RR.net), a portal koji bude imao najviše bodova osvaja titulu "Prvi među jednakima"!

Svi zajedno smo deo velike porodice, Ringerajine porodice koja je uvek tu da pomogne u teškim momentima i raduje se najsrećnijim trenucima u životu! Dokažimo da smo najbolje, najjače, najmoćnije RR žene, i nikako ne potcenjujmo svoju snagu! Nadamo se da će i koji RR muški da nam pruži podršku :)


Takođe, od danas na našoj Ringeraji imamo novi logo, sa novim motivom, a to je Ringerajino stablo. Verujemo da vam se dopada :)

[img]http://www.dodaj.rs/f/2p/i0/1XNGWewz/logoforum.jpg[/img]

Tokom tаkmičenjа, na portalu će se pojavljivati nasumične ikone Ringerajinih stabala, koje će tаkmičаri moći dа sakupljaju tаko što će kliknuti nа njih (uz prethodnu prijavu nа portаlu).Zа svаko sakupljeno stablo tаkmičаr dobijа 1 bod.


Za svakih 100 sakupljenih Ringerajinih stabala (šuma) takmičar dobija 15 bonus bodova.

A tu je i Zlatno Ringerajino stablo!
Pronalazač zlаtnog Ringerajinog stabla ne dobija dodаtne bodove, аli dobijа specijalnu dnevnu nаgrаdu. Zlаtno RR stablo se svаki dаn nasumično pojаvljuje nа portаlu nа nasumičnim strаnicama. Član koji ga prvi otkrije dobijа nаgrаdu.


Zato, od ponedeljka budite tu, jer će naši sponzori baš vas, naše aktivne članove nagraditi za vašu vernost Ringeraji, a svi zajedno će mo se izboriti za titulu "Prvi među jednakima"!




Ana RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 20:10:40)

Bravo za RR [sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 20:24:34)

[sm=bravo.gif] Jedva cekam [sm=bravo.gif]




Verolina -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 20:30:39)

Znaci, merkam da si ulovim tu zlatnu sljivu[sm=smiley36.gif]




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 20:31:21)

[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 20:32:33)


IZVORNA PORUKA: Verolina

Znaci, merkam da si ulovim tu zlatnu sljivu[sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] samo nije fer ko se prijavi u ponedeljak ima 15 boda vise u odnosu na nas.




Verolina -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 20:41:50)

Nema veze Nato, sljiva je nasa. Ima da se uhvatim za nju ko tata Radovana III[sm=smiley36.gif]




lesica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 20:59:50)

Juhu!!! Biće veselo od ponedeljka [sm=smiley1.gif]





NadaR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 21:01:23)

Srecno svima i da pobijedi nasa RR [sm=bravo.gif]




17 joka -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 21:02:53)

[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image] za  RR-ju!




Anoniman -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 21:36:37)

Kakvo drvo? Šuma? Ništa mi nije jasno..U svakom slučaju svidja mi se što se nešto dešava i nadam se da će doprineti da nam forum bude bolji [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 21:46:35)

Snek, biće šume od ponedeljka, videćeš [sm=smiley36.gif]. Samo budimo što aktivniji, budimo prava porodica, kao i do sada [sm=bravo.gif]




djdb -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 21:49:07)

kako se racuna sadasnja registracija?da li je to u startu 15 poena ili mora novi korisnik da se registruje?




snovi -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 21:56:53)

Samo novi član dobija 15 poena, tako piše u pravilima.




serpica -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 21:57:14)

Svaka cast,[sm=bravo.gif] nisam bas dobro razumela sve ali valjda cu se snaci od ponedeljka[sm=smiley1.gif]




snovi -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 22:02:33)

Samo da budemo što aktivniji, biće super [sm=bravo.gif]




nata11 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 22:24:49)

Ma ja sam sigurna da ce RR.RS biti prvi [sm=smiley2.gif]




vikiveki -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (8.3.2013 22:43:48)

[sm=bravo.gif]Navijamo za našu RR i potrudićemo se da ona pobedi[sm=smiley36.gif]




Jole84 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 0:33:14)

Bravo za akciju [sm=bravo.gif]
ne znam o kakvim drvima je reč,ali klikaću šta god mi iskoči [sm=smiley36.gif] Ne može samo Verka da bere šljive,oću i ja [sm=jezicek.gif]




indy_25 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 1:02:25)

i ja cu da vam pomognem koliko mogu od ponedeljka. pokusacu da svaki slobodan trenutak iskoristim za pisanje postova u temama. Ja bih voljela da pobjedi nasa rr.




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 1:36:25)

[sm=smiley31.gif]




lavica28 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 1:38:47)

bravo za RR! ni ja bas nisam pokapirala sve ali bicu jos aktivnija! od skoro sam clan ali mi sve mnogo znacite, vasa podrska i sto postojite [sm=bravo.gif] verujemo u pobedu nase RR.rs




dunja RR -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 2:02:59)

IZVORNA PORUKA: Jole84

Bravo za akciju [sm=bravo.gif]
ne znam o kakvim drvima je reč,ali klikaću šta god mi iskoči [sm=smiley36.gif] Ne može samo Verka da bere šljive,oću i ja [sm=jezicek.gif]


Jole lepo moje devojče, slušaj ''vamo[sm=smiley36.gif]

Pogledaj Ringerajin logotip u mom prvom postu, videćeš stablo sa leve strane, to je novi simbol Ringeraje. Od ponedeljka ćete moći da skupljate stabla po Ringeraji, i to vam donosi bodove. Što više bodova, veća mogućnost za nagrade, koje su sjajne (link na nagrade gore u prvom postu).

A jednom dnevno (u pet dana takmičenja-od ponedeljka) pojavljivaće se i Zlatno drvo, ko ga pokupi dobija specijalnu nagradu. Ete ga, ala sam objasnila [sm=smiley36.gif]


Spremite se za ponedeljak, biće ludoooo [sm=bravo.gif]




mali_mis -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 7:07:07)

[sm=bravo.gif]
Sad jedva cekam ponedeljak da se igramo [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Veliko takmičenje između Ringeraja! Fantastične nagrade! (9.3.2013 8:29:13)

jeeej [sm=bravo.gif]
nagrade su odlicne
i jedva cekam da nasa RR bude prva medju jednakima [sm=bravo.gif]




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>