RE: Poklon učiteljici za 8 mart (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


superm -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 13:26:48)

Knjiga




lanajelena -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 15:23:22)

Kod nas(Lane) se skuplja po 500,00 na tri vaspitacice(lepo ja kazem da ne treba dati jednom tati da organizuje [sm=smiley36.gif])...kod Duce svi cute,ne znam da li je bezveze da ja i jos jedna mama sa kojom se druzim donesemo im po jednu orhideju ili tako nesto kad vec ostale boli uvo a meni ne pada na pamet da organizujem?!




isidora88 -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 15:29:02)

mi smo dali po 300 dinara, oko 10-ak roditelja.
uzece se po vaucer u DM-u za obe vaspitacice.
bas mi je krivo, nece biti nikakve priredbe niti bilo cega povodm 8.marta.




Olga75 -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 15:36:12)

mi smo dali po 100 i kupicemo dal neku esarpu ili tako nesto nemam pojma
a ja cu u petak da posaljem 200 grama kafe i neku bombonjericu i recicu da je to za sve njoh da se pocaste




Torbica -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 15:39:21)

Kod nas jedino u jaslicama corak, svi cute...
I kod cerke i kod sina se skupljalo izmedju 200-300 din, pa da bude za dva vaucera od 2000 po vaspitacici.
Sad je vec i kasno, ja cu svakoj od njih tri u jaslicama pripremiti nesto, nema smisla, bas su zasluzile...[sm=smiley13.gif]




bea83 -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 15:44:50)

Ja sam im pripremila rokovnike ukrašene dekupaž tehnikom, ručni rad moje mame [sm=smiley1.gif]
Kod nas se niko ne organizuje [sm=smiley13.gif]
Za NG sam im uzela neke setove iz Avona
Jednostavno su zaslužile[sm=metulj.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 15:51:57)


IZVORNA PORUKA: lanajelena

Kod nas(Lane) se skuplja po 500,00 na tri vaspitacice(lepo ja kazem da ne treba dati jednom tati da organizuje [sm=smiley36.gif])...kod Duce svi cute,ne znam da li je bezveze da ja i jos jedna mama sa kojom se druzim donesemo im po jednu orhideju ili tako nesto kad vec ostale boli uvo a meni ne pada na pamet da organizujem?!


Ista situacija, Kod Tare smo lepo sakupili a kod H tisina..niko nista, pitala sam par mama niko nista nezna. I ja sam mislila da dam H da odnese cvetic ali ona je sad ionako bolesna pa nece ici, a ja da nosim ..nevolim, Meni je 8 mart da muski daruju zene il decica a ja necu nikome da nosim.




Didy -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 22:18:51)

Lično mrzim 8. mart. Svelo se na to da žene kupuju i poklanjaju ženama.
Mrzela sam 8. mart u školi, uvek sam govorila deci da mi ne donose apsolutno ništa ili da to bude jedan cvet, eventualno buket od celog razreda ako baš žele. Sve preko toga mi je preterano.
Vaspitačicama je Stefan do sada nosio po ružu. Ove godine su se mame (koje su i same vaspitačice), a deca im idu sa Stefanom i Sofijom u grupe (baš se tako potrefilo) organizovale da skupljaju po 300 dinara i da kupe poklone. Pristala sam, ali iskreno, meni je to puno. Što kaže Taša 300x20 dece u proseku je 6 000 dinara. To je po meni preterivanje. Dovoljno bi bilo da smo skupljali po 100 dinara i da svaka dobije po veliki buket cveća. Da me ne razumete pogrešno, nije mi žao tih 300, odnosno 600 dinara jer taman toliko bi koštale 2, odnosno 4 ruže koje bih poslala po deci, nego prosto ne znam čemu. Na stranu što je vrlo nezgodno pogoditi ukus šta god da kupuješ - nakit, kozmetiku, maramu, knjigu...




zeksi -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (5.3.2014 22:28:23)

Ja sam u dilemu oko poklona, moj klinac ide u jaslice, ima tri vaspitacice, sta da im posaljem i kad?
A sutra su nas zvali na priredbu.....bas me zanima kako ce to da izgleda jer su oni jos mali...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mama micki -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 8:11:17)

Zeksi ja svake godine odnesem vaspitačicama po čokoladu ili po cvet. Ima ih dve, ali ove godine ću morati još dva poklona da odnesem, pošto mi je mlađa ćerkica krenula u jaslice. Mislim da ću svakoj, a ima ih četiri sada, odneti po čokoladu.




superm -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 8:16:25)

Tako je, mamamicki. Ne treba preterivati sa poklonima, uostalom, vazna je paznja a ne to koliko poklon novcano vredi. Mi smo planirali knjigu na poklon.




mama micki -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 8:21:04)

Baš tako, ali da nisu zaslužile, ne bih ni to odnela[sm=smiley36.gif]




superm -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 8:29:41)

Naravno. Ja radim u prosveti i veruj mi kada dodje 8.mart i dobijem brdo poklona od dece, osecam se pomalo neprijatno.




lanajelena -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 12:49:18)

Kod Lane uzet vaucer u H&M[sm=smiley1.gif]




New Mom -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 12:52:26)

E, LJ, na koliko su im vauceri? Ja sam mislila na Caprisu jer kod njih nije odredjen iznos vec sam odredjujes.




lanajelena -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 12:59:59)

Nemam pojma,skupljali smo po 500,ne znam koliko je njih dalo a deli se na tri dela,pa kontam da je oko 2-3000,00




Peace* -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (6.3.2014 13:55:16)

http://www.detinjarije.com/6-poklona-uciteljici-za-8-mart-uz-koje-ce-za-promenu-deca-nesto-pametno-nauciti/




Torbica -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2014 11:31:51)

Posto je meni bilo bezveze da kupujem cvece za njih tri, uzela sam u Liliju tri vaucera od po 1000, pa nek kupe sta zele. Zene u jaslicama pogibose stvarno, svako koliko moze, nije poenta u iznosu nego u paznji.




Olga75 -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2014 11:54:47)

ja sam poslala griote , 200 g kafe i nektar sok da se sve pocaste danas ( ima 5 vaspitacica i 2 tetice ) a sta je kupljeno jos uvek ne znam




Klarita -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2014 13:47:07)

Ja poslala pa teksas torbu od sponzora mm[sm=smiley36.gif] i sokove, kafu, medenjake (zbog posta, znam da poste) jos i napolitanke, neke keksice. A, zasluzile su mnogo, mnogo vise!




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (1.3.2015 22:16:30)

I ove godine kao i prosle ja kupujem uciteljici jer ispade da ja najbolje kupujem poklone [sm=smiley29.gif].Sakupili smo pare i planiram da joj kupim torbu i novcanik,jer smo joj vec kupovali nakit,prirodno cvece i neke vaze.




serpica -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (1.3.2015 22:22:59)

Starija je u prvom i drugom razredu bila u produzenom boravku pa je pored ucitelja imala i uciteljicu,mi smo oba puta sakupili novac i uzeli vaucer u Moni.Uz cestitku i cvece dobila je i vaucer pa je izabrala sta je htela. Obzirom da ima 32 djaka u a davali smo po 400din bila je to dobra cifra i ona se odusevila. Isto tako radimo i sa vaspitacicom.Po meni je bolje da sam izaberu nego da dobiju nesto sto im ne treba ili im se ne svidja.




vikiveki -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (2.3.2015 12:50:25)

Kod nas je slicna situacija sto se tice skupljanja para uciteljici za poklon,iznervirala sam se,jer vec 4 godine nikako da se skupe roditelji da kupimo nesto zajednicki uciteljici za 8 mart.U vrticu kod najmladjeg sina ja sakupljam pare,i vise od pola roditelja je vec dalo pare.Ostaje mi da smislim sta cu uzeti,posto niko ne zeli tu obavezu




veselicaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (2.3.2015 13:54:11)

U pravu si da niko nece da se obavezuje,ja ove godine slucajno pristala tj.nisam ni znala [sm=smiley36.gif]




Bibilib -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (2.3.2015 18:46:06)

Mi smo se dogovorili da damo po 250 din.i kupimo vaspitacicama sat i narukvicu iz oriflame,ocigledno da nas ima samo 8 mame od 20 koje ucestvuju, jer to ukupno kosta 2000 din.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>