RE: Poklon učiteljici za 8 mart (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Od đačića do đaka



Poruka


cockic -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2016 17:08:49)

Mi smo za sinovljevu grupu davali pare.kupljen je vaucer dvema vaspitacica od po 4000 din.i trecoj koja ih je cuvala godinu dana dove set u neseseru[sm=smiley1.gif]
A za ceru se niko nije organizovao tako da cu videti sa muzem da im odnese neku kozmetiku ujutru[sm=smiley1.gif]




lesica -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (27.2.2017 21:16:13)

Hajde mame,

čime će se ove godine obradovati vaspitačice/učiteljice?

Kod nas i u jaslicama i u predškolskoj se organizuje skupljanje parica od po 200 din, pa će se za prikupljeni iznos uzeti neki poklončić - čitajte knjiga i još nešto, šta će biti to još nešto nemam ideju.




Sanjica26 RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (27.2.2017 21:21:50)

Kod nas niko nista ne govori o skupljanju parica za 8.mart. Bas sam u dilemi sta kupiti, a imamo da kupimo cetiri poklona.[sm=smiley36.gif] Nemam ideju osim neke knjige.




mati -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (27.2.2017 21:26:21)

Bas smo pisali o ovome u nekoj temi...
Ja ne znam sta ce kod nas, a pojedinacno ne volim da se daje. Mislim da je grupni poklon bolje resenje.
Da se ja pitam , mozda neke srebrne mindjusice. Oni su sad vec predskolci , pa da im ostane nesto za uspomenu.




lesica -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (27.2.2017 21:30:13)

Pa to, sem knjige mi ništa ne pada na pamet.
Doduše, upravo mi je kliknulo da ako preostane nešto novca, umesto slatkiša cveća ili već, uzmemo po dve karte za neku pozorišnu predstavu.

Mati, mi smo za predškolce smislili već poklon koji ćemo dati vaspitačicama na završnoj priredbi, to će biti malo veće al o tome u adekvatnoj temi koju ne znam da li uopšte imamo [sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (28.2.2017 8:07:27)

Mi cemo ove godine skupljati svi, prošle je sin odneo po veliku cokoladu uciteljici i uciteljici iz engleskog.
Ima par roditelja koji nece. Mi ostali cemo dati po 100 dinara. A jos ne znamo sta cemo.
A za završetak vrtica smo uzeli vaspitacicama nakit.




vikiveki -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (28.2.2017 22:27:01)

Kod mog sina u vrtiću za vaspitačice sakupljamo po 300 din jer imamo i volonterku na grupi,a od sakupljenih para ćemo uzeti vaučer,pa nek uzmu šta im je potrebno




Khaleesi -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (1.3.2017 6:05:30)

Kod nas u vrticu nista se nije dogovaralao za poklon vaspitacicama... Malo mi je bzv sto niko nista ne prica, pa cemo da kupimo neko cvece ili cokoladu sto kaze Ivana... pa neka M odnese...




mati -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (1.3.2017 17:27:07)

Mi skupljamo po 200, imamo dve vaspitacice. Ne znam sta ce da kupe, ja sam totalno iskljucena, prepustili smo mami koja je na porodiljskom.




milicicak -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (1.3.2017 19:38:25)

Mame iz mini bubine vrticke grupe su prilicno dobro organizovane. Skupljamo parice pa ce uzeti zajednicki poklon za sve tri vaspitacice, cevece i jos nesto, zavisi od sume koja se skupi.




Sanjalicaaa -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (1.3.2017 20:16:59)

Mislim da je mm prošle god vaspitačicama odneo kafu [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 16:17:18)

Kod Sofije su se u grupici skupljale pare i to da im se uruci. Samo su cedullju ubacili u ranac. Ipak sam odlucila da im kupim po knjigu jer znam da vole da citaju.




Ana RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 16:22:59)

Mi imamo 6 vaspitačica, tj 7 ako računam i ovu koja povremeno dolazi. Da kupujem poklon svakoj, nema šanse. Po cvet i ćao zdravo.




Maraj -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 16:25:31)

Meni je i cokolada sasvim ok poklon




Sanjica26 RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 16:27:10)

Meni i da nista ne donesu vrlo vazno. Mnogo ljudi pridaju vaznosti tim praznicima. Samo da bi se ispostovala forma.




milicicak -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 17:00:38)

Dok sam radila u skoli, mrzela sam 8. mart i to donosenje poklona. Pa razredne i uciteljice koje se u zbornici hvale koja je sta dobila.
Meni je zao sto deca ne znaju zasto se proslavlja 8. mart i sto se toliko paznje daje formi i poklanjanu (nepotrebnom) a sustina se potpuno zaboravi.
Mi smo vaspitacicama grupno kupili poklon. Jedna mama se stvarno potrudila.




Khaleesi -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 17:59:44)


IZVORNA PORUKA: Maraj

Meni je i cokolada sasvim ok poklon

Ma da vazna je paznja... A i nije praznik zbog poklona samo vec da se neke stvari pamte




mati -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 19:40:36)

Nasi su uzeli vaucere u Liliju...Verovatno i neki cvetic.




Duškić -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 20:27:39)

Ja kupila vaspitacicama pokoncice, uciteljicu jos nemamo .




Sanjica26 RR -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (7.3.2017 20:38:55)

Mladjim vaspitacicama kozmetiku i cokoladu. Starijim po knjigu.




vikiveki -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (8.3.2017 7:40:35)

Ja sam i ove godine sakupljala pare za vaspitacice i uplatili smo pare tj dali smo za vaucer u jednoj radnji




lesica -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (9.3.2017 23:28:46)

Kod nas su i u predškolcima i u jaslicama sve vaspitačice a ima ih u obe grupe po 4, dobile po knjigu i po 2 karte za pozorište plus slatku korpu sa kafom i slatkišima umesto cveća, i u jaslicama umesto čestitke foto kolaž sa fotkama svih mališana na kojima je pisalo ime svakog. Tete spremačice su takođe dobile po kesu sa bombonjerama i kafom da si one počaste malo, i obeleže.





lesica -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (28.2.2018 9:23:00)

Izgleda da samo ja obilazim ovu temu [sm=smiley36.gif]

Nego, da li ćete i šta pokloniti vaspitačicama i učiteljici ove godine za 8. mart?

(da ne kažem, dajte ideje)




Anck Su Nmaun -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (28.2.2018 9:24:13)

Pa kod nas se skupljaju pare pa se uzima zajednicki poklon. Jel i vi tako ili uzimate svako za sebe?




AnaTamara -> RE: Poklon učiteljici za 8 mart (28.2.2018 9:28:43)

I ja sam u dilemi sta da uzmem vaspitacicama. Kod nas u grupi moze nas 7 8 da se dogovori, ostali nikako, sa njim i ne pokusavamo nista. Tako da cu ja ipak sama da uzmem neku sitnicu, ali koju??? [sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>