Omiljene osobe na RR (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori … o svemu i svačemu



Poruka


Janncica -> Omiljene osobe na RR (10.6.2013 22:28:39)

Kao sto vec napisah na drugoj temi Olga one and only... Volim Trcosavin(valjda sam potrefila nick) humor... Adulence najdivnije bice koje (ne)poznajem. Pozitiva kakvu nisam skoro srela. Mogla bi mi pozajmiti ponekad svoje roze naocare.
Inace...ima stvarno divnih zena ovde... Ali,hajde malo...onako,ko vam prvi padne na pamet...
Ako postoji tema(a nisam je nasla) vi me banujte i oduzmite poJene... [sm=smiley36.gif]




lokica77 -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 22:36:08)

moja vrsnjakinja veca77,
uvek volim da na rr naletim na 17joku i kad vidim njen komentar na bilo koju temu koji pocinje sa -mila-...uvek mi izmami osmeh, pozitiva skroz[sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 22:38:40)

Definitivno Olga [sm=bravo.gif]




vikiveki -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 22:40:51)

Ja neznam koga bih izdvojila,sve su pozitivne ličnosti...Joka 17 je izuzetno jaka ličnost, Dunja i sve druge crtice...neizmerno vam se divim




anci kv -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 22:45:02)

slazem se za trcin hu[sm=smiley1.gif]mor...serpica i janabons su mi prirasle za srce,od pocetka su bile tu za mene




liliana -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 23:14:42)

Dada 81, Trcosava, Joka, Degu, Olga, Iva11, Ivanka, Verolina, Vukosava, Lu,... Ma cela RR_RS!!!




Janncica -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 23:16:08)

Moram da dodam i Verkinu svekrvu... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




milenatea -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 23:17:16)

imam ih vise, a izdvojicu samo nekoliko [sm=smiley36.gif]

Verolina, Serpica, Jole84, Joka17, J@n@...




liliana -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 23:17:19)

Jancice, a moju si zaboravila!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 23:17:57)


IZVORNA PORUKA: Janncica

Moram da dodam i Verkinu svekrvu... [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

E, more, sto ti izvrnutih torti[sm=jezicek.gif]




Janncica -> RE: Omiljene osobe na RR (10.6.2013 23:21:52)


IZVORNA PORUKA: liliana

Jancice, a moju si zaboravila!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Verkina mi omiljena... [sm=smiley36.gif] zuta kragna je presudila...




Anoniman -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:31:35)

E sada omiljene osobe Vonavoj, Mali mis, Vision, Zivka, Jance, Poisone Eve, Black Betty, moje drage drgarice iz tromesecja, neke od njih vise nisu tu [sm=smiley19.gif] a tako divno smo se druzile ovde, i provele najlepse trudnicke dane...[sm=smiley13.gif]




zivka -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:35:25)

Tu sam tu sam! Nego ne postizem sve!




Anoniman -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:38:55)

Zivka, kako uvek osetis kada te spomenem[sm=smiley31.gif][sm=smiley36.gif]




Azra_ -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:39:04)


IZVORNA PORUKA: Unina mama

E sada omiljene osobe Vonavoj, Mali mis, Vision, Zivka, Jance, Poisone Eve, Black Betty, moje drage drgarice iz tromesecja, neke od njih vise nisu tu [sm=smiley19.gif] a tako divno smo se druzile ovde, i provele najlepse trudnicke dane...[sm=smiley13.gif]




A mene si zaboravila?[sm=smiley13.gif]

I meni nedostaju neke ženice, bilo je baš lepo. Pre par dana , bio je već 6-7.jun, vidim temu ¨razgovori mama¨ bila je samo na jednoj strani. :-( Kako je tu nekad bilo zabavno! A tek u tomesečjima!




Anoniman -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:41:48)

Azra i ti, i ti[sm=smiley31.gif] setila sam se tebe sada dok perem sudove...
izvini, preskocila sam i maslackic , mnogo nam je lepo bilo u tromesecjima, i u razgovorima mama...
a ti si uvek tu u kasnim satima, kada mi treba pomoc i odgovor...[sm=smiley36.gif]




Azra_ -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:48:36)

Da, da, Una, maslackic. I mamakunkunka! Žao mi je što nisu tu. Šta li je mali miš do sada sve spleo za Gicu!? Reče mi mamakukunka da se one druže na FB, samo što sam ja opasni protivnik društvenih mreža, ali vidim da ću otvoriti jedan profil samo zbog njih i to kad me nostalgija bude dotukla.

Ja jedino u ove sitne sate mogu na miru da kuckam. Preko dana neko mora da čuva dete, pere, pegla, kuva i ostalo.[sm=smiley1.gif]




adulence -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:49:25)


IZVORNA PORUKA: Janncica

Kao sto vec napisah na drugoj temi Olga one and only... Volim Trcosavin(valjda sam potrefila nick) humor... Adulence najdivnije bice koje (ne)poznajem. Pozitiva kakvu nisam skoro srela. Mogla bi mi pozajmiti ponekad svoje roze naocare.
Inace...ima stvarno divnih zena ovde... Ali,hajde malo...onako,ko vam prvi padne na pamet...
Ako postoji tema(a nisam je nasla) vi me banujte i oduzmite poJene... [sm=smiley36.gif]

janncice drugarko moja...bas si me dirnula sada...hihi...moje tromesecarke najdraze jole 82,viktori,janncica,nina26,jovica, 2002m,n i n a,od pocetka smo bile zajedno i sta cu prirasle ste mi k srcu...
o trci necu da pricam svako jutro me nasmeje....bas ima puno dragih zenica mogla bih jako dugo da nabrajam...




Anoniman -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:52:30)


IZVORNA PORUKA: Azra_

Da, da, Una, maslackic. I mamakunkunka! Žao mi je što nisu tu. Šta li je mali miš do sada sve spleo za Gicu!? Reče mi mamakukunka da se one druže na FB, samo što sam ja opasni protivnik društvenih mreža, ali vidim da ću otvoriti jedan profil samo zbog njih i to kad me nostalgija bude dotukla.

Ja jedino u ove sitne sate mogu na miru da kuckam. Preko dana neko mora da čuva dete, pere, pegla, kuva i ostalo.[sm=smiley1.gif]


Da znas kakava je Gile lepojka[sm=smiley1.gif] a mali mis nam je bila NY , ma kod svih se svasta izdesavalo, i ja sam bila protivink, pa kada sam videla da sve drugarice odlaze, otvorila sam profil i sada se tamo druzimo u jednoj grupi[sm=smiley1.gif]

Da, da mama kunkunka..... moras uskoro da nam se pridruzis[sm=smiley2.gif]




17 joka -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:54:38)

ja ih imam mnogo

hvala vama koji ste me navele ja vas sve puno volim onako iskreno

ja cu krenuti od Dunje RR , Jole 84, ,Verolina, Hocukusurnecuzvaku, Veca 77,Lokica77, liliana,Šerpica, Modesttry,Daca77
Degu,ma ima ih punooooo a da nezaboravim Ninu26,Placljivu, Adulence, Jovicu a i knjigu bih napisala




Azra_ -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:56:35)

Unina mama, dok ne dođem kod vas, pozdravi mi puuuno sve tamo!




Anoniman -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 0:57:45)

Hocuuuuu [sm=smiley1.gif] a ti pozuri, nemoj da te dugo cekamo[sm=smiley36.gif]




lanajelena -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 9:29:05)

Od pocetka su tu naravno Snelle i New mom [sm=smiley27.gif]...Olga mi je totalni hit,Dunjica nase srce i ima jos mnogo kvalitetnih i divnih devojaka/zena, ne bih da nabrajam da nekog ne izostavim [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Dani.kv -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 9:39:34)

Za pocetak dobra vila Maslacak15, Dunja, Joka17,Verolina i sve zene sa VTO tema,zbog njih sam i krenula da se druzim sa RR




Verolina -> RE: Omiljene osobe na RR (11.6.2013 10:03:51)

Ima ih mnogo. I uvek ih je bilo mnogo, samo sto nekih vise nema tu. Od preostalih cu izdvojiti Joleta, kao zenu koja me uvek nasmeje i moju karmicku bliznakinju[sm=smiley36.gif];
Bea ([sm=smiley36.gif]ti si presla stupanj drugarke sa RR, te te izostavljam)




Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>